Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesz Burger w Lublinie czeka kontrola sanepidu i inspekcji pracy

Utworzony przez mosquito, 14 września 2010 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Jestem z Lublina i Magda pokazała prawdę o Jesz Burgerze , włacznie z arogancją właścicieli i częstym zmienianiem pracowników, zero szacunku dla ludzi. Ci młodzi niedoświadczeni właściciele powinni się nad soba zastanowić.Przykre że w tak świetnym miejscu majac punkt nie wykorzystali zmian jakie zaproponowała Magda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sanepid! Już od wczoraj czytam, ze sie tam wybiera! Na pewno specjalnie dla was i waszej kontroli zostawili w lodowkach nieświeże mięso!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Katolik Patriota napisał:
Wzywam wszystkich ludzi dobrej woli, prawdziwych polaków, prawdziwych katolików i prawdziwych patriotów do bojkotu Tvn i Magdy Gessler. Przyłączcie się i kiedy tylko możecie przychodźcie zjeść do Jeszburgera. Pomóżmy chłopcom, którzy zostali tak okrutnie skrzywdzeni. Bo Polska jest najważniejsza! Bo Lublin jest najważniejszy!
Mam bronić człowieka, który nieludzko traktuje pracowników i oszukuje klientów? Jestem w stanie uwierzyć, że program był nieco zmanipulowany, żeby nie wiało nudą, ale chamskie odzywki szefa i opinie pracowników są prawdziwe. Sami zgłosili się do TVN-u i Magdy Gessler. Mogli mieć niezłą i darmową reklamę, którą obejrzałoby wiele osób. Wystarczyło trochę zainwestować w produkty i zadbać o pracowników. Ale właściciele uznali, że wiedzą lepiej. Prawdziwy patriota nie będzie wzywał do bojkotu TVN-u, tylko do bojkotu JeszBurgera, żeby właściciela - jak pryszcza - stąd usunąć. Nie ma dla niego miejsca w Lublinie ani gdzie indziej. Panu Bogusiowi Teletubisie mówią "PA PA!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim skromnym zdaniem to ten P bogumil to kawalk cham ai wszystkich oczernia i kogos kosztem star sie wybielc...a to pracownicy narkowmani a to kucharze zli itp...a on jest super szef ,wlasciciel restauracjina ktorego zrobiono nagonke a on taki biedny .... chcial miec reklame to ma a ze wyszlo nie pojego mysli wiec terzeba wszytkich zrownac z blotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim obrońcom Jeszburgera w ramach walki z Gesslerową proponuję wylizanie ich grilla. I smacznie i zdrowo! Nie zapomnijcie o swoich dzieciach niech tez poliza by dokopac TVNowi. I jeszcze na zagrychę spleśniała kukurydza. Jak się bawić to się bawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczycie ze czarcia wypadnie rewelacyjnie !!! a to przecież konkurencja. dla mnie to wygląda na celową eliminacje konkurencji z deptaka. wszystko da się w tv pokazać zgodnie z zamysłem reżysera. Nie bądźmy idiotami przecież nikt nie podałby zepsutego mięsa wiedząc ze to pójdzie na cały kraj. ludzie pomyślcie !!!! a swoją drogą pan "łysy" to nie zły typek taki polski biznesmanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiP napisał:
Inspekcja pracy powinna sprawdzić większość pracodawców w Lublinie przy okazji.W większości nikt nie przestrzega prawa pracy i to bez żadnych medialnych zapowiedzi.
Nie przestrzega, bo w większości prawo pracy ich do tego nie zobowiązuje. Wystarczy zatrudnic zamiast na umowe o pracę, to na umowę cywilno prawną (o dzielo, umowa zlecenie) i PIP moża "naskoczyć", bo przy takich umowach pracownik nie posiada żadnych praw związanych z terminowym wynagrodzeniem, urlopami, zwolnieniami chorobowymi, wyplacaniem nadgodzin, czy barierami jesli chodzi o czas pracy. musi sobie radzic sam, sam podać takiego pracodawce do sądu cywilnego (nie do sadu pracy) a sami wiemy jak szybko takie sądy działają... Przede wszystkim nie powinnismy się godzic na umowy cywilno-prawne, bo strzelamy sobie w stopę. Niestety wynika to z naszej niewiedzy. Jesli pracodawca che sprawdzic pracownika, to powinien zawrzec umowę na okres próbny, ktora jest duzo mniej rygorystyczna niż umowa na czas okreslony czy nieokreslony. A oni ciagle zasłaniaja sie tymi cholernymi zleceniami. To miasto nigdy nie będzie miało normalnego rynku pracy przy takich praktykach a pracodawcy nigdy nie beda mieć wydajnych i LOJALNYCH pracowników. Niestety nasi lubelscy przedsiebiorcy tkwia jeszcze mentalnie w poprzedniej epoce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dddd. To dlaczego łysy na wizji przyznal ze nie wie jak doszlo do tego ze mieso jest zepsute? Brud na kuchni i splesniala kukurydza to tez pomysly rezysera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz... A gdzie był Sanepid i PIP do tej pory?! Coś tu nie gra! Skoro to rutynowa kontrola, to tym bardziej nie powinna być zapowiedziana, do tego w mediach. Do nas, zwykłych szaraków, inspektorzy wchodzą 'z ulicy'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze ze to pokazali. Tak jak pokazywali odświeżanie wędlin płynem ludwik, tak należy pokazywać restauracje w których po prostu można się zatruć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dddd napisał:
zobaczycie ze czarcia wypadnie rewelacyjnie !!! a to przecież konkurencja. dla mnie to wygląda na celową eliminacje konkurencji z deptaka. wszystko da się w tv pokazać zgodnie z zamysłem reżysera. Nie bądźmy idiotami przecież nikt nie podałby zepsutego mięsa wiedząc ze to pójdzie na cały kraj. ludzie pomyślcie !!!! a swoją drogą pan "łysy" to nie zły typek taki polski biznesmanek
Te dwie knajpy to raczej zupełnie inne kategorie - tu barek z hamburgerami, a tam restauracja. Zresztą jedna knajpa jest na deptaku, druga na Starym Mieście. Łączy ich tylko to, że są z Lublina. No właśnie - ciekawe, jak wypadnie Czarcia? Raz tam jadłam - już "po rewolucji". Obrusy Gesslerowej wcale nie sa powalające. Kuchnia - tez nie powiedziałabym, żeby "chóry anielskie zabrzmiały" - niektóre dania ciekawe, inne mniej. Ale generalnie OK, chociaz bez wielkich rewelacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dddd napisał:
zobaczycie ze czarcia wypadnie rewelacyjnie !!! a to przecież konkurencja. dla mnie to wygląda na celową eliminacje konkurencji z deptaka. wszystko da się w tv pokazać zgodnie z zamysłem reżysera. Nie bądźmy idiotami przecież nikt nie podałby zepsutego mięsa wiedząc ze to pójdzie na cały kraj. ludzie pomyślcie !!!! a swoją drogą pan "łysy" to nie zły typek taki polski biznesmanek
Próby obrony sięgają dna Jaką konkurencją i dla kogo są handlarze padliną? Jak Czarcia wypadnie dobrze to też będzie źle, bo to oni maczali palce w jeszburakowym brudzie Niech żyją teorie spiskowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizyta Sanepidu powinna być z zaskoczenia !!! Co to za kontrola, którą się zapowiada w mediach ??? Teraz tych dwóch cwaniaczków wysprząta lokal i Sanepid będzie mógł im skoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry jest ten odcinek jak dotad najlepszy:) Ubawilem sie jak na polskich klasycznych komediach najlepsza scena to krem z kukurydzy i tekst "wczesniej byl krem z dyni ale nie jadalny" hehe to tak jak w Misiu "Pani wytrze te szklanke". A co do pomyslów gesslerowej to tez mozna sie zastanawiac to jest fast food a nie wykwintna restauracja i trzeba to rozgraniczyc. Nie dogadali sie. ten program trzeba trktowac jako groteske bo az tak zle to tam nie bylo czesto tam jadam po baletech i jakos zyje to lepsze niz te kebaby z psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dddd napisał:
zobaczycie ze czarcia wypadnie rewelacyjnie !!! a to przecież konkurencja. dla mnie to wygląda na celową eliminacje konkurencji z deptaka. wszystko da się w tv pokazać zgodnie z zamysłem reżysera. Nie bądźmy idiotami przecież nikt nie podałby zepsutego mięsa wiedząc ze to pójdzie na cały kraj. ludzie pomyślcie !!!! a swoją drogą pan "łysy" to nie zły typek taki polski biznesmanek
oczywiście! to tusk z putinem podłożyli to ruskie mięso!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polskie podejście - teraz zrobią najazd na jedną restaurację, bo się medialna stała i ją pokazali. A parę metrów dalej może prosperować restauracja, która działa jeszcze gorzej i tam PIP i Sanepid pewnie nie zajrzą już. To aż telewizja musi pokazać, żeby się za kontrole wzięły odpowiednie służby. To samo było z dachami rok po tym jak się hala zawaliła, latali po mieście i sprawdzali dachy, a wcześniej pies z kulawą mogą się nie zainteresował tym tematem przez wiele lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co kontrolowac to trzeba zamknąc a łysemu zrobic zakaz restauracyjny w lublinie za tworzenie złego wizerunku miastu i ludziom w nim mieszkajacym CHAM,CHAM,I TYLE W TEMACIE co to za kontrol jak oni wiedzą że przyjdzie? smieszny SANEPID I PIP !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dymin napisał:
Typowe polskie podejście - teraz zrobią najazd na jedną restaurację, bo się medialna stała i ją pokazali. A parę metrów dalej może prosperować restauracja, która działa jeszcze gorzej i tam PIP i Sanepid pewnie nie zajrzą już.
poprostu zadzwon do sanepidu, podaj swoje imie, nazwisko, i powiedz o jaką restauracje chodzi i jakie nieprawidłowości. Sanepid nie robi kontroli na podstawie anonimów na forum internetowym. Jak im to zglosisz o ile to wogóle jest prawda, to napewno sprawdza, tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę jeszcze zauważyć, że rewolucje pani G. były trudne do zaakceptowania. Ja wiem, że każdy z nas by chciał jeść polędwicę w hamburgerze, ale wtedy trzeba by się było liczyć z tym, że on musiałby kosztować 25zł - co najmniej. I kto to widział, żeby polędwicę wstawiać żeby sobie poleżała w witrynie? Przecież po pewnym czasie ona zaczyna ciemnieć i przestaje wyglądać apetycznie. Nie twierdzę że właściciele są wzorowi - ale na pewno Gessler, zamiast pomóc, wpędziła ich tylko w koszty, które były nieracjonalne i które w Lublinie nie miały szans przynieść profitów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://biznes.onet.pl/najwiekszy-dluznik-srodmiescia-w-tvp,18572,3661618,1,news-detal a to przypadkiem nie jej mąż ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...