Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest groźnie czy nie jest? Ratusz odpiera zarzuty wojewody ws. strefy parkowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 10:03 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy to tylko moje wrażenie że pan wojewoda próbuje sypać piasek w tryby dobrze naoliwionej przez Żuka maszyny? Trzymać PiS jak najdalej Lublina a będzie ok. A pan wojewoda jak nie ma co robić niech zadzwoni do swoich partyjnych kolegów zatrudnionych w PKP i zapyta czemu olali temat budowy wiaduktu na przejeździe w Miłocinie? Tak się odwdzięczają za poparcie w wyborach?
+1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kontrola to kpina i żenada. Strefa nie jest bez wad, ale to co wykazali kontrolerzy jest śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerem to sie jeździ po wsi latem a nie po mieście, kiedyś każdy miał rower a nie samochód a teraz ma samochód i rower mu potrzebny jak dziura w bucie , głupota i szpan i ściągniete z zachodu moada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w ratuszu to najlepiej niech zostawią same ścieżki rowerowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć dla wspólnych lublinów platformersów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej łupić wszystkich - rozszerzyć strefę do 20 km, za postój, za ścieki, wodę, podatki miejskie komunikację miejską jeszcze podwyższyć dla wspólnych lublinów platformersów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten po...y pożal się boże wojewoda garnek niech się lepiej zajmie kościołem katolickim - takie przecież odebrał wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda i cały Rząd do budy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tędy mają przejść niepełnosprawni z laskami łokciowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacofana Polska B z przed II wojny zmienilo sie niewiele nadal to miasto to ciemnogrod z prymitywnymi urzedasami zeby poruszyc tylko temat zamieszczonego zdjecia jak to mozliwe zeby stojace tam samochody robily to bezprawnie? gdzie sa jakiekolwiek wladze tego miasta? i po co one sa? jedno wielkie g...o a nie stolica wojewodztwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zacofana Polska B  z przed II wojny  zmienilo sie niewiele  nadal to miasto to ciemnogrod z prymitywnymi urzedasami  zeby poruszyc tylko temat zamieszczonego zdjecia  jak to mozliwe zeby stojace tam samochody robily to bezprawnie?   gdzie sa jakiekolwiek wladze tego miasta?  i po co  one sa?   jedno wielkie g...o a nie stolica wojewodztwa!!!
A teraz napisz to jeszcze raz tylko po polsku. Dziekuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnek Przemek to PiSowska fleja. PiS juz miał w Lublinie swoje 5 minut. Pokazali, że nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech Czarnek skontroluje publikacje wyroków TK przez Damę z brożka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Prawo o ruchu drogowym Załącznik Nr 1 wyraźnie nakazuje, ze krawężniki w przypadku parkingu na chodniku maja być obniżone, tak żeby użytkownik mógł bezpiecznie wjechać. O wysokich krawężnikach o których tak śpiewa Pan Kieliszek to chodzi w przypadku gdy na chodniku nie ma wyznaczonego parkingu - to Ratusz o tym nie wie? I wtedy krawężniki mogą mieć nawet do 18 cm. Na ul Jasną zapraszam Pana Prezydenta, Pana Kieliszka i Zarządcę dróg na przejażdżkę rowerową i życzę im, żeby trafili na jadący z naprzeciwka samochód dostawczy - wiele tam takich jeździ. nie będą mieli gdzie uciekać, chyba ze schowają się do parkujących taksówek. Itd itp. Bardzo dobrze, ze Wojewoda sprawdził strefę płatnego parkowania i wsadził kij w mrowisko. Przeraża mnie fakt jako użytkownika, że Pan Prezydent mimo, ze wie iz na wskazanych ulicach jest zagrożenie to nie ustąpi i na żywca będzie zaprzeczał. Panie Prezydencie nas mieszkańców Pana polityka nie interesuje, my chcemy bezpiecznie parkować i bezpiecznie korzystać z płatnych parkingów. Jak będzie wypadek śmiertelny to Pan Panie Prezydencie będzie ponosił odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na "prawnika" to masz kłopoty z ortografią, nieuku. Pisze się "broszka", a nie "brożka". A tak w ogóle, to lepiej się nie odzywaj, bo to nie twoja broszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopisuje, gdyż niżej się nie zmieściło - uciekać, chyba że do taksówek obok parkujących. Jako użytkownika płatnych parkingów przeraża mnie fakt, ze Ratusz dobrze wie , iz na wskazanych ulicach jest zagrożenie życia, ale przecież się do tego nie przyzna. Poczekajmy na wypadek nie daj Boże śmiertelny wtedy Pan Prezydent będzie odpowiadał. Nas mieszkańców Pana poltyka nie interesuje, nas interesuje bezpieczeństwo. Bardzo dobrze, ze Wojewoda skontrolował, nareszcie Ktoś wziął w obronę mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul Zielona, jeżeli urzędnik mówi, ze to samochody stwarzają zagrożenie a nie rowerzyści i przechodzi na tym do porządku dziennego to należy siąść i zapłakać. Zagrożenie ruchu stwarza stojący samochód czy jadący rowerzysta poza wyznaczonym pasem ruchu? To rowerzysta Panie Urzędniku, gdyż wiedząc, że ratusz nie poradzi sobie z parkującymi na ul Zielonej samochodami nie powinniście wyznaczać tam ruchu dla rowerów w przeciwna stronę. Dwa razy tam jechałem i miałem pietra jak jechał samochód z naprzeciwka. Gdzie my żyjemy? Lepiej sie przyznać do błedu i go naprawić, niż iść w zaparte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wlasnie ciesze się ze idziemy w tym kierunku . Mój samochod stoi w garażu ze względu na korki i problemy z parkowaniem w centrum , a ja rowerkiem po Zielonej również smigam. Jako pieszy i rowerzysta również chce mieć swoje miejsce , a nie ten ciągły slalom miedzy smierdzacymi samochodami. Mam nadzieję na coraz mniej miejsc parkingowych,w centrum, a coraz więcej oddechu swieżego dla centrum. Kierowcy czasami trzeba oderwać tyłek od siedziska w aucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ulica jednokierunkowa, jest i będzie jednokierunkową.Wiem, że przepisy dopuszczają wprowadzenie odwrotnego kierunku jazdy dla pojazdów jednośladowych (rowerów), ale jeżeli buduje się ścieżki rowerowe przeznaczone tylko dla ruchu rowerowego,bo taka moda, czy potrzeba, czy po prostu normalność to czy trzeba jeszcze wprowadzać przeciwny kierunek jazdy na ulicach jednokierunkowych?. Moim zdaniem zdecydowanie NIE.A Kieliszek powinien być stłuczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...