Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a do kogo mamusia z tatusiem będą mieli pretensję,gdy ich pociecha  polskiego i matematyki  nie będzie umiała ? Będą potrzebne korki bo pani nie potrafiła nauczyć   - tylko kiedy,jak klecha decyduje o zajęciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z kto daje kasę tej pożal się BOŻE fundacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto Wójcik nie życzę sobie żeby decydowała Pani czy moje dziecko może brać udział w Jasełkach czy nie. Polska to wolny kraj, nie chce Pani żeby Pani dziecko bralo udział w Jasełkach to prosze je wycować z udziału i po problemie. Polska to kraj w którym większość ludzi to katolicy i zapewne większość rodziców chciałaby żeby ich dzieci brały udział w Jasełkach. Ale kto nie chce to niech nie bierze w tym w udziału, nikt nikogo nie zmusza przeciez. Czy ktoś każe komuś chodzić do kościoła czy na lekcje religii? Czy ktoś komuś każe brać ślub w kościele, chrzest czy organizować katolicki pogrzeb? Prosze mi tutaj odpowiedzieć czy ktoś Panią do tego zmusza? Jeśli nie to za przeproszeniem prosze się odczepić od Katolików. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
a ciebie rodzice to chrzcili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się rozszczekali ci niby światowcy i europejczycy.Zapomnieli że KATOLICY to ponad 1000 lat NASZEJ histori ,a oni są tylko pianą na falach dziejow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowna pani wójcik jesteś kobieto niedoinformowana.Tylko w nielicznych szkołach i przedszkolach nie ma przygotowań do jasełek.Taka jest NASZA tradycja, historia i współczuć temu kto o tym nie  wie pani wójcik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać towarzyszko Wójcik. Donoszę również, że w niektórych szkołach urządzane są tzw. mikołajki. Dzieci dostają prezenty i opowiada się im, że przyniósł je Święty Mikołaj - a powinno być, że Dziadek Mróz. W dodatku nie ma w szkole zajęć w dni, które ciemnogrodzianie nazywają Bożym Narodzeniem a z kolei 7 listopada są normalne lekcje i nawet nikt żadnej akademii nie zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo nazwisko stawia cię w świetle........................................................................................ Resztę dośpiewają Jasełka i ludzie poszkodowani przez ten ród 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto z fundacji, ty nie będziesz decydować  w czym moje dzieci bedą uczestniczyć a wogóle co ty robisz w katolickim kraju, jedź se na Saharę.
Tak właśnie wygląda polski katolicyzm - kto nie z nami, ten na Saharę. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego ta bezbożna fundacja chce w Naszym Katolickim Kraju. Czy ci nie douczeni filozofowie nie   nie wiedzą, że w okresie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wystawiane są JASEŁKA
To państwo nazywa się "Nasz Katolicki Kraj"? Nie pomyliła Ci się Konstytucja z Katechizmem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd pamiętam w szkole wystawiane były jasełka, więc komu zaczeło to przeszkadzać? To żałosne, że któryś z rodziców(bo tak myślę) poskarżył się na facebooku że jego dziecko zamiast się uczyć ćwiczy do przedstawienia... nie ma mowy o zaniedbaniu obowiązków szkolnych i wszyscy dobrze o tym wiemy!!!Skoro  dzieciak ma problemy w nauce to może czas z nim usiąść  i pomóc nadrobić zaległości a nie zwalać winę na nauczyciela! Ja osobiście nie mogę doczekać się tych jasełek a nauczycieli, którzy poświęcają czas na ich przygotowanie podziwiam i mówię żeby się nie zrażali, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś będzie przeszkadzać! A ta fundacja to niech się zajmie może swoimi sprawami (chyba że ich nie ma i na siłę szuka sensacji) i WARA od wychowania i wykształcenia naszych dzieci!!! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...