Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowco, strzeż się tych aut

Utworzony przez zdołowany, 6 listopada 2012 r. o 11:05 Powrót do artykułu
gnostyk napisał:
Kierowcy jeżdżący na poziomie, tak jak w krajach UE nie boją się niczego - droga redakcjo. To barany, nie potrafiące przestrzegać prawa, albo leczący kompleksy na drogach powinni bać się. Niestety niektóre media promują łamanie prawa, kwestionując celowość kontroli na drogach. [/quote] [quote name='gnostyk' timestamp='1352206241' post='690299'] Kierowcy jeżdżący na poziomie, tak jak w krajach UE nie boją się niczego - droga redakcjo. To barany, nie potrafiące przestrzegać prawa, albo leczący kompleksy na drogach powinni bać się. Niestety niektóre media promują łamanie prawa, kwestionując celowość kontroli na drogach.
Kolego, czy jeździsz na codzien samochodem ? Pewnikiem nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Coś przespałam chyba. były jakieś wybory w tym roku? Nawet nie wiedziałam, że u władzy jest PiS. W naiwności swojej myślałam, że to lemingi z PO rządzą.
Przespałaś. Wrażliwość na ironię. No i oczywiście pewnie nie czytasz Gazety W*******j, bo tam ciągle piszą, że wszystko to wina Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnn napisał:
Mam Porsze . Zapraszam panów . Zobaczymy co potraficie !!!!
A ile bierzesz za godzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
a ja wam powiem, że to jest skundlony kraj. Inspekcja TRANSPORTU drogowego zajmuje się łapaniem kierowców prywatnych samochodów osobowych, nie mających nic wspólnego z transportem. Czyli już nic nie majądo roboty z ciężarówkami? Ciekawe. Ciekawe również kiedy ten antypolski rząd da uprawnienia do fotoradarów strażakom i pielęgniarkom. Wszystko po to aby Icek Rostowski ściągnął z nas ostatnią koszulę. Przy okazji nie zapomnijcie o podatku od puszczania gazów.
Kierowcy ciężarówek są wyposażeni w radyjka i jak krokodyle się pojawiają wszyscy stoją,no to kogoś trzeba złapać,aby zarobić kasę na utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 11 mondeo, 11 focusów i 7 partnerów z takim fotoradarem w całej Polsce. Jak chcecie poznać szczegóły to zapraszam na Fotoradary.Net.PL - Fotoradary Przenośne GITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namnożyło man PO darmozjadów na państwowej posadzie i każe kierowcom płacić haracz na ich utrzymanie, darmozjady i pasożyty wyprzedały polskie przedsiębiorstwa przynoszące zyski, zasypali nas chińszczyzną niszcząc w ten sposób Polakom stanowiska pracy a nam Polakom każą tyrać na ich luksusy!!! Narodzie POLSKI otrząśnij się i nabij na pal zdrajców i sprzedawczyków HONORU NARODY POLSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
to policyjne państwo PiS jest juz nie do zniesienia... Tęsknię za wolnością...
POszukaj barani łbie na Białorusi.bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Wszystko to będzie trwać tak długo, jak długo Polacy na to pozwolą. Znając nasz Naród będzie to bardzo długo, chyba, że nagle nawet na kromkę chleba dla dzieci zabraknie. Zamiast się zjednoczyć przeciwko temu co się dzieje i co dla nas szykują, wyzywamy się między sobą od lemingów, pisiorków i innych. Naród jest jeden i albo to zrozumiemy, albo będzie za późno. Najlepsza metodą uśpienia jest wmawianie, że coś jest teorią spiskową. Wiadomo, że pod przykryciem teorii spiskowej wprowadzi się takie zniewolenie, upodlenie, z którego żaden naród się nie podniesie. poniżej wszystko mówiący wpis na wp.( bez poprawek) [background=transparent]"Roch pozdrawia[/background] [background=transparent][pół godziny temu][/background] [background=rgb(238, 238, 238)][background=transparent]Ja POlski ynteligent, piękny, młody i wykształcony, po uczelniach wyższych i niższych, tych takich najlepszych co w TVN mówili, oświadczam RZE: chcem płacić wienksze POdatki, chcem płacić wiencej za prąd, wodę i gaz, koniecznie proszę o wienksze zadłużenie kraju oraz o wyprzedanie wszystkich polskich przedsiębiorstw, bo jusz nie mogem patrzeć na to co POlskie. Chcem zarabiać tysiąc brutto i nic więcej, bo dorabiam na wakacjach na pomidorach we Włochach. Chcem pracować na swojego wodza Donalda do śmierci. Chce drogiego paliwa, by dużo zarabiali CPNy na budżet, który idzie na mojom emeryturę jak już umrem. Nie życzem sobie wyjaśniania katastrofy smoleńskiej i nie życzem sobie aby ktoś żądał jej wyjaśnienia. Chcem być nazywany SPRAWCOM kaźni żydowskiej, jak to pisał o polakach bul-gajowy. Ja POlski głupek żondam większych opłat za autostrady, żądam zamknięcia stoczni, żądam oddania żydom ich wspaniałych kamienic, które bezprawnie my POlacy zajmujemy. Chcem aby cała opozycja została osadzona w więzieniu, a jej liderów oskarżyć o samobójstwa i dać przynajmniej dożywocie. Żądam też aby zamknięto kościoły i to wstrętne Radio Maryja i TVTrwam, bo telwizja ma byc tylko jedna. Najlepiej TVN i taniec z gwiazdami. I gazyta tesz jedna i tylko wyborcza bo po co inne. Żondam tego jak POlak i wyborca PO bo kocham Tuska i jego stacje TVN. I niech żyje 1 Maja!"[/background][/background]
