Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
as napisał:
Tyle tylko, że teraz nie ma żadnych ścieżek, traktów pieszych, mostków itd. Górki dostępne są tylko dla nielicznych a nie dla wszystkich. Znam kilka osób które nigdy w życiu nie pójdą na Górki z wózkiem dziecięcym bo tam po prostu nie dadzą rady wjechać.
Co ty pierdzielisz? Na Górkach jest pełno ścieżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno tak nie będzie to wyglądało. Raczej same alejki ala park saski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należałoby zamknąć to forum bo znowu jakaś opłacana c***oza się rzuciła do udawania przypadkowych internautów. na fb gdzie ludzie piszą opinie pod nazwiskiem ani jednej pozytywnej opinii a ze strony anonków pełen entuzjazm bliski szczytowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich ścieżek? nie rozśmieszaj mnie, próbując przekonywać mnie i innych, że tam się da normalnie spacerować bo kto nie ma długich spodni i odpowiedniego obuwia może sobie co najwyżej pooglądać widoki z daleka. Tak jak piszę, znam sporo osób które tam nie uczęszczają tylko dlatego, że teren jest trudnodostępny albo wręcz niedostępny. A z chęcia by tam pospacerowały z dzieciakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
należałoby zamknąć to forum bo znowu jakaś opłacana c***oza się rzuciła do udawania przypadkowych internautów. na fb gdzie ludzie piszą opinie pod nazwiskiem ani jednej pozytywnej opinii a ze strony anonków pełen entuzjazm bliski szczytowaniu.
nie sądzę, wyniki sondy to też sprawka opłaconych ludzi? SONDA Liczba głosów: 64 Jak Ci się podoba pomysł na zagospodarowanie górek czechowskich? 45 % Podoba mi się 6 % Może być 49 % Nie podoba mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście. "Sporo" osób. Oczywiście bez imienia nazwiska i twarzy hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ruszył na poważnie temat zagospodarowania Górek :) Nie wiem jak inni ale mi się bardzo podobają te wizualizacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema! Z tej strony dzieciaki! Świetnie się tam bawimy, nie potrzebujemy betonu ani bloków. Wystarczają nam ścieżki które ludzie wydeptali. Prosimy więc sobie nami niczego nie wycierać i zostawić Górki w spokoju. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blablabla napisał:
Nie sądzisz? Naprawdę? No to wszystkich przekonałeś anonimie. nie sądzę, wyniki sondy to też sprawka opłaconych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie też ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki cały czas ulegają procesowi degradacji. Im szybciej zieleń zostanie poddana rewitalizacji tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam jak byłem mały 2 klasa podstawówki chodziliśmy z kolegami po kanałach na poligonie :) było super spacery przy pochodniach :) To były czasy. Rocznik 1982 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park centralny + zieleń 68%, proporcja beton/zieleń do zaakceptowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz można zabudować 30% górek więc o czym mowa? Ja tam wolę te dodatkowe 2% oddać pod zabudowę i mieć park + tereny rekreacyjne niż dalej utrwalać aktualny stan w którym z górek pożytek ma garstka zapaleńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz można zabudować 30% górek więc o czym mowa? Ja tam wolę te dodatkowe 2% oddać pod zabudowę i mieć park + tereny rekreacyjne niż dalej utrwalać aktualny stan w którym z górek pożytek ma garstka zapaleńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznes stulecia. Najpierw kupić teren po cenie terenu rekreacyjnego, później dostać prezent w postaci zmiany planu zagospodarowania, a następnie sprzedać miastu część niezabudowaną by zrobiło tam park przez co atrakcyjnośc i cena mieszkań znacznie wzrośnie. Deweloperzy będą zarobieni, a miasto czyli my podatnicy wyru...ni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Biznes stulecia. Najpierw kupić teren po cenie terenu rekreacyjnego, później dostać prezent w postaci zmiany planu zagospodarowania, a następnie sprzedać miastu część niezabudowaną by zrobiło tam park przez co atrakcyjnośc i cena mieszkań znacznie wzrośnie. Deweloperzy będą zarobieni, a miasto czyli my podatnicy wyru...ni.
a skąd ty wziąłeś newsa o tym, że miasto ma zamiar odkupić tereny zielone? wymyśliłeś to sobie na potrzeby swojej historyjki czy coś wiesz? bo niestety obawiam się, że to pierwsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleganckie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już teraz można zabudować 30% górek więc o czym mowa? Ja tam wolę te dodatkowe 2% oddać pod zabudowę i mieć park + tereny rekreacyjne niż dalej utrwalać aktualny stan w którym z górek pożytek ma garstka zapaleńców.
No dokładnie. Jestem tego samego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki zdegradowane? Panie Dzioba skąd się Pan wziąłeś? Chciałbyś żeby w strefie dolin i wąwozów rosły sosny kaukaskie czy jak?? Projekt kijowy, beznadziejny i tragiczny. Powklejali jakieś postacie odpoczywających ludzi żeby ciedaki cebulaki łyknęli jakie to będzie fajne. I większość Januszy i Grażyn jak widać po komentarzach to łyknęła! Więc pełen sukces! A najwięcej do powiedzienia mają hamburgi ze świdnika, ehh A po co ta wygięta droga ślimakowa w meijscu gdzie miało być rondo? czemu to ma służyć? Projektant zaćpał czy jak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...