Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super, kolejna galeria z pracą pd poniedziałku do niedzieli za najniższą krajową ! Qtwa czy magistratu nie stać na znalezienie inwestora , który wybuduje fabrykę,zakłąd produkcyjny coś co ściągnie kolejnych inwestorów!!! A nie kolejne galerianki do kibli , bo rodziców nie będzie stac na utrzymanie córki , za najniższą krajową !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, kolejna galeria z pracą pd poniedziałku do niedzieli za najniższą krajową ! Qtwa czy magistratu nie stać na znalezienie inwestora , który wybuduje fabrykę,zakłąd produkcyjny coś co ściągnie kolejnych inwestorów!!! A nie kolejne galerianki do kibli , bo rodziców nie będzie stac na utrzymanie córki , za najniższą krajową !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Super, kolejna galeria z pracą pd poniedziałku do niedzieli za najniższą krajową ! Qtwa czy magistratu nie stać na znalezienie inwestora , który wybuduje fabrykę,zakłąd produkcyjny coś co ściągnie kolejnych inwestorów!!! A nie kolejne galerianki do kibli , bo rodziców nie będzie stac na utrzymanie córki , za najniższą krajową !!!
<Żall> mi ciebie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
<Żall> mi ciebie !
A mi Ciebie ! Nikt nie powie głośno ,że to już żenada w Lublinie z tymi galeriami ! Jakie perspektywy niesie praca w butiku za 1100 pln na rękę ?! Bez wolnych sobót etc. Dla czego nikt nie protestuje na wyzysk i poniżanie pracowników Galerii i Hipermarketów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kot w butach napisał:
A mi Ciebie ! Nikt nie powie głośno ,że to już żenada w Lublinie z tymi galeriami ! Jakie perspektywy niesie praca w butiku za 1100 pln na rękę ?! Bez wolnych sobót etc. Dla czego nikt nie protestuje na wyzysk i poniżanie pracowników Galerii i Hipermarketów ?
Ale to nie jest wina Galerii jako takiej tylko wina właścicieli butików, że są bucami i nie chcą ludziom płacić. Problem wykorzystywania pracowników w sektorze mikro i małych przedsiębiorstw jest znacznie szerszy i obejmuje między innymi poglądy tychże "pracodawców" na samego pracownika. W skrócie można to przedstawić tak, że dla przeciętnego polskiego małego pracodawcy, pracownik to nie jest ktoś, kto pracuje i przez swoją pracę daje firmie jakiś przychód, tylko obciążenie, koszt i kłopot, bo trzeba płacić ZUS, podatki, składki i co tam jeszcze. Problem nie jest po stronie budynku, tylko po stronie ludzkiej mentalności. To samo dzieje się też w firmach nie będących butikami w galeriach. Hipermarkety to oddzielny temat rzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"swojej ocenie, magistrat posiłkuje się również opinią ekspertów z Politechniki Krakowskiej. Badali oni wpływ projektowanego kompleksu na krajobraz. Wynik był pozytywny. " czyli Wawelu nie zasłoni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzednicy powinni wymusic na inwestorze by zrobil przejscvie podziemne z bloni zamkowych do nowej galeryji,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce zeby w miejscu tego centrum handlowego powstala fabryka z wielkim kominem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn miasto nepotyzmu napisał:
ja chce zeby w miejscu tego centrum handlowego powstala fabryka z wielkim kominem
I przy okazji zasmrodziła z tego komina starówkę. Gratuluję pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Qtwa czy magistratu nie stać na znalezienie inwestora , który wybuduje fabrykę,
Chciałbyś stawiać fabrykę pod samym Zamkiem? Do reszty zgłupiałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychylam się do propozycji przejścia podzziemnego z galerii w stronę starówki. Technicznie jest to wykonalne tym bardziej, że pod tą samą ulicą już jest "przejście" dla rzeki czechówki która płynie pod częścią naszego miasta. Sam pomysł galerii też dobry jeżeli chodzi o to miejsce - ale galeria powinna być w odpowiednim kształcie, który nie kłóciłby się z lokalnym jakby nie było zabytkowym otoczeniem. Możnaby rozważać też utworzenie w tym miejscu parku dla mieszkańców ale biorąc pod uwagę ruchliwe otoczenie może mijać się to z celem - hałas raczej nie sprzyjałby odpoczynkowi w parku. Możnaby też w tym miejscu wybudować np. Aquapark ale mógłby on się kłócić z ww. otoczeniem - czyli krajobrazem na stare miasto i zamek. Reasumując miasto mogłoby wdrażać bardziej ambitne pomysły niż galeria handlowa. Jeżeli już galeria to w odpowiednim smaku, stylizacji (może nawet zahaczającej o sztukę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublina napisał:
Ale to nie jest wina Galerii jako takiej tylko wina właścicieli butików, że są bucami i nie chcą ludziom płacić. Problem wykorzystywania pracowników w sektorze mikro i małych przedsiębiorstw jest znacznie szerszy i obejmuje między innymi poglądy tychże "pracodawców" na samego pracownika. W skrócie można to przedstawić tak, że dla przeciętnego polskiego małego pracodawcy, pracownik to nie jest ktoś, kto pracuje i przez swoją pracę daje firmie jakiś przychód, tylko obciążenie, koszt i kłopot, bo trzeba płacić ZUS, podatki, składki i co tam jeszcze. Problem nie jest po stronie budynku, tylko po stronie ludzkiej mentalności. To samo dzieje się też w firmach nie będących butikami w galeriach. Hipermarkety to oddzielny temat rzeka.
Ja bym problemu doszukiwał się w chorym systemie a nie ludzkiej mentalności. Problem i prawda wygląda tak że pracodawca przez wadliwy, wyzyskowy system ponosi wiele obciążeń z tytułu zatrudnienia (sam wymieniłeś/aś "ZUS, podatki, składki i co tam jeszcze"... Mentalnośc mentalnością i byłaby ona znacznie na lepszym/pozytywniejszym dla pracownika poziomie gdyby Państwo nie zdzierało z Pracodawców mniejszych tylu świadczeń na rzecz Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nie mogę doczekać tej budowy.Nareszcie powstanie coś ciekawego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...