Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2015 r.
17:19

Kierowcy narzekają na Stock Polska: Wódka ma tu lepiej niż ludzie

0 43 A A

– Niby nowoczesny obiekt, a nie ma przyzwoitej poczekalni. Kierowcy ciężarówek narzekają na warunki w centrum dystrybucyjnym Stock Polska. Jak twierdzą, brakuje tam odpowiedniego zaplecza

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Cztery taborety i to wszystko. Na tym trzeba siedzieć kilka godzin – mówi pan Grzegorz, kierowca odbierający towar z nowych magazynów przy ul. Metalurgicznej w Lublinie.

Otwarte w lipcu centrum dystrybucyjne Stock Polska to w sumie ponad 3 hektary, przeznaczone w większości na palety z wódką. Stamtąd towar z lubelskiej fabryki rozwożony jest po kraju. Nowe centrum logistyczne zastąpiło dotychczasowe magazyny w Lubartowie. W obiektach przy ul. Metalurgicznej pracuje kilkadziesiąt osób.

Kierowcy ciężarówek mogą korzystać z ponad 20 doków załadunkowych. Z zapowiedz Stock Polska wynikało również, że w nowym centrum logistycznym powstaną biura, stołówka i pokoje socjalne.

– Cieszę się z naszego centralnego magazynu w Lublinie, który znakomicie uzupełnia nasz łańcuch dostaw. Teraz mamy zaplecze światowej klasy – ocenił podczas otwarcia centrum Ian Croxford, dyrektor operacyjny grupy Stock.

Kierowcy nie podzielają tego entuzjazmu. Dla nich magazyny przy Metalurgicznej ze „światowością” mają niewiele wspólnego. – Podczas załadunku musimy wyjść z kabiny ciężarówki – wyjaśnia pan Grzegorz. – Nie wiem dlaczego, ale ochrona nas wygania. Musimy czekać gdzieś na placu lub w ciasnej klitce z paroma stołkami. Zwykle czeka tak 10 lub nawet 20 kierowców jednocześnie. Teraz można poszukać cienia, ale jesienią i zimą będzie problem.

Kierowcy zwracają uwagę, że mimo skarg nikt z kierujących magazynami nie chce z nimi rozmawiać. Tymczasem brak możliwości oczekiwania w kabinie jest dla nich wyjątkowo uciążliwy.

– W samochodzie to chociaż człowiek mógłby przygotować posiłek czy herbatę. Poza tym w kabinie zawsze można wygodnie odpocząć – dodaje nasz rozmówca. – W każdej innej firmie nie ma problemu. Tu nie wiadomo dlaczego jest inaczej. Zmuszają nas do czekania na zewnątrz, chociaż nie ma do tego warunków.

Z pytaniami w tej sprawie zwróciliśmy się do Stock Polska w poniedziałek. Do tej pory czekamy na odpowiedź.

Imię naszego Czytelnika zostało zmienione

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
secior / 16 listopada 2016 o 08:55
0
Ale pomijając to wszystko, to ogólnie ta wódka jest mega przeciętna. Piliśmy teraz Gutt Pure Vodka - totalnie inna półka. Stock też powinien popracować nad delikatnością i jakością smaku, bo w przeciwnym wypadku będzie tracił, ale mnie to akurat... sami wiecie...
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 21:14
0
Czytać i sprawdzać a że Dziennik takie rzeczy pisze to swiadczy że mało kreatywnych ma ludzi u siebie a za dużo czystych kartek i zamęt ludziom w głowach niepotrzebnie robi.STOCK NIE JEST WŁASCICIELEM MAGAZYNÓW TYLKO JE WYNAJMUJE,A WŁAŚCICIELEM JEST FIRMA GOODMAN, NO A JAK SAMI PISZA U SIEBIE NA STRONIE SĄ JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ZARZĄDZAJACYCH NA ŚWIECIE W TEJ DZIEDZINIE.
Avatar
123 / 30 sierpnia 2015 o 10:56
0

HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDNA WIELKA PARANOJA Z JAKĄ SIĘ JESZCZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM,   POZDROWIENIA I WSPÓŁCZUCIA.

Co prawda to prawda !!! Ale polecenia takiego zachowania, ochrona dostaje z "góry Stocka" i musi się stosować do tych "idiotycznych" poleceń !!! Praca w ochronie nie należy tam do przyjemności.....ponieważ jest za dużo ambicjonalnych postaci, które na siłę chcą zaistnieć !!! Tylko niestety istnieją "wyjątkowe osły" - jak autor w/w notki, którzy NIC NIE KUMAJĄ !!!

Co prawda to prawda !!! Ale polecenia takiego zachowania, ochrona dostaje z "góry Stocka" i musi się stosować do tych "idiotycznych" poleceń !!! Praca w ochronie nie należy tam do przyjemności.....ponieważ jest za dużo ambicjonalnych postaci, które na siłę chcą zaistnieć !!! Tylko niestety istnieją "wyjątkowe osły" - jak autor w/w notki, którzy NIC NIE KUMAJĄ !!!

rozwiń
Avatar
bobo / 26 sierpnia 2015 o 15:12
0

HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDNA WIELKA PARANOJA Z JAKĄ SIĘ JESZCZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM,   POZDROWIENIA I WSPÓŁCZUCIA.

HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDN... rozwiń

Avatar
wojtek / 20 sierpnia 2015 o 18:21
0

Zgadzam się z treścią artykułu w 100%, kierowcy jak i pracownicy ochrony są traktowani jako "intruzi" !!! to samo jest z ochroną ....brak zaplecza socjalnego, szatni do przebrania - trzeba wozić mundur w aucie i przebierać się na parkingu lub nosić w torbach do lub z autobusu, a pracująca ochrona na magazynie nie ma możliwości jego opuszczenia przez 12h..."totalny obóz pracy". Posiłki ( czytaj: kanapki) spożywa się w biegu lub na stojąco !!! Brak wody do picia, środków higienicznych dopełnia "uroków" pracy w ochronie tego obiektu !!!! Przełożeni wiedza o problemach ale "boją" się zabierać głos aby nie "stracić" obiektu ??? A pracownicy ochrony są zastraszani zwolnieniami więc dbają o pracę i radzą sobie jak mogą !!!! Tak więc nowoczesność nie idzie w parze z rzeczywistością, która w brutalny sposób uderza w "doły"!!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 19:56
0

KAPUCHA ??

Wiesz co gościu , kapucha ??? Chyba ,że bronisz interesów firmy. Współczuję takim ludziom ?!?!

Jak się ma kasę to i powinno się mieć klasę !!! Tego akurat niektórym brakuje i nie chodzi tu o zarobki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   a co do 

Musisz napisać notatkę do nas i na drugi dzień jesteśmy.

Czy wy myślicie ,że ten człowiek nie będzie się mścił skoro muszę podac wszystkie dane ?! 

ślicie ,że ten człowiek nie będzie się mścił skoro muszę podac wszystkie dane ?! 

rozwiń
Avatar
gość / 9 sierpnia 2015 o 20:16
0

Zgadzam się z treścią artykułu w 100%, kierowcy jak i pracownicy ochrony są traktowani jako "intruzi" !!! to samo jest z ochroną ....brak zaplecza socjalnego, szatni do przebrania - trzeba wozić mundur w aucie i przebierać się na parkingu lub nosić w torbach do lub z autobusu, a pracująca ochrona na magazynie nie ma możliwości jego opuszczenia przez 12h..."totalny obóz pracy". Posiłki ( czytaj: kanapki) spożywa się w biegu lub na stojąco !!! Brak wody do picia, środków higienicznych dopełnia "uroków" pracy w ochronie tego obiektu !!!! Przełożeni wiedza o problemach ale "boją" się zabierać głos aby nie "stracić" obiektu ??? A pracownicy ochrony są zastraszani zwolnieniami więc dbają o pracę i radzą sobie jak mogą !!!! Tak więc nowoczesność nie idzie w parze z rzeczywistością, która w brutalny sposób uderza w "doły"!!!!

