Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydatka lewicy na prezydenta Lublina obiecuje miejskie in vitro

Utworzony przez palikoty, 28 września 2014 r. o 17:00 Powrót do artykułu
może ktoś w końcu POgoni tego żuka,, trzeba stawiać na młodych!!!!! ja tej pani kibicuję bo na mieszkania komunalne to za naszego kochanego prezydenta trzeba bedzie chyba jeszcze sporo POczekać 
  To może zamiast czekać na mieszkanie komunalne wziąć się do roboty, i wynająć, albo wziąć kredyt? Tak ja większość normalnych ludzi nauczonych, że trzeba sobie zapracować na swoje, a nie jak patologia wyciągać łapę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poważny kandydat na prezydenta wygląda i mówi tak: http://www.youtube.com/watch?v=4_E_7-aHNHE ... nie proponuje on zapładniania mieszkanek Lublina metodą probówkową nie proponuje wydawania pieniędzy dla znajomego przedsiębiorcy budowlanego ... mówi za to jak jest... bez robienia wyborców w balona czy probówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja TR obecnie widzimy jaka jest-to jest tonąca "barka".Więc załoga salwuje się ucieczką na "szalupy ratunkowe".Pani Gruszka ze swoim programem jest śmieszna.Jej program spisany na "kolanie"-bez przemyślenia.Darmowe szczepienia p-ko grypie dla seniorów,inwitro z kasy miejskiej (czyt. naszej) i inne pie....ły. Mnie na to nie nabierze-nawet wiekiem,czy urodą.Nie będę głosował na nikogo z "partyjki" obecnie zwanej TR.Naprawę (leczenie) służby zdrowia należałoby czynić właśnie na szczeblu centralnym, a nie miejskim.Ci którzy optują za podobnymi p.Gruszce mają płytkie myślenie jak ona sama. P. Żuk na prezydenta!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają pracy, muszą wyjeżdżać za granicę, pracodawcy traktują pracowników jak niewolników itp., a przedstawicielka lewicy o in vitro...żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie też miejska aborcja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zęby leczę tylko w gabinetach prowadzonych przez mężczyzn.Paniom dentystkom poprzewracało się w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorota może okazać się poważną konkurentką Prezydenta Żuka. Musi tylko dobrze sprzedać swój program to co chce zrobić dla miasta jest na prawdę bardzo ważne nie mówiło się o tym zbyt dużo a Pani Gruszka jest w stanie to zrobić. W dodatku dobrze się prezentuję myślę, że jest to bardzo ciekawa postać. ZObaczymy co będzie dalej. Ja osobiśćie trzymam za nią kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos umarl?? Wszyscy jacys tacy powazni i zadumani... podejrzanie to wyglada! Poprosze o wiecej usmiechu i wiary w siebie. Osobiscie mam duzo watpliwosci odnosnie talentu pani doktor w sprawach nowych planów i polityki urzedu miasta. 'Swieza krew' niesie ze soba duzo energii i nowych pomyslów, ale na poczatku kadencji trzeba 'tam' dobrze posprzatac i dokonczyc kilka projektów. Zycze wszystkim kandydatom równej i uczciwej walki, bo bedzie sie dzialo i to duzo!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm miejski burdel dałby większe poparcie - elektorat Palikota raczej myśli o aborcji niż o prokreacji a ciurlać bez konsekwencji  lubią...
przesadziłem i za powyższy tekst Przepraszam Panią Gruszkę ... nie podoba mi się jej propozycja i nie poprę takiego pomysłu ale słowa burdelu były z pewnością przesadą pzdr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...