Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest groźnie czy nie jest? Ratusz odpiera zarzuty wojewody ws. strefy parkowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 10:03 Powrót do artykułu
Kiedy skończy się kampania wyborcza wojewody? bo ta "kontrola" to nic innego jak kolejny etap autopromocji własnej, anonimowej dla większości wyborców, osoby. Mieli kontrolować oznakowanie strefy a tymczasem sprawdzali wysokość krawężników i czy auta parkują prawidłowo. Absurd do sześcianu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku€&na, no ciekawe co za baran wymyślił tą Zieloną... Deptak docelowo??? Ludzie kochanie ja widzę ile tam codziennie żulerstwa i zapewniam nie chciałbym tam siedzieć przy kawie. Pracuje tam i ani jednego roweru nie widziałem a tylko problemy z parkowaniem. Także nie tylko mój głos ale wielu - Chłopie cos to wymyślił - jestes osłem na potęgę, który nie patrzy na dobro społeczne tylko jakieś swoje debilne urojenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek - marionetka prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerem to sie jeździ po wsi latem a nie po mieście, kiedyś każdy miał rower a nie samochód a teraz ma samochód i rower mu potrzebny jak dziura w bucie , głupota i szpan i ściągniete z zachodu moada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tylko moje wrażenie że pan wojewoda próbuje sypać piasek w tryby dobrze naoliwionej przez Żuka maszyny? Trzymać PiS jak najdalej Lublina a będzie ok. A pan wojewoda jak nie ma co robić niech zadzwoni do swoich partyjnych kolegów zatrudnionych w PKP i zapyta czemu olali temat budowy wiaduktu na przejeździe w Miłocinie? Tak się odwdzięczają za poparcie w wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tylko moje wrażenie że pan wojewoda próbuje sypać piasek w tryby dobrze naoliwionej przez Żuka maszyny? Trzymać PiS jak najdalej Lublina a będzie ok. A pan wojewoda jak nie ma co robić niech zadzwoni do swoich partyjnych kolegów zatrudnionych w PKP i zapyta czemu olali temat budowy wiaduktu na przejeździe w Miłocinie? Tak się odwdzięczają za poparcie w wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest, gdy litera przepisów stoi ponad zdrowy rozsądek - można jeszcze inaczej scharakteryzować urzędników, ale przeklinać nie można ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli nakaz zmian sie pojawi to proponuje je wprowadzic ... NIEZWLOCZNIE ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerem to sie jeździ po wsi latem a nie po mieście, kiedyś każdy miał rower a nie samochód a teraz ma samochód i rower mu potrzebny jak dziura w bucie , głupota i szpan i ściągniete z zachodu moada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć dla wspólnych lublinów platformersów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy to tylko moje wrażenie że pan wojewoda próbuje sypać piasek w tryby dobrze naoliwionej przez Żuka maszyny? Trzymać PiS jak najdalej Lublina a będzie ok. A pan wojewoda jak nie ma co robić niech zadzwoni do swoich partyjnych kolegów zatrudnionych w PKP i zapyta czemu olali temat budowy wiaduktu na przejeździe w Miłocinie? Tak się odwdzięczają za poparcie w wyborach?
Nie tylko twoje drogi kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzuty wojewody wydają się komiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej nie bardzo jestem w stanie zrozumieć co ma ratusz do źle parkujących w centrum miasta samochodów? czy ten cały wojewoda nie widzi że tylko się ośmieszył tą kontrolą w strefie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć dla wspólnych lublinów platformersów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć dla wspólnych lublinów platformersów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerem to sie jeździ po wsi latem a nie po mieście, kiedyś każdy miał rower a nie samochód a teraz ma samochód i rower mu potrzebny jak dziura w bucie , głupota i szpan i ściągniete z zachodu moada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w ratuszu to najlepiej niech zostawią same ścieżki rowerowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że Czarnek to najgorszy wojewoda w historii województwa lubelskiego. Nawet kontroli nie potrafi dobrze przeprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...