Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydatka Lubelszczyzny na Miss Polski Nastolatek

Utworzony przez szluva, 26 lipca 2010 r. o 21:29 Powrót do artykułu
moim zdaniem Dominika jest śliczna. i nie warto przejmowac sie zdaniem zawistnych ludzi którzy Cie nie znają, a chcą Cie 'zniszczyc'tylko dlatego że cos osiągasz. i do złosliwych: wasza anonimowosc nie daje wam prawa do bycia chamem, chyba ze na codzień tez nie macie zasad i nienawidzicie wszystkich którzy sa lepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie więcej o Michaelu Jacksonie niż może się wydawać. Dominika nie dość, że jest piękna, zgrabna i niesamowicie miła i przyjacielska, to na dodatek świetnie tańczy tańce nowoczesne czy też właśnie styl MJ [*]. zazdrość ludzi, którzy jej zazdroszczą urody i talentu jest wręcz żałosna. niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać jak ona, co wcale nie jest dziwne, bo Dominika jest naprawdę piękna nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. a teraz proszę mi powiedzieć: kto w dzisiejszych czasach się nie maluje ? ; ) NIKT !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tona makijażu i jakiś kremów maskująych niedoskonałości. Gdyby nie mamusia to by mogła tylko pomarzyć o takim konkursie. nienaturalna, a ja takich nie lubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno wiecie na Jej temat, założe się ze 90% 'krytyków' że tak to ujmę, to zazdrosne dziewczyny (bo zaloże się, że nie jedna chciałaby wystąpić jako reprezentantka miss lubelszczyzny ), a druga połowa, to niedowartościowane ciecie dziex ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to wszyscy którzy piszą o niej dobrze dowartościują się że znają jej koleżankę i ona mówiła że ona ładna i mądra bo wie wszystko o michaelu jacksonie hahhaha ps. nie znam jej nie widzialem nie spotkalem nie chce nie znam sie ale i tak uwazam że powinna wyrównać najpierw wiedzę z lektur których w tym roku nie przeczytała :-) ot co!!! no bo wybacz wiedza o jakims frustracie to nie wszystko, choc jak mniemam zna fakty podane tylko przez media, a to skromna wiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek x napisał:
Tona makijażu i jakiś kremów maskująych niedoskonałości. Gdyby nie mamusia to by mogła tylko pomarzyć o takim konkursie. nienaturalna, a ja takich nie lubie
jeśli już, to 'jakichś', a nie 'jakiś', przynajmniej używa tych kremów a co mamusia ma do konkursu OGÓLNOPOLSKIEGO? smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mi wiadomo, to w ten konkurs nie polega na popisywaniu się jak największą wiedzą , tylko urodą, a jak widać, Dominika dba o nią bardzo dobrze ; ) krytykować jako anonim każdy potrafi ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze co do niektórych, to przydałoby się podpisywać pod Sobą, bo to o Was gorzej świadczy, lamersko trochę powiem Wam ) a co do: ~oi!thug~ raz, mógłbyś się podpisać. dwa, nie, nie znam żadnej Jej koleżanki, po prostu Ja Ją znam a Michael Jackson, masz jakieś kompleksy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miss z 2009 roku prezentowała się lepiej i jest ładniejsza , jej chód,uśmiech poruszanie się.. Na miss polski była szkieletem całej choreografii.. Jej występ był cudowny! mowa o Aleksandrze Szelidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu nie chcę nikogo negować, ale prawdą jest że nakłada sporo kosmetyków na twarz... ale czy to takie ważne. Prawie wszystkie dziewczyny to robią... a Doma potrzebuje też tego do konkursu. Aha! Jeszcze jedno... oceniacie po wyglądzie, a ja wiem, że mimo czasem sztucznej skorupy, "rozszumianej" dziewczyny w środku tkwi jakaś ciepła, miła, pragnąca bycia kochanym osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie wiecie jaka jest to dlaczego tak o niej mówicie? Widziałam Dominikę na żywo, i nie miała na sobie ful makijażu, jak to ktoś napisał. Prawdę powiedziawszy nie zauważyłam go prawie w ogóle, więc złośliwości zostawcie dla siebie. Mam nadzieję, że Domi wygra bo zasługuje na to, chociaż tytuł i korona nie dają wiele, najważniejsze żeby była zawsze taka jak jest. Będę trzymać kciuki. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sara napisał:
