Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2012 r.
19:21
Edytuj ten wpis

Kierowco, strzeż się tych aut

Autor: Zdjęcie autora p.p
0 39 A A
Zdjęcia nowych fordów – WE 586CW focus kombi i WE 579CW mondeo hatchback – przesłał nam czytelnik (o
Zdjęcia nowych fordów – WE 586CW focus kombi i WE 579CW mondeo hatchback – przesłał nam czytelnik (o

Lubelska Delegatura Inspekcji Transportu Drogowego ma nowe zabawki. Dwa fordy (numery rejestracyjne na zdjęciu) wyposażone są w nowoczesne fotoradary. Samochody już weszły do służby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W fordach zamontowano czeskie fotoradary AD9. Są to jedyne tego typu urządzenia rejestrujące przekroczenia prędkości, gdy radiowóz jest w ruchu. W zależności od potrzeb zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe, a pomiar może być prowadzony z prawej lub lewej strony drogi, w dzień i w nocy.

Poza tym lubelska delegatura ITD ma trzy citroëny C4 wyposażone w wideorejestratory. Wszystkie te pojazdy są używane do kontroli także samochodów osobowych.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
yanonini / 21 listopada 2012 o 10:24
0
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong][url="http://www.ibeatsbydresoutlet.com/"]Beats By Dre Headphones[/url][/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong][url="http://www.beatsbydrescheap.co.uk/"]Beats By Dre[/url][/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people... rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2012 o 17:34
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1352196532' post='690239']
To polowanie na kierowców zaczyna przypominać polowanie jak na żyda podczas okupacji.Do czego to doszło ????
[/quote]
Avatar
wdfr / 18 listopada 2012 o 16:54
0
ANty radary z pasem Ka wykrywaja to G..no... problem z tym, ze w małej odległości chyba 150 m...

[color=#FF0000]Na co zbiera ITD???? Mam nadzieję, że chociaż na lubelskie wydatki??? Jakis durny stadion itd... ITD.. [/color]

[color=#FF0000]Państwo rowija aparat gnębienia narodu !!! OT nasze Państwo ! Z nas zbudowane przeciw nam, ALE przepisów trzeba przestrzegać bo idioci na drogach morduja ludzi w Polsce.[/color]
ANty radary z pasem Ka wykrywaja to G..no... problem z tym, ze w małej odległości chyba 150 m...

[color=#FF0000]Na co zbiera ITD???? Mam nadzieję, że chociaż na lubelskie wydatki??? Jakis durny stadion itd... ITD.. [/color]

[color=#FF0000]Państwo rowija aparat gnębienia narodu !!! OT nasze Państwo ! Z nas zbudowane przeciw nam, ALE przepisów trzeba przestrzegać bo idioci na drogach morduja ludzi w Polsce.[/color] rozwiń
Avatar
xxx / 12 listopada 2012 o 21:46
0
Złodzieje... Państwo Policyjne :/
Avatar
Gość / 6 listopada 2012 o 22:07
0
[quote name='herbatnik' timestamp='1352234397' post='690446']
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające.

a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle jest, bo większość obywateli to kretyni. a... i ta większość kradnie i oszukuje.

no, a ten, kto jest uczciwy, to "frajer"
[/quote]JUDE ???????
[quote name='herbatnik' timestamp='1352234397' post='690446']
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to j... rozwiń
Avatar
herbatnik / 6 listopada 2012 o 21:39
0
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające.

a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle jest, bo większość obywateli to kretyni. a... i ta większość kradnie i oszukuje.

no, a ten, kto jest uczciwy, to "frajer"
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające.

