Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
he he a dlaczego wyrok lubelskiej prokuratury mnie nie dziwi ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawy palicota winien rozpatrywać sąd w Szczecinie, ponieważ wszyscy są w strachu przed nim w tym palikotolublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może obiecał wszystkim w sądzie wibratory....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
he he a dlaczego wyrok lubelskiej prokuratury mnie nie dziwi ?!
Ha, ha...dokładnie tak chciałam to skomentować...No comment, jak mawiają starożytni Anglosasi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nie obraził tego gościa i tyle. Prawdziwy wszechwiedzący komentator kontestujcie wyroki sądu przy garach albo w kiblu. Bo pożytecznie, odzew taki sam ale kompromitacja mniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Socjologii napisał:
Widocznie nie obraził tego gościa i tyle. Prawdziwy wszechwiedzący komentator kontestujcie wyroki sądu przy garach albo w kiblu. Bo pożytecznie, odzew taki sam ale kompromitacja mniejsza.
Kontestacja w kiblu nie wychodzi, przy garach tym bardziej...Jakieś inne propozycje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko widocznie nie obraził , ale z całą pewnością nie obraził tego gościa . Inaczej zostałby skazany jak nic ! Przecież to przeciwnik podał go do tego konkretnego Sądu . Palikot jest osobą kontrowersyjną , śmiało wyrażającą swoje zdanie jakie by ono nie było . Ale też jest osobą obrażaną przy każdej okazji i na każdym kroku . A to - bardzo mi się nie podoba - bez względu na to kto to jest , czy darzę go sympatią czy antypatią . Nienawidzę takiego obrażania ludzi . Wszystko można powiedzieć dobitnie , ale w sposób kulturalny . Człowiek z klasą to potrafi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina sądu z wymiaru sprawiedliwości..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sąd - każdy widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z góry informuję, że nie chcę by ten tekst ktokolwiek czytał by nikt nie czuł się obrazony może to ten sędzia pijaczyna co go policjanci złapali jak miał 3 promile i pobił policjanta ? a moze jakiś inny tępak, jakich w naszym wymiarze sprawiedliwości wielu ? a może to z tych, co skazywali na więzienia polskich patriotów i uniewiniali tych esbeków co mordowali ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, gratuluje pomysłu z wycieczką do Wenecji. Niech ludzie zobaczę , że jak powiedział Komorowski do powodzi można się przyzwyczaić, a ja dodam że i zarobić, a nie tylko wyciągać ręce. Jak do permamentnie zalanej Wenecji przyjeżdzają turyści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,,Sąd przesłuchał dziennikarzy, którzy pracowali przy powstaniu programu. Okazało się, że Palikot wypowiadał się przed kamerą lecz potem zażądał, żeby swoje wypowiedzi autoryzować. Ostatecznie, jego adwokat wysłał do telewizji pismo i e-maila, że nie zgadza się na pokazanie wypowiedzi. Pracownicy telewizji tłumaczyli w sądzie, że nic o takim piśmie nie wiedzieli. - Gdyby nawet pismo nie dotarło, to znaczenie ma to, że Janusz Palikot, wyraził wolę, żeby jego wypowiedź nie została wyemitowana – tłumaczył sędzia. – Nie miał więc zamiaru nikogo zniesławić. " .KŁAMSTWA I MATACTWA- TO CAŁA PO Z SĄDAMI NA CZELE. To jest kpina ze społeczeństwa. Takich sędziów powinno się wydalać z pracy. JEDNA WIELKA MAFIA W TYM KRAJU RZĄDZI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowany ~ napisał:
Cyt:,,Sąd przesłuchał dziennikarzy, którzy pracowali przy powstaniu programu. Okazało się, że Palikot wypowiadał się przed kamerą lecz potem zażądał, żeby swoje wypowiedzi autoryzować. Ostatecznie, jego adwokat wysłał do telewizji pismo i e-maila, że nie zgadza się na pokazanie wypowiedzi. Pracownicy telewizji tłumaczyli w sądzie, że nic o takim piśmie nie wiedzieli. - Gdyby nawet pismo nie dotarło, to znaczenie ma to, że Janusz Palikot, wyraził wolę, żeby jego wypowiedź nie została wyemitowana – tłumaczył sędzia. – Nie miał więc zamiaru nikogo zniesławić. " .KŁAMSTWA I MATACTWA- TO CAŁA PO Z SĄDAMI NA CZELE. To jest kpina ze społeczeństwa. Takich sędziów powinno się wydalać z pracy. JEDNA WIELKA MAFIA W TYM KRAJU RZĄDZI !!!
Ble, ble, ble... a dzięki takim jak pan radny Więckowski czekasz teraz całe kwadranse na skręt z Północnej czy al.Solidarności... bo tak radzili nad inwestorem, że w końcu wyszło, że "niedasię" i mamy parodię a nie skrzyżowanie, do tego nie wiadomo, czy przypadkiem miasto nie będzie zmuszone zapłacić kielczanom sporego odszkodowania. Bo pan radny chciał sobie motocyklem pojeździć (czy to przypadkiem nie on głosował za torem motocrossowym na "Globusie" pod oknami ludzi, za to przeciw remontowi Mariny nad zalewem?) A w temacie- nieautoryzowanej wypowiedzi nie można wyemitować bez jasnego zaznaczenia, że autor nie wyraził zgody na jej publikację. Poza tym siadacie na Prokuraturze... a pomówienie jest występkiem prywatnoskargowym... co miała z nim wspólnego prokuratura???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie miłość do motocykli milibyśmy jakiś fajny hipermarket i trochę rozrywek i kilkaset miejsc pracy, a tak mamy tylko haszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz, cała Polska ci kibicuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Brawo Janusz, cała Polska ci kibicuje.
pisz za siebie znam wielu, którzy szczerze tego śmiecia nienawidzą. ja jestem jednym z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak koleś kolesia może skrzywdzić. Platfus zawsze pozostanie platfusem, podobnie jak paligłup błaznem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Brawo Janusz, cała Polska ci kibicuje.
SZAMBO...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nigdy nie obraża, to i nie jest skazywany. Jak śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego opluwał i nazywał publicznie chamem, to też prawnie było wszystko ok! Chory kraj, chore sądy .... Narodzie obudź się! Nie prześpij nadchodzących wyborów ....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
pisz za siebie znam wielu, którzy szczerze tego śmiecia nienawidzą. ja jestem jednym z nich
chodzi o Polskę prawdziwych Polaków, nie tych podrabianych. A Tusk i Komorowski mówią że prawdziwym Polakiem jest ten co nauczył syna grać w piłkę nożną ( i nic nie mówił w jakim państwie można płacić podatki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...