Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zapowiada się fajnie ten film
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez przesady,na plusie dzisiaj było
0
Pewnie,ze się nie zmienił.Jak zaścianek Europy mógłby się zmienić...
0
Na idiotyczne pytania zakompleksionych dziennikarzy Pani janda mogła odpowiedzieć tylko w jeden sposób... Dlaczego każde pytanie zakompleksionego dziennikarza z Lublina zaczyna się od "...a co Pani powie o Lublinie" albo "...jakie wrażenia z Lublina" Tak, jakby to kurde było najważniejsze na świecie. Otóż drodzy dziennikarze lubelscy, jako przyjezdny z Zachodniej polski mieszkaniec tego miasta informuję, że Lublin W NICZYM NIE ODBIEGA od miast Polski zachodniej a nawet w wielu aspektach jest od nich lepszy. Żyje się tutaj spokojniej, ciekawiej, jak ktoś chce sobie zrobić korpowyscig rodem z Warszawy, to również i tutaj go znajdzie. Lublin nie jest zaściankiem. Jego największym problemem są zakompleksione lokalne media oraz spora grupa mieszkańców - również zakompleksionych.
0
Niby kobieta na poziomie, ale brak mi słów, i mysle, że nie tylko mi...  
0
To co dobre nie musi się zmieniać, Lublin ma oryginalną, niezepsutą tkankę Starego Miasta i niech tak pozostanie!
0
Jak rozumieć tytuł artykułu - aluzja?
0
Mówienie,że Lublin się nie zmienił to czysta ignorancja. No, ale każdy ma prawo do swojej opinii, nawet wtedy gdy nie jest ona zgodna z prawdą.
0
Mówienie,że Lublin się nie zmienił to czysta ignorancja. No, ale każdy ma prawo do swojej opinii, nawet wtedy gdy nie jest ona zgodna z prawdą.
Myślę, że nie rozumiesz tego co miała na myśli Pani Janda. Ona miała głównie na myśli zachowanie stylu naszego pięknego Starego Miasta, nie przerobionego  na modłę dzisiejszą lub modę ! To jest właśnie  ten brak zmian !
0
Bardzo lubię Krystynę Jandę i bardzo podobała mi się jej naturalna dowcipna rozmowa.
0
Na idiotyczne pytania zakompleksionych dziennikarzy Pani janda mogła odpowiedzieć tylko w jeden sposób... Dlaczego każde pytanie zakompleksionego dziennikarza z Lublina zaczyna się od "...a co Pani powie o Lublinie" albo "...jakie wrażenia z Lublina" Tak, jakby to kurde było najważniejsze na świecie. Otóż drodzy dziennikarze lubelscy, jako przyjezdny z Zachodniej polski mieszkaniec tego miasta informuję, że Lublin W NICZYM NIE ODBIEGA od miast Polski zachodniej a nawet w wielu aspektach jest od nich lepszy. Żyje się tutaj spokojniej, ciekawiej, jak ktoś chce sobie zrobić korpowyscig rodem z Warszawy, to również i tutaj go znajdzie. Lublin nie jest zaściankiem. Jego największym problemem są zakompleksione lokalne media oraz spora grupa mieszkańców - również zakompleksionych.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Chociaż pomyślałem o LAJF-ie /jest taki magazyn który wysyłam co miesiąc bratu do Szwajcarii bo jak stwierdził może się nim pochwalić. Bez kompleksów. 
0
dla Pani KRYSTYNY:   NAJLEPIEJ TO KRĘCĄ W KOŚCIELE - SAME AFERY NA GRUBE MILIONY!, a KUL nie jest Świety i nie raz juz umoczył doopę! Ha ha ha Hi hi hi 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: