Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 września 2016 r.
9:52

Jest groźnie czy nie jest? Ratusz odpiera zarzuty wojewody ws. strefy parkowania

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
9 39 A A
Ul. Zielona. Mimo zakazu kierowcy parkują samochody i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji
Ul. Zielona. Mimo zakazu kierowcy parkują samochody i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji

Ratusz odpiera zarzuty wojewody, który uznał, że zagrożeniem dla życia, zdrowia i mienia jest wprowadzona przez miasto organizacja ruchu na czterech ulicach w centrum. Mimo oficjalnego pisma, samorząd nie chce zmienić oznakowania, poza jednym przypadkiem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O zastrzeżeniach Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego do Strefy Płatnego Parkowania obszernie pisaliśmy wczoraj. Wtedy obszerna nie była jeszcze odpowiedź Ratusza, który tłumaczył, że pisma nie dostał. Po jego lekturze urzędnicy mają już więcej do powiedzenia. I zapewniają, że wszystko jest w porządku. – Nie możemy się zgodzić z pierwszymi spostrzeżeniami kontroli – stwierdza Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Jedyna zmiana, którą zapowiada Ratusz ma dotyczyć ul. Ofiar Katynia i „kopert” dla niepełnosprawnych. – Odsuniemy je dalej – deklaruje Kieliszek, ale nie zgadza się z zarzutem, że w ocenie wojewody koperty są za blisko ul. Lipowej i wyjeżdżający z nich mogą zajechać drogę innym. – Byłoby tak, gdyby pas do jazdy na wprost był połączony w jeden z prawoskrętem do parkingu podziemnego.

Na zmiany nie zanosi się na trzech pozostałych ulicach wskazanych w piśmie do Ratusza. Jedna z nich to ul. Czechowska, w której przypadku kontrolerzy wojewody uznali, że auto parkujące na mocno pochyłej drodze może się cofnąć wprost na inny samochód, jeśli parkujący za słabo wciśnie pedał gazu wjeżdżając na 15-centymetrowy krawężnik. Urząd Miasta komentuje, że przepisy pozwalają na jeszcze wyższe, bo 16-centymetrowe krawężniki.

Na jednokierunkowej ul. Zielonej, w ocenie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego problemy wynikają z dopuszczenia jazdy rowerem w kierunku przeciwnym niż auta. Dlaczego? Na jezdni, mimo zakazu, parkują samochody, a „zagrożenie stwarzają rowerzyści zmuszeni jechać poza wyznaczonym pasem ruchu”. – Naszym zdaniem jest dokładnie odwrotnie – komentuje Kieliszek. – To pojazdy parkujące poza wyznaczonymi miejscami stwarzają zagrożenie, a nie rowerzyści. To nie organizacja ruchu stwarza niebezpieczeństwo, ale kierowcy niestosujący się do przepisów obowiązujących w strefie zamieszkania.

Ratusz nie przewiduje też zmian na ul. Jasnej, gdzie zdaniem wojewody korzystający z kontraruchu rowerzysta „zmuszony jest ominąć postój taxi”. Miasto odpowiada, że wcale nie jest tu za wąsko, a znaki dają pierwszeństwo samochodom.

Oficjalna odpowiedź władz miasta dla wojewody dopiero powstaje. Nie wiadomo, czy zakończy sprawę, bo zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym wojewoda może „nakazać zmianę organizacji ruchu ze względu na ważny interes ogólnospołeczny”.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 11:06
0
Dla mnie ulica jednokierunkowa, jest i będzie jednokierunkową.Wiem, że przepisy dopuszczają wprowadzenie odwrotnego kierunku jazdy dla pojazdów jednośladowych (rowerów), ale jeżeli buduje się ścieżki rowerowe przeznaczone tylko dla ruchu rowerowego,bo taka moda, czy potrzeba, czy po prostu normalność to czy trzeba jeszcze wprowadzać przeciwny kierunek jazdy na ulicach jednokierunkowych?. Moim zdaniem zdecydowanie NIE.A Kieliszek powinien być stłuczony.
Avatar
K / 12 września 2016 o 23:31
0
oj wlasnie ciesze się ze idziemy w tym kierunku . Mój samochod stoi w garażu ze względu na korki i problemy z parkowaniem w centrum , a ja rowerkiem po Zielonej również smigam. Jako pieszy i rowerzysta również chce mieć swoje miejsce , a nie ten ciągły slalom miedzy smierdzacymi samochodami. Mam nadzieję na coraz mniej miejsc parkingowych,w centrum, a coraz więcej oddechu swieżego dla centrum. Kierowcy czasami trzeba oderwać tyłek od siedziska w aucie
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 12:28
0
Ul Zielona, jeżeli urzędnik mówi, ze to samochody stwarzają zagrożenie a nie rowerzyści i przechodzi na tym do porządku dziennego to należy siąść i zapłakać. Zagrożenie ruchu stwarza stojący samochód czy jadący rowerzysta poza wyznaczonym pasem ruchu? To rowerzysta Panie Urzędniku, gdyż wiedząc, że ratusz nie poradzi sobie z parkującymi na ul Zielonej samochodami nie powinniście wyznaczać tam ruchu dla rowerów w przeciwna stronę. Dwa razy tam jechałem i miałem pietra jak jechał samochód z naprzeciwka. Gdzie my żyjemy? Lepiej sie przyznać do błedu i go naprawić, niż iść w zaparte.
Ul Zielona, jeżeli urzędnik mówi, ze to samochody stwarzają zagrożenie a nie rowerzyści i przechodzi na tym do porządku dziennego to należy siąść i zapłakać. Zagrożenie ruchu stwarza stojący samochód czy jadący rowerzysta poza wyznaczonym pasem ruchu? To rowerzysta Panie Urzędniku, gdyż wiedząc, że ratusz nie poradzi sobie z parkującymi na ul Zielonej samochodami nie powinniście wyznaczać tam ruchu dla rowerów w przeciwna stronę. Dwa razy tam jechałem i miałem pietra jak jechał samochód z naprzeciwka. Gdzie my żyjemy? Lepiej sie przyznać d... rozwiń
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 12:18
0
dopisuje, gdyż niżej się nie zmieściło - uciekać, chyba że do taksówek obok parkujących. Jako użytkownika płatnych parkingów przeraża mnie fakt, ze Ratusz dobrze wie , iz na wskazanych ulicach jest zagrożenie życia, ale przecież się do tego nie przyzna. Poczekajmy na wypadek nie daj Boże śmiertelny wtedy Pan Prezydent będzie odpowiadał. Nas mieszkańców Pana poltyka nie interesuje, nas interesuje bezpieczeństwo. Bardzo dobrze, ze Wojewoda skontrolował, nareszcie Ktoś wziął w obronę mieszkańców Lublina.
Avatar
sympatyk PiS / 11 września 2016 o 12:11
0
Jak na "prawnika" to masz kłopoty z ortografią, nieuku. Pisze się "broszka", a nie "brożka". A tak w ogóle, to lepiej się nie odzywaj, bo to nie twoja broszka.
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 12:11
0
Panie Prezydencie Prawo o ruchu drogowym Załącznik Nr 1 wyraźnie nakazuje, ze krawężniki w przypadku parkingu na chodniku maja być obniżone, tak żeby użytkownik mógł bezpiecznie wjechać. O wysokich krawężnikach o których tak śpiewa Pan Kieliszek to chodzi w przypadku gdy na chodniku nie ma wyznaczonego parkingu - to Ratusz o tym nie wie? I wtedy krawężniki mogą mieć nawet do 18 cm. Na ul Jasną zapraszam Pana Prezydenta, Pana Kieliszka i Zarządcę dróg na przejażdżkę rowerową i życzę im, żeby trafili na jadący z naprzeciwka samochód dostawczy - wiele tam takich jeździ. nie będą mieli gdzie uciekać, chyba ze schowają się do parkujących taksówek. Itd itp. Bardzo dobrze, ze Wojewoda sprawdził strefę płatnego parkowania i wsadził kij w mrowisko. Przeraża mnie fakt jako użytkownika, że Pan Prezydent mimo, ze wie iz na wskazanych ulicach jest zagrożenie to nie ustąpi i na żywca będzie zaprzeczał. Panie Prezydencie nas mieszkańców Pana polityka nie interesuje, my chcemy bezpiecznie parkować i bezpiecznie korzystać z płatnych parkingów. Jak będzie wypadek śmiertelny to Pan Panie Prezydencie będzie ponosił odpowiedzialność.
Panie Prezydencie Prawo o ruchu drogowym Załącznik Nr 1 wyraźnie nakazuje, ze krawężniki w przypadku parkingu na chodniku maja być obniżone, tak żeby użytkownik mógł bezpiecznie wjechać. O wysokich krawężnikach o których tak śpiewa Pan Kieliszek to chodzi w przypadku gdy na chodniku nie ma wyznaczonego parkingu - to Ratusz o tym nie wie? I wtedy krawężniki mogą mieć nawet do 18 cm. Na ul Jasną zapraszam Pana Prezydenta, Pana Kieliszka i Zarządcę dróg na przejażdżkę rowerową i życzę im, żeby trafili na jadący z naprzeciwka samochód dostawczy ... rozwiń
Avatar
prawnik / 11 września 2016 o 00:09
0
Może niech Czarnek skontroluje publikacje wyroków TK przez Damę z brożka
Avatar
on nie ona / 10 września 2016 o 22:43
0
Garnek Przemek to PiSowska fleja. PiS juz miał w Lublinie swoje 5 minut. Pokazali, że nie potrafią.
Avatar
Leon z działek / 10 września 2016 o 22:14
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zacofana Polska B  z przed II wojny  zmienilo sie niewiele  nadal to miasto to ciemnogrod z prymitywnymi urzedasami  zeby poruszyc tylko temat zamieszczonego zdjecia  jak to mozliwe zeby stojace tam samochody robily to bezprawnie?   gdzie sa jakiekolwiek wladze tego miasta?  i po co  one sa?   jedno wielkie g...o a nie stolica wojewodztwa!!!
A teraz napisz to jeszcze raz tylko po polsku. Dziekuję.
Avatar
Gość / 10 września 2016 o 19:14
0
zacofana Polska B z przed II wojny zmienilo sie niewiele nadal to miasto to ciemnogrod z prymitywnymi urzedasami zeby poruszyc tylko temat zamieszczonego zdjecia jak to mozliwe zeby stojace tam samochody robily to bezprawnie? gdzie sa jakiekolwiek wladze tego miasta? i po co one sa? jedno wielkie g...o a nie stolica wojewodztwa!!!
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 11:06
0
Dla mnie ulica jednokierunkowa, jest i będzie jednokierunkową.Wiem, że przepisy dopuszczają wprowadzenie odwrotnego kierunku jazdy dla pojazdów jednośladowych (rowerów), ale jeżeli buduje się ścieżki rowerowe przeznaczone tylko dla ruchu rowerowego,bo taka moda, czy potrzeba, czy po prostu normalność to czy trzeba jeszcze wprowadzać przeciwny kierunek jazdy na ulicach jednokierunkowych?. Moim zdaniem zdecydowanie NIE.A Kieliszek powinien być stłuczony.
Avatar
K / 12 września 2016 o 23:31
0
oj wlasnie ciesze się ze idziemy w tym kierunku . Mój samochod stoi w garażu ze względu na korki i problemy z parkowaniem w centrum , a ja rowerkiem po Zielonej również smigam. Jako pieszy i rowerzysta również chce mieć swoje miejsce , a nie ten ciągły slalom miedzy smierdzacymi samochodami. Mam nadzieję na coraz mniej miejsc parkingowych,w centrum, a coraz więcej oddechu swieżego dla centrum. Kierowcy czasami trzeba oderwać tyłek od siedziska w aucie
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 12:28
0
Ul Zielona, jeżeli urzędnik mówi, ze to samochody stwarzają zagrożenie a nie rowerzyści i przechodzi na tym do porządku dziennego to należy siąść i zapłakać. Zagrożenie ruchu stwarza stojący samochód czy jadący rowerzysta poza wyznaczonym pasem ruchu? To rowerzysta Panie Urzędniku, gdyż wiedząc, że ratusz nie poradzi sobie z parkującymi na ul Zielonej samochodami nie powinniście wyznaczać tam ruchu dla rowerów w przeciwna stronę. Dwa razy tam jechałem i miałem pietra jak jechał samochód z naprzeciwka. Gdzie my żyjemy? Lepiej sie przyznać do błedu i go naprawić, niż iść w zaparte.
Ul Zielona, jeżeli urzędnik mówi, ze to samochody stwarzają zagrożenie a nie rowerzyści i przechodzi na tym do porządku dziennego to należy siąść i zapłakać. Zagrożenie ruchu stwarza stojący samochód czy jadący rowerzysta poza wyznaczonym pasem ruchu? To rowerzysta Panie Urzędniku, gdyż wiedząc, że ratusz nie poradzi sobie z parkującymi na ul Zielonej samochodami nie powinniście wyznaczać tam ruchu dla rowerów w przeciwna stronę. Dwa razy tam jechałem i miałem pietra jak jechał samochód z naprzeciwka. Gdzie my żyjemy? Lepiej sie przyznać d... rozwiń
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 12:18
0
dopisuje, gdyż niżej się nie zmieściło - uciekać, chyba że do taksówek obok parkujących. Jako użytkownika płatnych parkingów przeraża mnie fakt, ze Ratusz dobrze wie , iz na wskazanych ulicach jest zagrożenie życia, ale przecież się do tego nie przyzna. Poczekajmy na wypadek nie daj Boże śmiertelny wtedy Pan Prezydent będzie odpowiadał. Nas mieszkańców Pana poltyka nie interesuje, nas interesuje bezpieczeństwo. Bardzo dobrze, ze Wojewoda skontrolował, nareszcie Ktoś wziął w obronę mieszkańców Lublina.
Avatar
sympatyk PiS / 11 września 2016 o 12:11
0
Jak na "prawnika" to masz kłopoty z ortografią, nieuku. Pisze się "broszka", a nie "brożka". A tak w ogóle, to lepiej się nie odzywaj, bo to nie twoja broszka.
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 12:11
0
Panie Prezydencie Prawo o ruchu drogowym Załącznik Nr 1 wyraźnie nakazuje, ze krawężniki w przypadku parkingu na chodniku maja być obniżone, tak żeby użytkownik mógł bezpiecznie wjechać. O wysokich krawężnikach o których tak śpiewa Pan Kieliszek to chodzi w przypadku gdy na chodniku nie ma wyznaczonego parkingu - to Ratusz o tym nie wie? I wtedy krawężniki mogą mieć nawet do 18 cm. Na ul Jasną zapraszam Pana Prezydenta, Pana Kieliszka i Zarządcę dróg na przejażdżkę rowerową i życzę im, żeby trafili na jadący z naprzeciwka samochód dostawczy - wiele tam takich jeździ. nie będą mieli gdzie uciekać, chyba ze schowają się do parkujących taksówek. Itd itp. Bardzo dobrze, ze Wojewoda sprawdził strefę płatnego parkowania i wsadził kij w mrowisko. Przeraża mnie fakt jako użytkownika, że Pan Prezydent mimo, ze wie iz na wskazanych ulicach jest zagrożenie to nie ustąpi i na żywca będzie zaprzeczał. Panie Prezydencie nas mieszkańców Pana polityka nie interesuje, my chcemy bezpiecznie parkować i bezpiecznie korzystać z płatnych parkingów. Jak będzie wypadek śmiertelny to Pan Panie Prezydencie będzie ponosił odpowiedzialność.
Panie Prezydencie Prawo o ruchu drogowym Załącznik Nr 1 wyraźnie nakazuje, ze krawężniki w przypadku parkingu na chodniku maja być obniżone, tak żeby użytkownik mógł bezpiecznie wjechać. O wysokich krawężnikach o których tak śpiewa Pan Kieliszek to chodzi w przypadku gdy na chodniku nie ma wyznaczonego parkingu - to Ratusz o tym nie wie? I wtedy krawężniki mogą mieć nawet do 18 cm. Na ul Jasną zapraszam Pana Prezydenta, Pana Kieliszka i Zarządcę dróg na przejażdżkę rowerową i życzę im, żeby trafili na jadący z naprzeciwka samochód dostawczy ... rozwiń
Avatar
prawnik / 11 września 2016 o 00:09
0
Może niech Czarnek skontroluje publikacje wyroków TK przez Damę z brożka
Avatar
on nie ona / 10 września 2016 o 22:43
0
Garnek Przemek to PiSowska fleja. PiS juz miał w Lublinie swoje 5 minut. Pokazali, że nie potrafią.
Avatar
Leon z działek / 10 września 2016 o 22:14
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zacofana Polska B  z przed II wojny  zmienilo sie niewiele  nadal to miasto to ciemnogrod z prymitywnymi urzedasami  zeby poruszyc tylko temat zamieszczonego zdjecia  jak to mozliwe zeby stojace tam samochody robily to bezprawnie?   gdzie sa jakiekolwiek wladze tego miasta?  i po co  one sa?   jedno wielkie g...o a nie stolica wojewodztwa!!!
A teraz napisz to jeszcze raz tylko po polsku. Dziekuję.
Avatar
Gość / 10 września 2016 o 19:14
0
zacofana Polska B z przed II wojny zmienilo sie niewiele nadal to miasto to ciemnogrod z prymitywnymi urzedasami zeby poruszyc tylko temat zamieszczonego zdjecia jak to mozliwe zeby stojace tam samochody robily to bezprawnie? gdzie sa jakiekolwiek wladze tego miasta? i po co one sa? jedno wielkie g...o a nie stolica wojewodztwa!!!
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 6 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!