Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy zostanie uruchomiony Lubelski Rower Miejski? W innych miastach już jeżdżą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2017 r. o 08:16 Powrót do artykułu
W sumie wszystko jedno kto ponosi winę. Fakty są takie że przez te rowery jest więcej wypadków w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu w Lublinie nie udało się wcześniej uruchomić Roweru Miejskiego? Czyżby bardzo niekompetentne osoby do rowerów zatrudnił Prezydent Żuk? U nas jak zwykle to niemożliwe... #dobrazmiana A tak mogą cieszyć się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Opolu i Szczecinie. #miastoinspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to Pan Wiącek, czyżby zmienił środek lokomocji? Może się przesiadł, ale do Rovera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem czekac tylko kupiłęm sobie Indiane i już jeżdżę i to na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój mieć jest najlepiej bo nie trzeba płacić za każdym razem i zawsze wiesz na co trafisz, a w przypadku miejskich, to różnie bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W niedzielę było już 16 stopni! Ja z chęcią odpaliłem swoją indianę ;D Totalnie przyjemna traska rekreacyjnie nad zalew zemborzycki - piękne otwarcie sezonu ;)
Cud miód coś takiego. Też ostatnio patrzyłam taką nową moenę holenderską w media exp. Piękny design. Chyba się skuszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No swój to swój. Nie zrozumcie mnie źle ale ja ogólnie nie lubię rowerów, nie znam się na nich i nie mam gdzie trzymać, itp. Ale zacząłem korzystać z Lubelskiego Roweru, żeby nie jechać do pracy samochodem parkocząc 3 km 20km na godzinę bo wydaje mi się to bardzo beznadziejne. Lubelski Rower jest dla mnie jak znalazł. Jedynie można być niezadowolonym z bezmózgowia niektórych użytkowników: podmienione dzwonki, celowo uszkodzone niektóre elementy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej porze może jeszcze spaść śnieg więc co w tym dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...