Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to w oddali się tak świeci na żółto pomarańczowo obrzydliwe twor jakis
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  można Ci tylko życzyć byś nigdy tam nie trafił (Centrum Onkologii)
0
Planisci i prezydent beda musieli ocenic....czyli co nie po ich mysli to do kosza. Jak ze wszystkim w tym miescie.
0
proponuję całe stare miasto pomalować w kolory nowego gmachu COZL :)
0

To nie twór. To nowotwór.
0
Szanowni Państwo, proszę się nie ekscytować, to ja tu jestem prezydentem i to ja zadecyduje co i jak będzie wyglądało. Możecie zgłaszać swoje uwagi i roszczenia, ale powiem Wam szczerze, nic mnie one nie obchodzą. Pozdrawiam, Wasz prezydent.
0
przez to kolorowe gówno w tle cała, przygotowywana od lat rewitalizacja nic nie da! Ktoś powinien za to k u r e s t w o beknąć
0
Jesteście szarymi, nieciekawymi ludźmi, skoro przeszkadza wam kolor nowego budynku POZA Starym Miastem. Wiecznie narzekacie, nic wam się nie podoba, dla takich ludzi nie warto nic zmieniać, stójcie dalej w syfie i błocie na przystankach, kupujcie skażony alkohol i ruskie fajki od przemytników z Ruskiej. To jest wasz świat. Dajcie jednak żyć ludziom o innej percepcji i horyzoncie myślowym.
0
Jesteście szarymi, nieciekawymi ludźmi, skoro przeszkadza wam kolor nowego budynku POZA Starym Miastem. Wiecznie narzekacie, nic wam się nie podoba, dla takich ludzi nie warto nic zmieniać, stójcie dalej w syfie i błocie na przystankach, kupujcie skażony alkohol i ruskie fajki od przemytników z Ruskiej. To jest wasz świat. Dajcie jednak żyć ludziom o innej percepcji i horyzoncie myślowym.
  Ty tak na serio czy już zaczałeś tankować przed swiętami?
0
Do: Jolopki - znawcy farb i kolorów ! Intensywny kolor elewacji zniknie po 3-4 latach. Deszcze, wiatry, słońce. Zapraszam do dyskusji na ten temat w 2018 roku!!!! I to by było na tyle!
0
A cóż to za żółto-pomarańczowy KOSZMAR w tle?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: