Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha jest teraz blondynką (zdjęcia)

Utworzony przez zola, 20 września 2010 r. o 19:53 Powrót do artykułu
okropnie wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszmarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak stara baba!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiscie ta pani to genialny (p)oseł ; cieżko pracuje przesiadajac godzinami u najdrozszych fryzierów warszawy, biegajac po warszawskich galeriach szujkkajac najmodniejszych pantofelków a takze po salonach mody aby znaleść najbardziej trendowa kieckę podkreslajacą jej kobiece kręgłosci - a to wszystko dla Naszego dobra - naszego - mieszkancówe Lubelszczyzny - najbiedniejszej prowincji UE, gdzie wrony zawracaja a psy odbytami szczekają. Mieszkańcy Lubelszczyzny my zawsze wybieramy najlepszych posłów w kraju ba nawet w całej Unii Eurpepejskiej: Miss Sejmu, mamy tez sepleniącą melepetę co ma lateksową proteze przyrodzenia, masę pijaków co umieją coś tam coś tam i stado nieudczników którzy nie potrafia nic dosłownie nic wynegocjaowac dla ziem które reprezentuja. Gdy posłowie z Podkarpacia nie sa znani w kraju ale za to Rzeszów sie rozwija a lublin sie zwija. pogratulowac głupty Nam wyborcom Lubelszczyzny winna cała POLSKA skoro takie zera wybieramy, zera neizależne od opcji politycznej, bo w Sejmie reprezentuje nas 27 ZER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się goni małpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System odwracania uwagi? A może coś o długu publicznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI MUCHA ZWANA POSŁANKĄ I PANA PALIKOT ZWANY POSŁEM, BYLI NADZIEJĄ DLA ZACOFANEJ, ŹLE RZĄDZONEJ I ZAKOMPLEKSIAŁEJ LUBELSZCZYZNY...JA MYŚLAŁEM,PAN PALIKOT PRZEDSIĘBIORCA, ELOKWENTNY, WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK,PODOBNIE PANI MUCHA A WYSZŁO JAK ZAWSZE:PAJACADA I KPINA!!WSYTD I HAŃBA,ŻE LUBELSKIE NIGDY NIE DOCZEKAŁO SIE REPREZENTANTÓW KTÓRZY POTRAFILIBY WALCZYC O ŚRODKI NA JEGO ROZWÓJ, POPRAWY JAKOSĆI ZYCIA MIESZKAŃCÓW!!LUBLIN TO TYPOWA PROWINCJONALNA STOLICA,Z WŁADZAMI OD 20 LAT BEZ JAJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYPO napisał:
PANI MUCHA ZWANA POSŁANKĄ I PANA PALIKOT ZWANY POSŁEM, BYLI NADZIEJĄ DLA ZACOFANEJ, ŹLE RZĄDZONEJ I ZAKOMPLEKSIAŁEJ LUBELSZCZYZNY...JA MYŚLAŁEM,PAN PALIKOT PRZEDSIĘBIORCA, ELOKWENTNY, WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK,PODOBNIE PANI MUCHA A WYSZŁO JAK ZAWSZE:PAJACADA I KPINA!!WSYTD I HAŃBA,ŻE LUBELSKIE NIGDY NIE DOCZEKAŁO SIE REPREZENTANTÓW KTÓRZY POTRAFILIBY WALCZYC O ŚRODKI NA JEGO ROZWÓJ, POPRAWY JAKOSĆI ZYCIA MIESZKAŃCÓW!!LUBLIN TO TYPOWA PROWINCJONALNA STOLICA,Z WŁADZAMI OD 20 LAT BEZ JAJ!!!