a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle j... rozwiń
Avatar
KierowcaBusa / 6 listopada 2012 o 20:25
0
Tak więc bedzie nowy podział obowiązków: Cywilne radiowozy Policji będą jeździć jak do tej pory, czyli spotkamy je przed Niemcami na przystanku, w Kurowie za skrętem na Wawę, na obwodnicy Krasnegostawu, na alei tysiąclecia w Lublinie, czasem który się kopsnie na Kraśnik. Straż Miejska jak zwykle w śródmieściu będzie pisała kwity na parkujących bez biletów i zapomniałbym o wystawianiu śmietnika w Kraśniku (swoją drogą ciekawe kiedy zakład oczyszczania miasta go opróżni). No a nasza kochana ITD bieże resztę, bo już ma chyba więcej cywilnych radiowozów niż Policja w Lublinie. Miałem już wątpliwą przyjemność spotkania z baranami z ITD z zilonego Citroena za Rykami (pozdrawiam panów inspektorów- łyso Wam, bo nie było się do czego przywalić, ale zatrzymać trzeba i zmarnować człowiekowi 45 minut czasu).
DRODZY KIEROWCY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH możecie już spokojnie jeździć przez nasze województwo, po co Wam Tacho, po co kagańce. Teraz ITD ma nowe zabawki i będzie ścigać szybszych od Was.
Tak więc bedzie nowy podział obowiązków: Cywilne radiowozy Policji będą jeździć jak do tej pory, czyli spotkamy je przed Niemcami na przystanku, w Kurowie za skrętem na Wawę, na obwodnicy Krasnegostawu, na alei tysiąclecia w Lublinie, czasem który się kopsnie na Kraśnik. Straż Miejska jak zwykle w śródmieściu będzie pisała kwity na parkujących bez biletów i zapomniałbym o wystawianiu śmietnika w Kraśniku (swoją drogą ciekawe kiedy zakład oczyszczania miasta go opróżni). No a nasza kochana ITD bieże resztę, bo już ma chyba więcej cywilnych ra... rozwiń
Avatar
histeryk / 6 listopada 2012 o 20:18
0
[quote name='on' timestamp='1352206837' post='690304']
I oczywiście kierowcy na zachodzie nie maja dobrze rozwiniętej sieci autostrad i dróg ekspresowych. A co powiesz na odcinki autostrad w Niemczech gdzie legalnie można jechac 200kmh, tam to dopiero leczą kompleksy.
[/quote]Zawsze tak było i przed wojną,też.
Avatar
karol / 6 listopada 2012 o 19:37
0
Lenin kiedyś powiedział: Państwo policyjne, to pasńtwo, w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela. No i doczekaliśmy się
Avatar
:) / 6 listopada 2012 o 18:49
0
Wszystkim proponuję sabotaż. Nie pozwólcie na sobie zarabiać! Od dzisiaj jeździjcie przepisowo!

A jak ktoś łamie prawoi, to wie jakie są konsekwencje. Łamiąc prawo zgadza się na karę. Tylko dzieci tego nie rozumieją. Zawsze można się wyprowadzić do Bangladeszu.
Avatar
yanonini / 21 listopada 2012 o 10:24
0
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong][url="http://www.ibeatsbydresoutlet.com/"]Beats By Dre Headphones[/url][/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong][url="http://www.beatsbydrescheap.co.uk/"]Beats By Dre[/url][/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people... rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2012 o 17:34
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1352196532' post='690239']
To polowanie na kierowców zaczyna przypominać polowanie jak na żyda podczas okupacji.Do czego to doszło ????
[/quote]
Avatar
wdfr / 18 listopada 2012 o 16:54
0
ANty radary z pasem Ka wykrywaja to G..no... problem z tym, ze w małej odległości chyba 150 m...

[color=#FF0000]Na co zbiera ITD???? Mam nadzieję, że chociaż na lubelskie wydatki??? Jakis durny stadion itd... ITD.. [/color]

[color=#FF0000]Państwo rowija aparat gnębienia narodu !!! OT nasze Państwo ! Z nas zbudowane przeciw nam, ALE przepisów trzeba przestrzegać bo idioci na drogach morduja ludzi w Polsce.[/color]
ANty radary z pasem Ka wykrywaja to G..no... problem z tym, ze w małej odległości chyba 150 m...

[color=#FF0000]Na co zbiera ITD???? Mam nadzieję, że chociaż na lubelskie wydatki??? Jakis durny stadion itd... ITD.. [/color]

[color=#FF0000]Państwo rowija aparat gnębienia narodu !!! OT nasze Państwo ! Z nas zbudowane przeciw nam, ALE przepisów trzeba przestrzegać bo idioci na drogach morduja ludzi w Polsce.[/color] rozwiń
Avatar
xxx / 12 listopada 2012 o 21:46
0
Złodzieje... Państwo Policyjne :/
Avatar
Gość / 6 listopada 2012 o 22:07
0
[quote name='herbatnik' timestamp='1352234397' post='690446']
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające.

a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle jest, bo większość obywateli to kretyni. a... i ta większość kradnie i oszukuje.

no, a ten, kto jest uczciwy, to "frajer"
[/quote]JUDE ???????
[quote name='herbatnik' timestamp='1352234397' post='690446']
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to j... rozwiń
Avatar
herbatnik / 6 listopada 2012 o 21:39
0
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające.

a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle jest, bo większość obywateli to kretyni. a... i ta większość kradnie i oszukuje.

no, a ten, kto jest uczciwy, to "frajer"
"Polacy są narodem idiotów", powiedział kiedyś pewien mądry człowiek. I miał rację.
inny powiedział z kolei: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tu również się zgadzam.

niestety, ale większość wypowiedzi w komentarzach do tego artykuł to słowa skończonych idiotów, którzy są do tego sfrustrowani i wydaje im się, że nie wiadomo co im się NAGLE należy. przykre to jest i przerażające.

a w kraju nie jest źle dlatego, że ktoś inny kradnie. źle j... rozwiń
Avatar
KierowcaBusa / 6 listopada 2012 o 20:25
0
Tak więc bedzie nowy podział obowiązków: Cywilne radiowozy Policji będą jeździć jak do tej pory, czyli spotkamy je przed Niemcami na przystanku, w Kurowie za skrętem na Wawę, na obwodnicy Krasnegostawu, na alei tysiąclecia w Lublinie, czasem który się kopsnie na Kraśnik. Straż Miejska jak zwykle w śródmieściu będzie pisała kwity na parkujących bez biletów i zapomniałbym o wystawianiu śmietnika w Kraśniku (swoją drogą ciekawe kiedy zakład oczyszczania miasta go opróżni). No a nasza kochana ITD bieże resztę, bo już ma chyba więcej cywilnych radiowozów niż Policja w Lublinie. Miałem już wątpliwą przyjemność spotkania z baranami z ITD z zilonego Citroena za Rykami (pozdrawiam panów inspektorów- łyso Wam, bo nie było się do czego przywalić, ale zatrzymać trzeba i zmarnować człowiekowi 45 minut czasu).
DRODZY KIEROWCY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH możecie już spokojnie jeździć przez nasze województwo, po co Wam Tacho, po co kagańce. Teraz ITD ma nowe zabawki i będzie ścigać szybszych od Was.
Tak więc bedzie nowy podział obowiązków: Cywilne radiowozy Policji będą jeździć jak do tej pory, czyli spotkamy je przed Niemcami na przystanku, w Kurowie za skrętem na Wawę, na obwodnicy Krasnegostawu, na alei tysiąclecia w Lublinie, czasem który się kopsnie na Kraśnik. Straż Miejska jak zwykle w śródmieściu będzie pisała kwity na parkujących bez biletów i zapomniałbym o wystawianiu śmietnika w Kraśniku (swoją drogą ciekawe kiedy zakład oczyszczania miasta go opróżni). No a nasza kochana ITD bieże resztę, bo już ma chyba więcej cywilnych ra... rozwiń
Avatar
histeryk / 6 listopada 2012 o 20:18
0
[quote name='on' timestamp='1352206837' post='690304']
I oczywiście kierowcy na zachodzie nie maja dobrze rozwiniętej sieci autostrad i dróg ekspresowych. A co powiesz na odcinki autostrad w Niemczech gdzie legalnie można jechac 200kmh, tam to dopiero leczą kompleksy.
[/quote]Zawsze tak było i przed wojną,też.
Avatar
karol / 6 listopada 2012 o 19:37
0
Lenin kiedyś powiedział: Państwo policyjne, to pasńtwo, w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela. No i doczekaliśmy się
Avatar
:) / 6 listopada 2012 o 18:49
0
Wszystkim proponuję sabotaż. Nie pozwólcie na sobie zarabiać! Od dzisiaj jeździjcie przepisowo!

A jak ktoś łamie prawoi, to wie jakie są konsekwencje. Łamiąc prawo zgadza się na karę. Tylko dzieci tego nie rozumieją. Zawsze można się wyprowadzić do Bangladeszu.
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 2 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 7 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!