Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2010 r.
17:30
Edytuj ten wpis

Joanna Mucha jest teraz blondynką (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (j)
0 33 A A

Joanna Mucha pokazała się dziś w Chodlu w zupełnie nowej fryzurze. Pani poseł jest teraz blondynką.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Chodlu lubelska posłanka PO wręczała nagrody uczestnikom konkursu "Wypromuj swoją Małą Ojczyznę”.

Przy okazji promowała swoją nową fryzurę. Tym razem w kolorze blond.

Joanna Mucha wyraźnie lubi zmiany. Przejrzeliśmy nasze archiwum fotograficzne i okazało się, że co impreza, to nowa fryzura urodziwej posłanki.

Gdy startowała w wyborach do sejmu w 2007 roku Joanna Mucha miała ciemne włosy do ramion. Po roku w polskim parlamencie posłanka krótko je przycięła, a gdy odrosły zdecydowała się na trwałą (rok temu). Dziś natomiast jest blondynką.




.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Fan / 21 września 2010 o 22:39
0
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/3647/sb-a-janusz-palikot

Czy to prawda?
Avatar
Aneczka89 / 21 września 2010 o 15:26
0
zaje**sty temat na pierwszą stronę. żal mnie bardziej iteresuje co zrobiła dla lubelszczyzny. chociaż w sumie znam odpowiedź: NIC.
Avatar
Lubelak / 21 września 2010 o 12:03
0
Chętnie zamieniłbym tę pacynkę na panią Joannę Kluzik-Rostkowską. Słuchałem ostatnio w radiu jak wypowiadała się na temat prac nad zmianą przepisów dotyczących tworzenia żłobków. Od razu zauważyłem że kobitka coś konkretnego robi i wie po co jest w Sejmie i co robi się w rządzie. Nawet chwaliła Fedak że w tej sprawie też działa pozytywnie.
Krótko mówiąc, lubelska pacynka do odstrzału w najbliższych wyborach, bo na naukę już za późno.
Avatar
czepialski / 21 września 2010 o 11:27
0
Sądząc z przedstawianych w mediach wypowiedzi blondynką była zawsze...
Avatar
beduin / 21 września 2010 o 10:37
0
[quote name='wyborca' date='21 wrzesień 2010 - 09:07 ' timestamp='1285052874' post='350573']
A czemu ma służyć ten artykuł? Rozumiem, że Pani Poseł nie ma żadnych innych osiągnięć niż zmiana fryzur. Dla mnie Pani Mucha jest największym zawodem politycznym. Mojego głosu drugi raz nie dostanie.
[/quote]
A z takim twierdzeniem i ja się zgodzę !-bo i dla mnie nie jest ważne co ma na głowie , a to co w niej a tam echo echo echo !.Dlatego mam jej pindrzenie się daleko i w głębokim poważaniu ta baba nie zasługuje na dalsze poparcie bo NIC nie wniosła w tej politycznej przygodzie wyniosła tylko naszą kasę za to że nic nie robiła -i ja jej dziękuję a najlepiej jak ma to niech dzieci bawi a jak nie ma to niech się postara z pożytkiem dla pokoleń !
[quote name='wyborca' date='21 wrzesień 2010 - 09:07 ' timestamp='1285052874' post='350573']
A czemu ma służyć ten artykuł? Rozumiem, że Pani Poseł nie ma żadnych innych osiągnięć niż zmiana fryzur. Dla mnie Pani Mucha jest największym zawodem politycznym. Mojego głosu drugi raz nie dostanie.
[/quote]
A z takim twierdzeniem i ja się zgodzę !-bo i dla mnie nie jest ważne co ma na głowie , a to co w niej a tam echo echo echo !.Dlatego mam jej pindrzenie się daleko i w głębokim poważaniu... rozwiń
Avatar
