Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesteś ofiarą przemocy? Zgłoś się do kurii

Utworzony przez kanty, 15 października 2009 r. o 22:51 Powrót do artykułu
Nie za każdym pasterzem owce pójdą nawet jeżeli pozostając na uboczu narażają się na zęby wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się mają zgłaszać osoby pokrzywdzone przez kler?CZy będzie im zadośćuczynienie?Jaką karę poniosą księża pedofile,księża homoseksualiści,księża rozbijający małżenstwa i księża oszuści,którzy nie oddają pożyczonych pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
A gdzie się mają zgłaszać osoby pokrzywdzone przez kler?CZy będzie im zadośćuczynienie?Jaką karę poniosą księża pedofile,księża homoseksualiści,księża rozbijający małżenstwa i księża oszuści,którzy nie oddają pożyczonych pieniędzy?
Brawo za ten odważny komentarz. Doświadczyłam krzywdy od księdza, której nie da się z niczym porównać i w żaden sposób naprawić, ale na pomoc kleru liczyć nie mogę. Może tu chodzi tylko o pranie mózgu ofiarom, aby cicho siedziały i złego słowa o oprawcach czyt. Księżach nie gadały. Pozdrawiam Sonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JUŻ SZCZYT ŻEBY ORGANIZACJA ODPOWIADAJĄCA ZA GWAŁTY PEDOFILSKIE ,NADUŻYCIA I MORDERSTWA NA BEZBRONNYCH (CHOĆBY W NIEDALEKIEJ IRLANDII) ZAJMOWAŁA SIĘ BEZBRONNYMI.ALE CO TU WYMAGAĆ OD MORALNEGO DNA ,NIEJAKIEGO FILOZOFA.CIEMNOTY W TYM KRAJU NIE BRAK ŻEBY TO ROZPROPAGOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że przesadzacie. Chcą pomóc, takie powinno być ich powołanie. Mam nadzieję, że nie czerpią z tego żadnych korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerniejów - plama, plama, plama. TW FILOZOF myśli że kilkoma akcjami ją zmyje? Ludzie nie są aż tak głupi jak im się wydaje /z pewnymi wyjątkami/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ten biskupina pomoze byłam u niegokilka razy prubowałamrozmawiac zbyłmnie i tyle powiedział wysiadajac z samochodu ze niestety nie ma dla mnie czasu a o sprawachpersonalnych nie bedzie rozmawiał i poszedł sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...