Dlatego wszyscy musimy się spotkać w Warszawce 11 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de napisał:
herbatnik zycze ci zeby cie kasowli za najmniejsze przewinienie na drodz cial
Popieram. Niech sam sobie jeździ 50km/h. Ja z Lublina do Szczecina nie mam zamiaru 2 dni jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim proponuję sabotaż. Nie pozwólcie na sobie zarabiać! Od dzisiaj jeździjcie przepisowo! A jak ktoś łamie prawoi, to wie jakie są konsekwencje. Łamiąc prawo zgadza się na karę. Tylko dzieci tego nie rozumieją. Zawsze można się wyprowadzić do Bangladeszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin kiedyś powiedział: Państwo policyjne, to pasńtwo, w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela. No i doczekaliśmy się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
I oczywiście kierowcy na zachodzie nie maja dobrze rozwiniętej sieci autostrad i dróg ekspresowych. A co powiesz na odcinki autostrad w Niemczech gdzie legalnie można jechac 200kmh, tam to dopiero leczą kompleksy.
Zawsze tak było i przed wojną,też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc bedzie nowy podział obowiązków: Cywilne radiowozy Policji będą jeździć jak do tej pory, czyli spotkamy je przed Niemcami na przystanku, w Kurowie za skrętem na Wawę, na obwodnicy Krasnegostawu, na alei tysiąclecia w Lublinie, czasem który się kopsnie na Kraśnik. Straż Miejska jak zwykle w śródmieściu będzie pisała kwity na parkujących bez biletów i zapomniałbym o wystawianiu śmietnika w Kraśniku (swoją drogą ciekawe kiedy zakład oczyszczania miasta go opróżni). No a nasza kochana ITD bieże resztę, bo już ma chyba więcej cywilnych radiowozów niż Policja w Lublinie. Miałem już wątpliwą przyjemność spotkania z baranami z ITD z zilonego Citroena za Rykami (pozdrawiam panów inspektorów- łyso Wam, bo nie było się do czego przywalić, ale zatrzymać trzeba i zmarnować człowiekowi 45 minut czasu). DRODZY KIEROWCY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH możecie już spokojnie jeździć przez nasze województwo, po co Wam Tacho, po co kagańce. Teraz ITD ma nowe zabawki i będzie ścigać szybszych od Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację. inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam. niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające. a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle jest, bo większość obywateli to kretyni. a... i ta większość kradnie i oszukuje. no, a ten, kto jest uczciwy, to "frajer"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herbatnik napisał:
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację. inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam. niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające. a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle jest, bo większość obywateli to kretyni. a... i ta większość kradnie i oszukuje. no, a ten, kto jest uczciwy, to "frajer"
JUDE ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje... Państwo Policyjne :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANty radary z pasem Ka wykrywaja to G..no... problem z tym, ze w małej odległości chyba 150 m... Na co zbiera ITD???? Mam nadzieję, że chociaż na lubelskie wydatki??? Jakis durny stadion itd... ITD.. Państwo rowija aparat gnębienia narodu !!! OT nasze Państwo ! Z nas zbudowane przeciw nam, ALE przepisów trzeba przestrzegać bo idioci na drogach morduja ludzi w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
To polowanie na kierowców zaczyna przypominać polowanie jak na żyda podczas okupacji.Do czego to doszło ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong] Beats By Dre Headphones [/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong] Beats By Dre [/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...