Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety tak się dzisiaj POlszewia bawi,swoich wypier dolić na zmywaki i do burdeli za granice a szukać i sprowadzać tańszych murzynów i arabów z czarnego lądu aby tę pustkę wypełnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy podziękować za to BULowi i ustępującej już komunie i zapomnieć.Ale  to mało,rozliczyć i pozamykać w kryminałach,tak te czerwone sQrwysyny sprowadzili NARÓD POLSKI do parteru,zrolowali,zniszczyli wszystko ludzie dzisiaj w tym dzikim kraju nic nie znaczą,ale idzie nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrania się operowania wózkiem w innej pozycji niż przewiduje regulamin BHP . BHP MÓWI ,,NIE WOLNO PROWADZIĆ WÓZKA NA ,,ŚLEPO '' W TAKICH PRZYPADKACH JEDZIEMY TYŁEM . Myślę jednak że z paletą półmetrową to przesada a oni każą nam podpisywać oświadczenia że będziemy jeżdzić tylko tyłem paranoja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nic się nie zmieni bo oni mają ludzi i kierowców za sługusów. Jak nie pasuje tej spedycji to weźmie druga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej firmie nawet kierownik magazynu nie ma nic do powiedzenia.wszystkim kieruje przydupas właścicieli to on wprowadza takie tępe zasady. Napisalbym jego nazwisko ale moze wyjść z tego musztarda. Poczekamy zobaczymy moze ktos w końcu zmadrzeje i wezmie sie za nich.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy podziękować za to BULowi i ustępującej już komunie i zapomnieć.Ale  to mało,rozliczyć i pozamykać w kryminałach,tak te czerwone sQrwysyny sprowadzili NARÓD POLSKI do parteru,zrolowali,zniszczyli wszystko ludzie dzisiaj w tym dzikim kraju nic nie znaczą,ale idzie nowe.
Obyś się nie udławił tym nowym. A z tego co wypisujesz to myślę że jesteś zatwardziałym pisuarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy odważni... ale tylko anonimowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za nick andy ty chyba jesteś typowy POpapraniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za nick andy ty chyba jesteś typowy POpapraniec
Wsza i menda czerwona jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po nazwisku. Nie bać się podawać tych sprzedawczyków, co za judaszowe srebrniki pilnują majątków tych tłustych dup z zachodu, swołoczy kapitalistycznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda to !
Dzisiaj miałem "radość" tam ładować, Ochrona na dzień dobry poczęstowała mnie alkomatem, Powiedziałem że zaraz drzwiami dostanie jak się nie odsunie bo jeszcze nie zjechałem ze ścieżki dla rowerów. Potem pojawił sie problem przebywania w kabinie. Jeśli będzie pomieszczenie zapewniające warunki zgodne z przepisami pracy i BHP to a i owszem zasiądę w owym pomieszczeniu. Narazie nie ma takowych i nie zanosi się aby powastały. Nawet cienia nie uwidzisz w temperaturze +38  st C. Straszenie zakazami  przebywania na terenie tego centrum to już porażka. Zakazami straszy człowiek  ochrony, który tydzień temu nie wiedział jak funkcjonuje centrum a ostatnio został "menagerem"! Porażka po całości!!! Może jakaś inspekcja pracy mogłaby się tam pojawić i zbadać warunki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego traktowania kierowców jak w tym stocku to nie ma w całym kraju zarówno na Metalurgicznej jak na Spółdzielczej, ochrona to jak kapo z obozu a pracownicy to chyba zastraszani bo boja sie odzywac, do wc na fabryce to aby brak tego by pisac podanie aby skorzystac, chory system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna firma w Świdniku również ma gdzies swoich kierowców i wykorzystuje ich na maksimum. 10/12 h dziennie płaca 1900 zł , szef histeryk, kierownicy leczą swoje kompleksy na kierowcach czasami nawet 2, 3 tygodnie bez dnia wolnego i wstawanie o 3 nad ranem praca do 15 czasem do 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO ****** czego nikt z tym nic nie robi ?????????? Gdzie jest inspekcja ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz napisać notatkę do nas i na drugi dzień jesteśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna firma w Świdniku również ma gdzies swoich kierowców i wykorzystuje ich na maksimum. 10/12 h dziennie płaca 1900 zł , szef histeryk, kierownicy leczą swoje kompleksy na kierowcach czasami nawet 2, 3 tygodnie bez dnia wolnego i wstawanie o 3 nad ranem praca do 15 czasem do 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO ****** czego nikt z tym nic nie robi ?????????? Gdzie jest inspekcja ????
KAPUCHA ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z treścią artykułu w 100%, kierowcy jak i pracownicy ochrony są traktowani jako "intruzi" !!! to samo jest z ochroną ....brak zaplecza socjalnego, szatni do przebrania - trzeba wozić mundur w aucie i przebierać się na parkingu lub nosić w torbach do lub z autobusu, a pracująca ochrona na magazynie nie ma możliwości jego opuszczenia przez 12h..."totalny obóz pracy". Posiłki ( czytaj: kanapki) spożywa się w biegu lub na stojąco !!! Brak wody do picia, środków higienicznych dopełnia "uroków" pracy w ochronie tego obiektu !!!! Przełożeni wiedza o problemach ale "boją" się zabierać głos aby nie "stracić" obiektu ??? A pracownicy ochrony są zastraszani zwolnieniami więc dbają o pracę i radzą sobie jak mogą !!!! Tak więc nowoczesność nie idzie w parze z rzeczywistością, która w brutalny sposób uderza w "doły"!!!!
Ochrona  -takiej ochrony nie znajdziesz w całym województwie. Niektórzy to nawet po godzinach pracy są ochroną .Doprawdy trudno  z nimi wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPUCHA ??
Wiesz co gościu , kapucha ??? Chyba ,że bronisz interesów firmy. Współczuję takim ludziom ?!?!   Jak się ma kasę to i powinno się mieć klasę !!! Tego akurat niektórym brakuje i nie chodzi tu o zarobki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   a co do   
Musisz napisać notatkę do nas i na drugi dzień jesteśmy.
Czy wy myślicie ,że ten człowiek nie będzie się mścił skoro muszę podac wszystkie dane ?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z treścią artykułu w 100%, kierowcy jak i pracownicy ochrony są traktowani jako "intruzi" !!! to samo jest z ochroną ....brak zaplecza socjalnego, szatni do przebrania - trzeba wozić mundur w aucie i przebierać się na parkingu lub nosić w torbach do lub z autobusu, a pracująca ochrona na magazynie nie ma możliwości jego opuszczenia przez 12h..."totalny obóz pracy". Posiłki ( czytaj: kanapki) spożywa się w biegu lub na stojąco !!! Brak wody do picia, środków higienicznych dopełnia "uroków" pracy w ochronie tego obiektu !!!! Przełożeni wiedza o problemach ale "boją" się zabierać głos aby nie "stracić" obiektu ??? A pracownicy ochrony są zastraszani zwolnieniami więc dbają o pracę i radzą sobie jak mogą !!!! Tak więc nowoczesność nie idzie w parze z rzeczywistością, która w brutalny sposób uderza w "doły"!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDNA WIELKA PARANOJA Z JAKĄ SIĘ JESZCZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM,   POZDROWIENIA I WSPÓŁCZUCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...