Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibole znów rządzą

Utworzony przez kibic, 24 września 2008 r. o 02:54 Powrót do artykułu
syty napisał:
Napisałeś "prostacy" itd a w Twoim poście pełno wulgaryzmów, błędów gramatycznych i ortograficzny. I kto tu jest prostak niedouczony partaczu??
ćWOKU!!!NIE POJĄŁEŚ ISTOTY SPRAWY.Dla Ciebie ważny jest błąd,a nie meritum sprawy.Chyba jesteś uczonym kibolem i bandytą stadionowym.Nie pisz więcej,bo przykro czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syty napisał:
Napisałeś "prostacy" itd a w Twoim poście pełno wulgaryzmów, błędów gramatycznych i ortograficzny. I kto tu jest prostak niedouczony partaczu??
deb***u uczony!!!Nie pojąłeś istoty sprawy?Dla ciebie jest ważny przecinek z kreską?Jesteś ćwoku żenujący,bo udajesz lub nie wiesz o co biega.Chyba będziesz razem na zadymie-wyuczony kibolu.Nie pisz,bo przykro czytać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny komentarz napisał:
Czytam te komentarze i tak się zastanawiam , jak nazwą Ci "wielcy " znawcy , którzy chociaż raz na stadionie nie byli np. pielgrzymów, czy uczestników uroczystości dla których też zamyka się np Krakowskie obok poczty. Czy to też dla nich są "deb***e, Poprańce , Chołota" itp itd....Naprawdę więcej szacunku!! Bo na stadion nie przychodzą tylko Ci dla którcyh mecz to okazja do bicia się , ale też normalni ludzi. I tak jest w całej Polsce a nie tylko w Lublinie zwanym "metropolią"
Zróć uwage na jedną małą acz istotną rzecz. Na Tour de Polonge ( bo tę impreze zapewne masz na myśli pisząc o zamknięciu Krakowskiego) nikt nie demoluje samochodów, nie wyrywa kostki chodnikowej i nie leje innych za to tylko że kibicują innemu teemowi kolarskiemu. Piszesz, że na stadion przychodzą też normalni ludzie. Skoro tak to dlaczego ci normalni nie mogą spacyfikować tych kiboli przez których cierpią wszyscy??!! Daruj ale twoja argumentacja jest co najmniej nie na miejscu. Dla mnie sport ma być zdrową rywalizacją zarówno na boisku jak i na trybunach, a co to za sport gdzie trzeba kordonu policji, aby kiboli oddzielić od tych normalnych?? Co to za sport gdzie to to że kibicujesz innej drużynie możesz stracić życie lub zdrowie? Co to za sport skoro nie mozęsz na mecz przyjechać własnym autem bo ci go zdemolują? Co to za sport po którym mieszkańcy miasta w którym odbył się dany mecz muszą później płacić z własnych podatków za remont chodników a sklepikarze musza wstawiać nowe okna? Skoro tak ma wyglądac ten sport to faktycznie lepiej zakazać meczy lub rozgrywac je przy pustych trybunach. Jeśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich deb***i, ktorzy nie odrozniaja sportowego uczestnictwa od erzactu w postaci zadymy za wszelka cene - ci wszyscy, ktorzy odsadzaja od czci i wiary autora artykulu sa totalnymi bezmozgowcami i nawet nie zasluguja na miano wtornych analfebetow !!! Zacznijcie choc troche myslec !!!! To na prawde nie boli - uwierzcie - uwierzcie bo na praktyke jak na razie to nie ma co u was liczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zróć uwage na jedną małą acz istotną rzecz. Na Tour de Polonge ( bo tę impreze zapewne masz na myśli pisząc o zamknięciu Krakowskiego) nikt nie demoluje samochodów, nie wyrywa kostki chodnikowej i nie leje innych za to tylko że kibicują innemu teemowi kolarskiemu. Piszesz, że na stadion przychodzą też normalni ludzie. Skoro tak to dlaczego ci normalni nie mogą spacyfikować tych kiboli przez których cierpią wszyscy??!! Daruj ale twoja argumentacja jest co najmniej nie na miejscu. Dla mnie sport ma być zdrową rywalizacją zarówno na boisku jak i na trybunach, a co to za sport gdzie trzeba kordonu policji, aby kiboli oddzielić od tych normalnych?? Co to za sport gdzie to to że kibicujesz innej drużynie możesz stracić życie lub zdrowie? Co to za sport skoro nie mozęsz na mecz przyjechać własnym autem bo ci go zdemolują? Co to za sport po którym mieszkańcy miasta w którym odbył się dany mecz muszą później płacić z własnych podatków za remont chodników a sklepikarze musza wstawiać nowe okna? Skoro tak ma wyglądac ten sport to faktycznie lepiej zakazać meczy lub rozgrywac je przy pustych trybunach. Jeśli
Nie, akurat nie miałem na myśli tego że przez wyścig zamknięte bylo całe miasto, chodziło mi głównie o to że ktoś wrzuca do jednego koszyka wszystkich kibiców i tych normalnych i tych którzy przychodzą tam tylko dla jednego i wyzywa ich od "deb***i i poprańców". Odniosłeś się argumentem że na stadion przychodzą normalni ludzie i nie są w stanie zapanować nad tą dziczą, a powiedz mi czemu ludzie którzy w autobusie widzą młodzieńców okładających przypadkowego pasażera nie reagują? No właśnie , strach i bezsilność. Przykład Lublina nie jest przykładem jednostkowym a problem leży w nakładaniu i egzekwowaniu kar, tak aby faktycznie stadiony stały się przyjazne kibicom. A co zdrowego sportu to niestety już nigdy takowego nie będzie ( i nie chodzi mi tu tylko akurat o piłkę nożną ) i czy to jest argument do tego aby całkiem zlikwidować sport??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kob. napisał:
deb***u uczony!!!Nie pojąłeś istoty sprawy?Dla ciebie jest ważny przecinek z kreską?Jesteś ćwoku żenujący,bo udajesz lub nie wiesz o co biega.Chyba będziesz razem na zadymie-wyuczony kibolu.Nie pisz,bo przykro czytać .
Kmiocie za te wyzwiska mogę Cie po sądach ciągać. Widać z domu nic nie wyniosłeś kultury. Więc ścisz się, idź kup sobie tani browar wypij i kładź się spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zresztą możesz mnie wyzywać od deb***i itd. Mnie to nie rusza i tak będę na meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sam tytuł artykułu prowokuje......Pan "Redaktor" chce zaistnieć czy prowokować????? To powinna rostrzygnąć Redakcja i jej szefostwo!!!!!lub Prokurator.......Wzniecanie przed czasem wątpliwych emocji ....też jest "przestępstwem"!!!!!!!! Nie wszystko można ......nawet dziennikarzowi!!!!!! Jeżeli dojdzie do zamieszek....to będzie także zasługa Pana Redaktora!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore zeby w kraju na mecz chodzili tylko pseudokibice i zeby zawsze byla zadyma. Nie rozumiem dlaczego nie zamykaja kiboli na dlugie lata w wiezieniu. Zawsze jak policjant w obronie wlasnej zrobi krzywde kibolowi to afera na caly kraj i policjant ma przerabane. kur** nie moge, czemu w tym kraju wszystko musi byc tak skaplikowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...