Jeśli nie wiecie jaka jest to dlaczego tak o niej mówicie? Widziałam Dominikę na żywo, i nie miała na sobie ful makijażu, jak to ktoś napisał. Prawdę powiedziawszy nie zauważyłam go prawie w ogóle, więc złośliwości zostawcie dla siebie. Mam nadzieję, że Domi wygra bo zasługuje na to, chociaż tytuł i korona nie dają wiele, najważniejsze żeby była zawsze taka jak jest. Będę trzymać kciuki. )
ja ją również widziałam i miała tonę makijażu, a szczególnie fajnie wyglądał róż na jej policzkach takie równie kreski jak od linijki ma zniszczoną cerę i włosy więc jej nie zazdroszczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G. napisał:
ludzie! proszę Was hahaha! dziecko? to jak ona ma wyglądać mając 16lat? jest nastolatką i ma tak wyglądać biorąc udział w miss NASTOLATEK. ma piękną buzię, uśmiech i idealną figurę, wzrost, naturalność. i mam nadzieję, że autorom komentarzy szczeny opadną jak dominika dostanie koronę - jest ich pięć, więc to pewne. będę trzymać kciuki, żeby dostała tą najważniejszą. buziaki dla zazdrosnych pasztetów, które wolą pisać wredne komentarze, bojąc się spojrzeć w lustro :*:*:*
Naturalność?? mi ona wygląda na barbie. I cóż nie jestem pasztetem:) mam 17 bmi jeśli coś ci to mówi, więc dla mnie to ty jesteś pasztetem:) I wieść z ostatniej chwili na miss nastolatek polski nie dostała się do 10, za mało smsów słaliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostała się do finałowej dziesiątki bo były ładniejsze . osobiście zanam Dominikę od kilku lat chodziłyśmy razem do podstawówki i do gimnazjum natomiast zawsze jak przechodziła koło nas ze swoją kloeżanką to chłopaki wołali plastiki . dla Dominiki liczy się tylko to żeby wyglądać ładnie i zawsze powtarzała , że jest za gruba , żeby każdy mówił jej "Doma no co ty pprzecież jesteś chudzielcem" . jeśli chodzi o jej naukę i inteligencję to niestety ledwo dostała się do liceum miała niewiele ponad 90 pkt. oczywiście nie jest brzydka tylko plastikowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 17 bmi haha, nie mogłam się powstrzymać. Dziecko przecież to już jest niedowaga a nawet wychudzenie!! Lepiej zgłoś się do lekarza i od kiedy to określa się czy ktoś jest pasztetem czy nie po wskaźniku BMI??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mia napisał:
mam 17 bmi haha, nie mogłam się powstrzymać. Dziecko przecież to już jest niedowaga a nawet wychudzenie!! Lepiej zgłoś się do lekarza i od kiedy to określa się czy ktoś jest pasztetem czy nie po wskaźniku BMI??
wychudzenie jest poniżej siedemnastu dziecko, ja mam niedowagę. więc co dla ciebie znaczy pasztet paszteciku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mia: Kończ waść wstydu oszczędź.Naprawdę,zrób to dla nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Wy to naprawdę chyba się nudzicie... Te bzdury, które wypisujecie na forum- są żałosne... Nie urazicie mnie w żaden sposób, nie uda Wam się To wszystko świadczy tylko o Was, nie o mnie Pamiętajcie o tym P.S. Zabawna jest też ta Wasza pseudo ODWAGA Jeżeli ktoś zaczyna się wypowiadać, to raczej wypada się przedstawić... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla osób dorosłych wartość BMI wskazuje na: * poniżej 15 - wyniszczenie * 15,0 - 17,4 - wychudzenie * 17,5 - 19,4 - niedowaga * 19,5 - 24,9 - waga prawidłowa * 25,0 - 29,9 - nadwagę * 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości * 35,0 - 39,9 - II stopień otyłości * 40,0 i więcej - otyłość kliniczna No przykro mi Mia ale muszę Cię uświadomić, że Twoje BMI wskazuje na wychudzenie. Na temat pasztetów nie mam już nic do powiedzenia, zresztą każdy czytając Twoje wypowiedzi wie, że masz sporo kompleksów i chyba jakieś problemy emocjonalne skoro wyzywasz od pasztecików nie widząc mnie nigdy na oczy. Ale to już Twój problem. Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam,to jakaś zakompleksiona i niezbyt bystra 15nastolatka.Nie znam jej,nie wiem kto to jest ale wydaję mi się,że podoba się chłopakom,tyle tylko,że tak samo pustym jak ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...