Ajajaj / 21 września 2010 o 10:24
0
POnoć ta Mucha dobrze się *****.
Avatar
kolka / 21 września 2010 o 10:19
0
[quote name='Realista' date='20 wrzesień 2010 - 20:17 ' timestamp='1285006658' post='350309']
[color="#000080"]rzeczywiscie ta pani to genialny (p)oseł ; cieżko pracuje przesiadajac godzinami u najdrozszych fryzierów warszawy, biegajac po warszawskich galeriach szujkkajac najmodniejszych pantofelków a takze po salonach mody aby znaleść najbardziej trendowa kieckę podkreslajacą jej kobiece kręgłosci - a to wszystko dla Naszego dobra - naszego - mieszkancówe Lubelszczyzny - najbiedniejszej prowincji UE, gdzie wrony zawracaja a psy odbytami szczekają. Mieszkańcy Lubelszczyzny my zawsze wybieramy najlepszych posłów w kraju ba nawet w całej Unii Eurpepejskiej: Miss Sejmu, mamy tez sepleniącą melepetę co ma lateksową proteze przyrodzenia, masę pijaków co umieją coś tam coś tam i stado nieudczników którzy nie potrafia nic dosłownie nic wynegocjaowac dla ziem które reprezentuja. Gdy posłowie z Podkarpacia nie sa znani w kraju ale za to Rzeszów sie rozwija a lublin sie zwija.
pogratulowac głupty Nam wyborcom Lubelszczyzny winna cała POLSKA skoro takie zera wybieramy, zera neizależne od opcji politycznej, bo w Sejmie reprezentuje nas 27 ZER
[/color]
[/quote]
ALE GAZETA Moje Miasto CHWALIŁA DZIELNICE,KTÓRE NA PREZYDENTA WYBRAŁY KOMOROWSKIEGO...a lublinioki klaskały,że koleś Palikota zasiądzie jeszcze na nieobstygłym tronie. Teraz też głosujcie na tych co wam Gazeta Zaborcza ich namaści bo inaczej okrzykną was moherami albo krzyżakami-a to wstyd jak cholera przynależeć do "zera".Kocie móżdżki POgłaszczą was przez minutę z włoskiem i to wystarczy abyście mruczeli jak wam nakażą
[quote name='Realista' date='20 wrzesień 2010 - 20:17 ' timestamp='1285006658' post='350309']
[color="#000080"]rzeczywiscie ta pani to genialny (p)oseł ; cieżko pracuje przesiadajac godzinami u najdrozszych fryzierów warszawy, biegajac po warszawskich galeriach szujkkajac najmodniejszych pantofelków a takze po salonach mody aby znaleść najbardziej trendowa kieckę podkreslajacą jej kobiece kręgłosci - a to wszystko dla Naszego dobra - naszego - mieszkancówe Lubelszczyzny - najbiedniejsze... rozwiń
Avatar
kinol / 21 września 2010 o 10:08
0
Błazen i kokieta ,lubelskiego to plakieta.
Avatar
Antyblef / 21 września 2010 o 10:05
0
Trzeba przyznać że Warsza(f)ka ją zmarnowała. Te nieprzespane noce sPOndzone do rana na "obradach" dają,jak widać w kość.
Avatar
kk / 21 września 2010 o 09:50
0
Może Dziennik byłby uprzejmy w kontekście licznych zapytań internautów, czego pani Mucha dokonała oprócz zmian fryzur? bo nikt z obecnych na forum gości nie zauważył niczego takiego.
Pani Mucho, Pani stanowisko zobowiązuje do pracy na rzecz naszego województwa a nie ustawicznych przeobrażeń zewnętrznych.
Myślę też, że gdyby zrobiła Pani cokolwiek dla lubelskiego, komentarze dotyczące Pani fryzury nie byłyby tak krytyczne. Po prostu nikt Pani nie lubi, ale nie za to, że ma Pani włosy koloru blond, ale za to, że nie ma żadnych efektów Pani pracy.
Avatar
Fan / 21 września 2010 o 22:39
0
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/3647/sb-a-janusz-palikot

