Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010 w Lublinie: The Rasmus na początek

Utworzony przez BB, 11 marca 2010 r. o 19:14 Powrót do artykułu
a przed The Rasmus zagra Hurt. 6 maja graja w Lbn, więc pewnie na tej imprezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie pytanko czy ktoś wie o której się zaczyna impreza bo muszę wiedzieć na która bym musiała dotrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale shit w tym roku the rasmus a fu muzyka dla dzieciakow, w tamtym roku to bylo cos- The Futureheads!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast The Rasmus mogliby dać Lordi... też z Finlandii... a zespół o wiele lepszy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lordi are good, but RASMUS ARE BETTER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś czuję, że będzie wielki nalot na Lublin Kocham ten zespół!! Jadę! Jadę! Jadę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasmus to cienizna. W niedzielę 23 maja będzie Kult!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal... Na juwenaliach?! Na największej studenckiej imprezie Lublina zagra The Rasmus?! Kto wogóle tego słucha? A może to ja pomyliłem forum? Może to nie Dni Kultury Studenckiej tylko półmetek dla gimnazjum. Tego teraz słucha młoda polska inteligencja...? Gdzie się podziały takie zespoły jak Perfect, Lady Pank, Kukiz, Dżem itp. Mamy tyle świetnych polskich zespołów. Tym bardziej że Lublin kandyduje do miana Europejskiej Stolicy Kultury. Z takim podejściem ściągając puste zagraniczne zespoły, o tym mianie miasto będzie mogło tylko pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student_20 napisał:
Żal... Na juwenaliach?! Na największej studenckiej imprezie Lublina zagra The Rasmus?! Kto wogóle tego słucha? A może to ja pomyliłem forum? Może to nie Dni Kultury Studenckiej tylko półmetek dla gimnazjum. Tego teraz słucha młoda polska inteligencja...? Gdzie się podziały takie zespoły jak Perfect, Lady Pank, Kukiz, Dżem itp. Mamy tyle świetnych polskich zespołów. Tym bardziej że Lublin kandyduje do miana Europejskiej Stolicy Kultury. Z takim podejściem ściągając puste zagraniczne zespoły, o tym mianie miasto będzie mogło tylko pomarzyć.
zgadzam sie w pelni...na the rasmus moze sie przejde posmiac sie z dzieci z gimnazjum...jest MNOSTWO moze i mniej znanych, zagranicznych zespolow, za mniejsze pieniadze, ktore niewatpliwie bylyby bardziej wartosciowe dla STUDENTOW cale szczescie ze politechnika i w tym roku nie zawiodla i pojawi sie kult, dzem, ewr i inne;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucifer's Angel napisał:
Coś czuję, że będzie wielki nalot na Lublin Kocham ten zespół!! Jadę! Jadę! Jadę!
tak, przyjada setki tysięcy fanów z całej Europy do tej wielkiej, wschodnioeuropejskiej stolicy kultury, jaką niewątpliwie jest miasto wojewódzkie zwane Lublin a przez niektórych Ljublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że ktoś nie lubi tego zespołu to nie znaczy że WSZYSCY! JA NP BARDZO LUBIE GO SŁUCHAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 7 maja(tj.piątek) IRA gra w Lublinie na juwenaliach!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem problemu.. nie lubisz zespołu albo Lublina- jedź na juwenalia gdzie indzie albo idź na inny koncert.. tylko dlaczego zaraz kpisz sobie z całego miasta?? nie rozumiem ale widocznie jestem za głupia.. ja osobiście ciesze się z koncertu IRY i KULTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student_20 napisał:
Żal... Na juwenaliach?! Na największej studenckiej imprezie Lublina zagra The Rasmus?! Kto wogóle tego słucha? A może to ja pomyliłem forum? Może to nie Dni Kultury Studenckiej tylko półmetek dla gimnazjum. Tego teraz słucha młoda polska inteligencja...? Gdzie się podziały takie zespoły jak Perfect, Lady Pank, Kukiz, Dżem itp. Mamy tyle świetnych polskich zespołów. Tym bardziej że Lublin kandyduje do miana Europejskiej Stolicy Kultury. Z takim podejściem ściągając puste zagraniczne zespoły, o tym mianie miasto będzie mogło tylko pomarzyć.
Drogi studencie_20 ja słucham The Rasmus i zapewne jeszcze wiele osób bo to świetny zespół, który gra świetną muzykę. Jest takie powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuje. Tobie także bym to proponowała. Z wielką chęcią przyjechałabym na koncert The Rasmus ale niestety mieszkam dość daleko a samej nikt mnie nie puści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie właśnie może chce ktoś się wybrać z ck?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jest paru chętnych z CK, wiec mozna by sie dogadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzie ktoś z warszawy chętnie się zabiorę proszę o info na GG 8152989 lub syvi.gillner@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ HEJ HEJ!!! POMÓŻCIE... O której godzinie to się zaczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...