Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2010 r.
19:54
Edytuj ten wpis

Jesz Burger w Lublinie czeka kontrola sanepidu i inspekcji pracy

0 60 A A

Inspektorzy sanepidu pojawią się dziś w lubelskim Jesz Burgerze. To efekt sobotniego programu TVN "Kuchenne Rewolucje”. Jego autorka Magda Gessler nie zostawiła na restauracji suchej nitki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przeprowadzimy w Jesz Burgerze rutynową kontrolę. Ocenimy surowce, sprawdzimy warunki sanitarne – informuje Barbara Sawa-Wojtnanowicz z lubelskiego sanepidu. – Skłoniła nas do tego negatywna opinia Magdy Gessler na temat serwowanego tam mięsa.

A na początku przyszłego tygodnia kontrolę przeprowadzi też Okręgowa Inspekcja Pracy w Lublinie. – Sprawdzimy przestrzeganie przepisów pracy, legalność zatrudnienia oraz bezpieczeństwo i higienę pracy – zapowiada Krzysztof Sudoł, z-ca okręgowego inspektora pracy.

Wszystko przez ostatni odcinek "Kuchennych Rewolucji”. Znana restauratorka Magda Gessler stara się w tym programie wyciągać lokale z tarapatów. W kilka dni zmienia ich wystrój, menu, a czasem przeprowadza prawdziwą, tytułową rewolucję. W sobotę widzowie zobaczyli "kontrolną” wizytę Gessler w Jesz Burgerze na lubelskim deptaku.

Zobacz program nagrywany w lubelskim Jesz Burgerze

– Właściciele mnie kompletnie olali. Muszę zrobić coś, żeby nie stać za taką rewolucją. Pie… to! – grzmiała w sobotnim programie Magda Gessler. Nie spodobało jej się m.in., że restauracja nie wdrożyła zarządzonych przez nią zmian. A mięso w hamburgerze, który dostała, było nieświeże. – Jest zepsute, śmierdzi trupem – oceniła zbulwersowana.

– Daję sobie uciąć rękę, że mięso u nas zawsze jest świeże. Wtedy, specjalnie dla Magdy Gessler, sprowadziliśmy najlepszą, świeżą polędwicę – odpowiada Maciej Kubejko, współwłaściciel Jesz Burgera. – Tyle że jeszcze przed wejściem do restauracji wiedziała, że tego hamburgera wypluje.

Zdaniem właścicieli Jesz Burgera, sobotni program to manipulacja. – Podczas nagrywania nie tak to wyglądało – przekonuje Kubejko. – Widocznie byliśmy dobrym materiałem do tego, żeby w programie wreszcie coś zaczęło się dziać, na czym przecież zależy telewizji. Jest nam po prostu przykro, że tak to zostało pokazane.

Do Jesz Burgera już zgłaszają się prawnicy. Chcą pomóc restauratorom w podaniu TVN do sądu. – To trzeba na spokojnie przemyśleć – ucina Kubejko.

Tymczasem, pod koniec tygodnia Magda Gessler przyjedzie do Lublina znowu. Tym razem do Czarciej Łapy. W tej restauracji restauratorka nagrywała odcinek w wakacje. Teraz czas na kontrolę.

– Wprowadziliśmy wszystkie zmiany – mówi Łukasz Nowomiejski, menedżer Czarciej Łapy. Wczoraj pojawiła się plotka, że po kontrowersyjnym programie o Jesz Burgerze, Czarcia Łapa chce się wycofać z "Kuchennych Rewolucji”. – Nie ma mowy – ucina Nowomiejski. – Jesteśmy dobrej myśli i czekamy na emisję odcinka z naszym udziałem (data jeszcze nie jest znana – red.).

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Petro / 1 maja 2011 o 20:41
0
hahaha b0o zaraz spadne z krzesła. Ja widziałęm ten program i widac było gołym okiem, ze to mieso było zepsute , tak wiec niech nie gada sie głupot , że było inaczej. Pani Magda przyjezdza , pomaga , daje wspazówki, aby było lepiej , a oni jeszcze ja olewaja i na koniec numer z tym miesem. Brak słów. Ja bym sie wkurzył , gdybym dostał zepsute mięso, wiec nie dziwie sie jej rekacji na to. O klientów trzeba dbac aby byli i tyle
Avatar
Aśka / 16 września 2010 o 01:02
0
Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej

Co się dziwić, że jacyś właściciele knajpy nie mają o niczym pojęcia, jak w tym mieście dziennikarze piszą tak "Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej". I to jest cytat z tego portalu.
Avatar
haha / 15 września 2010 o 17:56
0
ha ha i bardzo dobrze prostakom, powinni zamknąć tą budę. MG jest super! hehehe
Avatar
Pola / 15 września 2010 o 16:50
0
BYłam dzisiaj w Jesz-Burgerze, zamówiłam Cheeseburgera- bułka była przypieczona, co w efekcie spowodowało, że hamburger rozpadł mi się w rękach a mięso było ohydne- jakby spalone, niedoprawione i całe w czarnym, starym tłuszczu. Żałuję, że tam poszłam i wydałam pieniądze na to gówno.Nie ma jak to jak Cheeseburger w Macu.
Avatar
annakej / 15 września 2010 o 11:37
0
Wg mnie właściciel Bogumił zachował sie jak prostaczek, niekulturalny, niemiły, zadufany w sobie bufon! Ktoś z takim podejściem do życia z góry jest przegrany bo najgorzej jak Cię ludzie nie lubią. Podejrzewam, że zachowałabym sie jak M. Gessler.
A poza tym na koniec programu B. sam sie wrobił. Ona, że mięso jest zepsute a on, ze nie wie jak to się stało. No to chyba wiedział, że stare...
Avatar
Ferdek Kiepski / 15 września 2010 o 09:40
0
Panie to jest normalnie kompromisacja te bizmesmeny z Lublina.Kompromisacja ! To juz Boczek z Pazdziochem lepszego hamburdela zrobiom.
Avatar
xxx / 14 września 2010 o 17:23
0
[size="3"]Jakieś małolaty z Lublina, bracia - biznesmeni za dychę, 27 - 28 letni właściciele JESZBURGERA, myślały, że TVN ich wypromuje. Okazało się, że TVN ich ośmieszył na maksa, zrobił sobie oglądalność i kwita. W materiale filmowym ta knajpa to stado deb***i, brudu i smrodu. GAME OVER chłopaki. Nie trzeba było wchodzić w układy z TVN-em, telewizją dla deb***i robioną przez cwaniaków. Teraz wydacie masę kasy na adwokatów, a i tak wasz interes padnie na pysk.[/size]
Avatar
kim / 14 września 2010 o 12:52
0
[quote name='mosquito' date='14 wrzesień 2010 - 07:19 ' timestamp='1284441572' post='346667']
Ciekaw jestem z kim oni zadarli. A swoją drogą to babiszcze jest od uzdrawiania knajp. I co ? Wyjechała zostawiając taki bajzel jaki zastała ?
[/quote]



a zadales sobie pytanie dlaczego zostawila to samo co zastala????
bo P>Mądraliński nie chcial posluchac dobrych rad bo on jest wszechwiedzacy
czy P Magda komus kiedys zle zyczyla w tym programie czy komus nie pomogla ??????
Avatar
monika / 14 września 2010 o 12:01
0
Może i Gesslerowa jest wkurzająca i ignorancka jednak właściciel tego barzu pan Bogumił jest jeszcze gorszym ignorantem. I to jest naprawdę dziwne, że większość się zwolniła po programie. Ja za wszystko obwiniłabym pana Bogumiła, bo "JAKI PAN TAKI KRAM", niestety. Okazał się zwykłym łysym burakiem. Jeżeli już wziął udział w tym programie, mógł chociaż jedno z jej dań wprowadzić (taka prawda !!), a tak chciał tylko zrobić sobie reklamę, a wyszła antyreklama. Poszłabym zjeść do tego baru nawet po programie, ale nie dajm zarobić tej łysej pale. Szkoda tylko drugiego współwłaściciela, bo wydał się normalny.
Może i Gesslerowa jest wkurzająca i ignorancka jednak właściciel tego barzu pan Bogumił jest jeszcze gorszym ignorantem. I to jest naprawdę dziwne, że większość się zwolniła po programie. Ja za wszystko obwiniłabym pana Bogumiła, bo "JAKI PAN TAKI KRAM", niestety. Okazał się zwykłym łysym burakiem. Jeżeli już wziął udział w tym programie, mógł chociaż jedno z jej dań wprowadzić (taka prawda !!), a tak chciał tylko zrobić sobie reklamę, a wyszła antyreklama. Poszłabym zjeść do tego baru nawet po programie, ale nie dajm zarob... rozwiń
Avatar
michał / 14 września 2010 o 11:40
0
moi mili moim zdaniem takich właścicieli jak i knajpy trzeba napiętnować to świadomy wybór właścicieli że okłamują konsumentów i kara musi się być dla takich ale to tak jest jak właściciel jest chciwy i kosztem ludzkim się dorabia
Avatar
Petro / 1 maja 2011 o 20:41
0
hahaha b0o zaraz spadne z krzesła. Ja widziałęm ten program i widac było gołym okiem, ze to mieso było zepsute , tak wiec niech nie gada sie głupot , że było inaczej. Pani Magda przyjezdza , pomaga , daje wspazówki, aby było lepiej , a oni jeszcze ja olewaja i na koniec numer z tym miesem. Brak słów. Ja bym sie wkurzył , gdybym dostał zepsute mięso, wiec nie dziwie sie jej rekacji na to. O klientów trzeba dbac aby byli i tyle
Avatar
Aśka / 16 września 2010 o 01:02
0
Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej

Co się dziwić, że jacyś właściciele knajpy nie mają o niczym pojęcia, jak w tym mieście dziennikarze piszą tak "Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej". I to jest cytat z tego portalu.
Avatar
haha / 15 września 2010 o 17:56
0
ha ha i bardzo dobrze prostakom, powinni zamknąć tą budę. MG jest super! hehehe
Avatar
Pola / 15 września 2010 o 16:50
0
BYłam dzisiaj w Jesz-Burgerze, zamówiłam Cheeseburgera- bułka była przypieczona, co w efekcie spowodowało, że hamburger rozpadł mi się w rękach a mięso było ohydne- jakby spalone, niedoprawione i całe w czarnym, starym tłuszczu. Żałuję, że tam poszłam i wydałam pieniądze na to gówno.Nie ma jak to jak Cheeseburger w Macu.
Avatar
annakej / 15 września 2010 o 11:37
0
Wg mnie właściciel Bogumił zachował sie jak prostaczek, niekulturalny, niemiły, zadufany w sobie bufon! Ktoś z takim podejściem do życia z góry jest przegrany bo najgorzej jak Cię ludzie nie lubią. Podejrzewam, że zachowałabym sie jak M. Gessler.
A poza tym na koniec programu B. sam sie wrobił. Ona, że mięso jest zepsute a on, ze nie wie jak to się stało. No to chyba wiedział, że stare...
Avatar
Ferdek Kiepski / 15 września 2010 o 09:40
0
Panie to jest normalnie kompromisacja te bizmesmeny z Lublina.Kompromisacja ! To juz Boczek z Pazdziochem lepszego hamburdela zrobiom.
Avatar
xxx / 14 września 2010 o 17:23
0
[size="3"]Jakieś małolaty z Lublina, bracia - biznesmeni za dychę, 27 - 28 letni właściciele JESZBURGERA, myślały, że TVN ich wypromuje. Okazało się, że TVN ich ośmieszył na maksa, zrobił sobie oglądalność i kwita. W materiale filmowym ta knajpa to stado deb***i, brudu i smrodu. GAME OVER chłopaki. Nie trzeba było wchodzić w układy z TVN-em, telewizją dla deb***i robioną przez cwaniaków. Teraz wydacie masę kasy na adwokatów, a i tak wasz interes padnie na pysk.[/size]
Avatar
kim / 14 września 2010 o 12:52
0
[quote name='mosquito' date='14 wrzesień 2010 - 07:19 ' timestamp='1284441572' post='346667']
Ciekaw jestem z kim oni zadarli. A swoją drogą to babiszcze jest od uzdrawiania knajp. I co ? Wyjechała zostawiając taki bajzel jaki zastała ?
[/quote]



a zadales sobie pytanie dlaczego zostawila to samo co zastala????
bo P>Mądraliński nie chcial posluchac dobrych rad bo on jest wszechwiedzacy
czy P Magda komus kiedys zle zyczyla w tym programie czy komus nie pomogla ??????
Avatar
monika / 14 września 2010 o 12:01
0
Może i Gesslerowa jest wkurzająca i ignorancka jednak właściciel tego barzu pan Bogumił jest jeszcze gorszym ignorantem. I to jest naprawdę dziwne, że większość się zwolniła po programie. Ja za wszystko obwiniłabym pana Bogumiła, bo "JAKI PAN TAKI KRAM", niestety. Okazał się zwykłym łysym burakiem. Jeżeli już wziął udział w tym programie, mógł chociaż jedno z jej dań wprowadzić (taka prawda !!), a tak chciał tylko zrobić sobie reklamę, a wyszła antyreklama. Poszłabym zjeść do tego baru nawet po programie, ale nie dajm zarobić tej łysej pale. Szkoda tylko drugiego współwłaściciela, bo wydał się normalny.
Może i Gesslerowa jest wkurzająca i ignorancka jednak właściciel tego barzu pan Bogumił jest jeszcze gorszym ignorantem. I to jest naprawdę dziwne, że większość się zwolniła po programie. Ja za wszystko obwiniłabym pana Bogumiła, bo "JAKI PAN TAKI KRAM", niestety. Okazał się zwykłym łysym burakiem. Jeżeli już wziął udział w tym programie, mógł chociaż jedno z jej dań wprowadzić (taka prawda !!), a tak chciał tylko zrobić sobie reklamę, a wyszła antyreklama. Poszłabym zjeść do tego baru nawet po programie, ale nie dajm zarob... rozwiń
Avatar
michał / 14 września 2010 o 11:40
0
moi mili moim zdaniem takich właścicieli jak i knajpy trzeba napiętnować to świadomy wybór właścicieli że okłamują konsumentów i kara musi się być dla takich ale to tak jest jak właściciel jest chciwy i kosztem ludzkim się dorabia
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 17 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 475 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!