Czy to prawda?
Avatar
Aneczka89 / 21 września 2010 o 15:26
0
zaje**sty temat na pierwszą stronę. żal mnie bardziej iteresuje co zrobiła dla lubelszczyzny. chociaż w sumie znam odpowiedź: NIC.
Avatar
Lubelak / 21 września 2010 o 12:03
0
Chętnie zamieniłbym tę pacynkę na panią Joannę Kluzik-Rostkowską. Słuchałem ostatnio w radiu jak wypowiadała się na temat prac nad zmianą przepisów dotyczących tworzenia żłobków. Od razu zauważyłem że kobitka coś konkretnego robi i wie po co jest w Sejmie i co robi się w rządzie. Nawet chwaliła Fedak że w tej sprawie też działa pozytywnie.
Krótko mówiąc, lubelska pacynka do odstrzału w najbliższych wyborach, bo na naukę już za późno.
Avatar
czepialski / 21 września 2010 o 11:27
0
Sądząc z przedstawianych w mediach wypowiedzi blondynką była zawsze...
Avatar
beduin / 21 września 2010 o 10:37
0
[quote name='wyborca' date='21 wrzesień 2010 - 09:07 ' timestamp='1285052874' post='350573']
A czemu ma służyć ten artykuł? Rozumiem, że Pani Poseł nie ma żadnych innych osiągnięć niż zmiana fryzur. Dla mnie Pani Mucha jest największym zawodem politycznym. Mojego głosu drugi raz nie dostanie.
[/quote]
A z takim twierdzeniem i ja się zgodzę !-bo i dla mnie nie jest ważne co ma na głowie , a to co w niej a tam echo echo echo !.Dlatego mam jej pindrzenie się daleko i w głębokim poważaniu ta baba nie zasługuje na dalsze poparcie bo NIC nie wniosła w tej politycznej przygodzie wyniosła tylko naszą kasę za to że nic nie robiła -i ja jej dziękuję a najlepiej jak ma to niech dzieci bawi a jak nie ma to niech się postara z pożytkiem dla pokoleń !
[quote name='wyborca' date='21 wrzesień 2010 - 09:07 ' timestamp='1285052874' post='350573']
A czemu ma służyć ten artykuł? Rozumiem, że Pani Poseł nie ma żadnych innych osiągnięć niż zmiana fryzur. Dla mnie Pani Mucha jest największym zawodem politycznym. Mojego głosu drugi raz nie dostanie.
[/quote]
A z takim twierdzeniem i ja się zgodzę !-bo i dla mnie nie jest ważne co ma na głowie , a to co w niej a tam echo echo echo !.Dlatego mam jej pindrzenie się daleko i w głębokim poważaniu... rozwiń
Avatar
Ajajaj / 21 września 2010 o 10:24
0
POnoć ta Mucha dobrze się *****.
Avatar
kolka / 21 września 2010 o 10:19
0
[quote name='Realista' date='20 wrzesień 2010 - 20:17 ' timestamp='1285006658' post='350309']
[color="#000080"]rzeczywiscie ta pani to genialny (p)oseł ; cieżko pracuje przesiadajac godzinami u najdrozszych fryzierów warszawy, biegajac po warszawskich galeriach szujkkajac najmodniejszych pantofelków a takze po salonach mody aby znaleść najbardziej trendowa kieckę podkreslajacą jej kobiece kręgłosci - a to wszystko dla Naszego dobra - naszego - mieszkancówe Lubelszczyzny - najbiedniejszej prowincji UE, gdzie wrony zawracaja a psy odbytami szczekają. Mieszkańcy Lubelszczyzny my zawsze wybieramy najlepszych posłów w kraju ba nawet w całej Unii Eurpepejskiej: Miss Sejmu, mamy tez sepleniącą melepetę co ma lateksową proteze przyrodzenia, masę pijaków co umieją coś tam coś tam i stado nieudczników którzy nie potrafia nic dosłownie nic wynegocjaowac dla ziem które reprezentuja. Gdy posłowie z Podkarpacia nie sa znani w kraju ale za to Rzeszów sie rozwija a lublin sie zwija.
pogratulowac głupty Nam wyborcom Lubelszczyzny winna cała POLSKA skoro takie zera wybieramy, zera neizależne od opcji politycznej, bo w Sejmie reprezentuje nas 27 ZER
[/color]
[/quote]
ALE GAZETA Moje Miasto CHWALIŁA DZIELNICE,KTÓRE NA PREZYDENTA WYBRAŁY KOMOROWSKIEGO...a lublinioki klaskały,że koleś Palikota zasiądzie jeszcze na nieobstygłym tronie. Teraz też głosujcie na tych co wam Gazeta Zaborcza ich namaści bo inaczej okrzykną was moherami albo krzyżakami-a to wstyd jak cholera przynależeć do "zera".Kocie móżdżki POgłaszczą was przez minutę z włoskiem i to wystarczy abyście mruczeli jak wam nakażą
[quote name='Realista' date='20 wrzesień 2010 - 20:17 ' timestamp='1285006658' post='350309']
[color="#000080"]rzeczywiscie ta pani to genialny (p)oseł ; cieżko pracuje przesiadajac godzinami u najdrozszych fryzierów warszawy, biegajac po warszawskich galeriach szujkkajac najmodniejszych pantofelków a takze po salonach mody aby znaleść najbardziej trendowa kieckę podkreslajacą jej kobiece kręgłosci - a to wszystko dla Naszego dobra - naszego - mieszkancówe Lubelszczyzny - najbiedniejsze... rozwiń
Avatar
kinol / 21 września 2010 o 10:08
0
Błazen i kokieta ,lubelskiego to plakieta.
Avatar
Antyblef / 21 września 2010 o 10:05
0
Trzeba przyznać że Warsza(f)ka ją zmarnowała. Te nieprzespane noce sPOndzone do rana na "obradach" dają,jak widać w kość.
Avatar
kk / 21 września 2010 o 09:50
0
Może Dziennik byłby uprzejmy w kontekście licznych zapytań internautów, czego pani Mucha dokonała oprócz zmian fryzur? bo nikt z obecnych na forum gości nie zauważył niczego takiego.
Pani Mucho, Pani stanowisko zobowiązuje do pracy na rzecz naszego województwa a nie ustawicznych przeobrażeń zewnętrznych.
Myślę też, że gdyby zrobiła Pani cokolwiek dla lubelskiego, komentarze dotyczące Pani fryzury nie byłyby tak krytyczne. Po prostu nikt Pani nie lubi, ale nie za to, że ma Pani włosy koloru blond, ale za to, że nie ma żadnych efektów Pani pracy.
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 7 1

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 8 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 36 7

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!