niestety nic dodać nic ująć. prawda niestety bardzo gorzzzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami... "Wszystko dla Lubelszczyzny..." a dziś mają ja w d...alekim poważaniu. Chamstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realista napisał:
rzeczywiscie ta pani to genialny (p)oseł ; cieżko pracuje przesiadajac godzinami u najdrozszych fryzierów warszawy, biegajac po warszawskich galeriach szujkkajac najmodniejszych pantofelków a takze po salonach mody aby znaleść najbardziej trendowa kieckę podkreslajacą jej kobiece kręgłosci - a to wszystko dla Naszego dobra - naszego - mieszkancówe Lubelszczyzny - najbiedniejszej prowincji UE, gdzie wrony zawracaja a psy odbytami szczekają. Mieszkańcy Lubelszczyzny my zawsze wybieramy najlepszych posłów w kraju ba nawet w całej Unii Eurpepejskiej: Miss Sejmu, mamy tez sepleniącą melepetę co ma lateksową proteze przyrodzenia, masę pijaków co umieją coś tam coś tam i stado nieudczników którzy nie potrafia nic dosłownie nic wynegocjaowac dla ziem które reprezentuja. Gdy posłowie z Podkarpacia nie sa znani w kraju ale za to Rzeszów sie rozwija a lublin sie zwija. pogratulowac głupty Nam wyborcom Lubelszczyzny winna cała POLSKA skoro takie zera wybieramy, zera neizależne od opcji politycznej, bo w Sejmie reprezentuje nas 27 ZER
lubię to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA PANI ZAPOMNIAŁA ŻE TANDETA PRZESTAŁA SIĘ LICZYĆ???! DLA MIESZKAŃCÓW LUBELSZCZYZNY NIE WAŻNY KOLOR JAKI SIĘ MA NA GŁOWIE, CZY TEŻ OPCJA Z JAKIEJ SIĘ WYWODZI- LICZĄ SIĘ CZYNY I TO CO SIĘ SOBĄ REPREZENTUJE! A TEJ PANI BRAKUJE ZARÓWNO KLASY JAK I ROZUMU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada i żal! co to za temat na atykuł? co mnie obchodzi kolor włosów pani Muchy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Wiadomość dnia. Jak co dzień najważniejsze sprawy Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
No tak. Wiadomość dnia. Jak co dzień najważniejsze sprawy Polski.
Gonic ta poslanke nic nie zrobila dla lubelszczyzny.Pyla przed wyborami opiekunka schroniska dla zwierzad i czego od niej oczekiwac.A lubelaki glosowali na urode a nie na madra glowe. Zarzucacie Palikotowi, ze malo zrobil dla lubelszczyzny.On nie ma duzego poparcia na gorze bo wszyscy sa z zachodnich terenow i kto ma mu pomagac i wspierac.Mam zal do Muchy ze chciala go wyrzucic z szefostwa PO na lubelszczyznie. Nie sra sie we wlasne gniazdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ta Joanna:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy napiszecie o jej innych sukcesach??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mię to wali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pożyteczna informacja to jest. Niech chamy wiedzą jak się Pany bawią ! A co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYPO napisał:
PANI MUCHA ZWANA POSŁANKĄ I PANA PALIKOT ZWANY POSŁEM, BYLI NADZIEJĄ DLA ZACOFANEJ, ŹLE RZĄDZONEJ I ZAKOMPLEKSIAŁEJ LUBELSZCZYZNY...JA MYŚLAŁEM,PAN PALIKOT PRZEDSIĘBIORCA, ELOKWENTNY, WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK,PODOBNIE PANI MUCHA A WYSZŁO JAK ZAWSZE:PAJACADA I KPINA!!WSYTD I HAŃBA,ŻE LUBELSKIE NIGDY NIE DOCZEKAŁO SIE REPREZENTANTÓW KTÓRZY POTRAFILIBY WALCZYC O ŚRODKI NA JEGO ROZWÓJ, POPRAWY JAKOSĆI ZYCIA MIESZKAŃCÓW!!LUBLIN TO TYPOWA PROWINCJONALNA STOLICA,Z WŁADZAMI OD 20 LAT BEZ JAJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...