Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy emeryci gremialnie głosują na panią Muchę. Ona skutecznie pomoże im w leczeniu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w FAKTACH (TVN, godz. 19.00) będzie materiał o przepychankach na liście wyborczej pań Muchy i Gąsior-Marek. Może przyszedł czas na okładki tabloidów i "merytoryczne" wywiady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Mucha to lobbystka aborcyjna i jednocześnie wykładowca na Katolickim? Uniwersytecie Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedziały dwie muchy na gównie.Jedna mówi-"chcę mi się srać".Na to druga-"no wiesz co Feluniu,nie przy jedzeniu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne widowisko platformusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję akcję - głosujmy tylko na nazwiska nieznane,wycinajmy wszystkich obecnych posłów. Może w ten sposób nauczymy pokory towarzystwo wzajemnej adoracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha i wygląda i mówi sensownie zaś Gąsior-Marek nie wygląda rewelacyjnie, a z mówieniem ma prawdziwy problem. Gada bzdury kiepską polszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Mucha i wygląda i mówi sensownie zaś Gąsior-Marek nie wygląda rewelacyjnie, a z mówieniem ma prawdziwy problem. Gada bzdury kiepską polszczyzną.
Popieram Jak Mucha idzie na wojnę, to ja mógłbym być jej mieciem, nawet nagim mieciem;) A swoją drogą gdzie np Bryłowski? I ciekawe kogo w tych wyborach wystawi PIS - tam trochę chyba jeszcze ciekawsi kandydaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta Magda ma problemy z podstawowymi czynnościami takimi jak mówienie... Nie nabyła przez cztery lata takich zdolności jak umiejętność publicznego występowania więc co tu mówić o reszcie. Mucha przynajmniej nie przynosi wstydu Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie? napisał:
Magdalena Gąsior- Marek - czy to ta Pani poseł, która wręczała kwiaty ministrowi Grabarczykowi? Pamiętacie? Minister Grabarczyk - minister infrastruktury, który wyciął budowę S17, póżniej rzucił ochłap w postaci odcinka kilkunastokilometrowego tej trasy. Joanna Mucha - czy to ta Pani poseł, która odmawiała prawa do leczenia ludziom starym? Pamiętacie? By żyło się lepiej!!!
By żyło się lepiej ... ale nie nam, tylko Paniom posłankom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób wymowy tej pani wymaga dużej pracy logopedy, jeśli chodzi o treść to raczej żaden lekarz nic nie pomoże. Ludzie głosujcie na kandydatów którzy mają coś ważnego do powiedzenia i potrafią się wysławiać w sposób zrozumiały. Wybierzmy kobiety, ale normalne, jedna niemota, druga zapita. Dlaczego my w Lublinie wybieramy najgorzej. Jak będą nas reprezentować takie Panie, to kobiety będą postrzegane przez ich pryzmat negatywnie. Jako kobieta domagam się godnej reprezentacji, a nie kompromitacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasik napisał:
a ja proponuję akcję - głosujmy tylko na nazwiska nieznane,wycinajmy wszystkich obecnych posłów. Może w ten sposób nauczymy pokory towarzystwo wzajemnej adoracji.
Słusznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...