Ochrona  -takiej ochrony nie znajdziesz w całym województwie. Niektórzy to nawet po godzinach pracy są ochroną .Doprawdy trudno  z nimi wytrzymać

Ochrona  -takiej ochrony nie znajdziesz w całym województwie. Niektórzy to nawet po godzinach pracy są ochroną .Doprawdy trudno  z nimi wytrzymać

rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2015 o 18:34
0

Pewna firma w Świdniku również ma gdzies swoich kierowców i wykorzystuje ich na maksimum. 10/12 h dziennie płaca 1900 zł , szef histeryk, kierownicy leczą swoje kompleksy na kierowcach czasami nawet 2, 3 tygodnie bez dnia wolnego i wstawanie o 3 nad ranem praca do 15 czasem do 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO ****** czego nikt z tym nic nie robi ?????????? Gdzie jest inspekcja ????

KAPUCHA ??

Avatar
inspektor / 9 sierpnia 2015 o 18:00
0

Musisz napisać notatkę do nas i na drugi dzień jesteśmy.

Avatar
Gość / 9 sierpnia 2015 o 17:06
0
Pewna firma w Świdniku również ma gdzies swoich kierowców i wykorzystuje ich na maksimum. 10/12 h dziennie płaca 1900 zł , szef histeryk, kierownicy leczą swoje kompleksy na kierowcach czasami nawet 2, 3 tygodnie bez dnia wolnego i wstawanie o 3 nad ranem praca do 15 czasem do 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO ****** czego nikt z tym nic nie robi ?????????? Gdzie jest inspekcja ????
Avatar
secior / 16 listopada 2016 o 08:55
0
Ale pomijając to wszystko, to ogólnie ta wódka jest mega przeciętna. Piliśmy teraz Gutt Pure Vodka - totalnie inna półka. Stock też powinien popracować nad delikatnością i jakością smaku, bo w przeciwnym wypadku będzie tracił, ale mnie to akurat... sami wiecie...
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 21:14
0
Czytać i sprawdzać a że Dziennik takie rzeczy pisze to swiadczy że mało kreatywnych ma ludzi u siebie a za dużo czystych kartek i zamęt ludziom w głowach niepotrzebnie robi.STOCK NIE JEST WŁASCICIELEM MAGAZYNÓW TYLKO JE WYNAJMUJE,A WŁAŚCICIELEM JEST FIRMA GOODMAN, NO A JAK SAMI PISZA U SIEBIE NA STRONIE SĄ JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ZARZĄDZAJACYCH NA ŚWIECIE W TEJ DZIEDZINIE.
Avatar
123 / 30 sierpnia 2015 o 10:56
0

HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDNA WIELKA PARANOJA Z JAKĄ SIĘ JESZCZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM,   POZDROWIENIA I WSPÓŁCZUCIA.

Co prawda to prawda !!! Ale polecenia takiego zachowania, ochrona dostaje z "góry Stocka" i musi się stosować do tych "idiotycznych" poleceń !!! Praca w ochronie nie należy tam do przyjemności.....ponieważ jest za dużo ambicjonalnych postaci, które na siłę chcą zaistnieć !!! Tylko niestety istnieją "wyjątkowe osły" - jak autor w/w notki, którzy NIC NIE KUMAJĄ !!!

Co prawda to prawda !!! Ale polecenia takiego zachowania, ochrona dostaje z "góry Stocka" i musi się stosować do tych "idiotycznych" poleceń !!! Praca w ochronie nie należy tam do przyjemności.....ponieważ jest za dużo ambicjonalnych postaci, które na siłę chcą zaistnieć !!! Tylko niestety istnieją "wyjątkowe osły" - jak autor w/w notki, którzy NIC NIE KUMAJĄ !!!

rozwiń
Avatar
bobo / 26 sierpnia 2015 o 15:12
0

HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDNA WIELKA PARANOJA Z JAKĄ SIĘ JESZCZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM,   POZDROWIENIA I WSPÓŁCZUCIA.

HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDN... rozwiń

Avatar
wojtek / 20 sierpnia 2015 o 18:21
0

Zgadzam się z treścią artykułu w 100%, kierowcy jak i pracownicy ochrony są traktowani jako "intruzi" !!! to samo jest z ochroną ....brak zaplecza socjalnego, szatni do przebrania - trzeba wozić mundur w aucie i przebierać się na parkingu lub nosić w torbach do lub z autobusu, a pracująca ochrona na magazynie nie ma możliwości jego opuszczenia przez 12h..."totalny obóz pracy". Posiłki ( czytaj: kanapki) spożywa się w biegu lub na stojąco !!! Brak wody do picia, środków higienicznych dopełnia "uroków" pracy w ochronie tego obiektu !!!! Przełożeni wiedza o problemach ale "boją" się zabierać głos aby nie "stracić" obiektu ??? A pracownicy ochrony są zastraszani zwolnieniami więc dbają o pracę i radzą sobie jak mogą !!!! Tak więc nowoczesność nie idzie w parze z rzeczywistością, która w brutalny sposób uderza w "doły"!!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 19:56
0

KAPUCHA ??

Wiesz co gościu , kapucha ??? Chyba ,że bronisz interesów firmy. Współczuję takim ludziom ?!?!

Jak się ma kasę to i powinno się mieć klasę !!! Tego akurat niektórym brakuje i nie chodzi tu o zarobki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   a co do 

Musisz napisać notatkę do nas i na drugi dzień jesteśmy.

Czy wy myślicie ,że ten człowiek nie będzie się mścił skoro muszę podac wszystkie dane ?! 

ślicie ,że ten człowiek nie będzie się mścił skoro muszę podac wszystkie dane ?! 

rozwiń
Avatar
gość / 9 sierpnia 2015 o 20:16
0

Zgadzam się z treścią artykułu w 100%, kierowcy jak i pracownicy ochrony są traktowani jako "intruzi" !!! to samo jest z ochroną ....brak zaplecza socjalnego, szatni do przebrania - trzeba wozić mundur w aucie i przebierać się na parkingu lub nosić w torbach do lub z autobusu, a pracująca ochrona na magazynie nie ma możliwości jego opuszczenia przez 12h..."totalny obóz pracy". Posiłki ( czytaj: kanapki) spożywa się w biegu lub na stojąco !!! Brak wody do picia, środków higienicznych dopełnia "uroków" pracy w ochronie tego obiektu !!!! Przełożeni wiedza o problemach ale "boją" się zabierać głos aby nie "stracić" obiektu ??? A pracownicy ochrony są zastraszani zwolnieniami więc dbają o pracę i radzą sobie jak mogą !!!! Tak więc nowoczesność nie idzie w parze z rzeczywistością, która w brutalny sposób uderza w "doły"!!!!

Ochrona  -takiej ochrony nie znajdziesz w całym województwie. Niektórzy to nawet po godzinach pracy są ochroną .Doprawdy trudno  z nimi wytrzymać

Ochrona  -takiej ochrony nie znajdziesz w całym województwie. Niektórzy to nawet po godzinach pracy są ochroną .Doprawdy trudno  z nimi wytrzymać

rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2015 o 18:34
0

Pewna firma w Świdniku również ma gdzies swoich kierowców i wykorzystuje ich na maksimum. 10/12 h dziennie płaca 1900 zł , szef histeryk, kierownicy leczą swoje kompleksy na kierowcach czasami nawet 2, 3 tygodnie bez dnia wolnego i wstawanie o 3 nad ranem praca do 15 czasem do 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO ****** czego nikt z tym nic nie robi ?????????? Gdzie jest inspekcja ????

KAPUCHA ??

Avatar
inspektor / 9 sierpnia 2015 o 18:00
0

Musisz napisać notatkę do nas i na drugi dzień jesteśmy.

Avatar
Gość / 9 sierpnia 2015 o 17:06
0
Pewna firma w Świdniku również ma gdzies swoich kierowców i wykorzystuje ich na maksimum. 10/12 h dziennie płaca 1900 zł , szef histeryk, kierownicy leczą swoje kompleksy na kierowcach czasami nawet 2, 3 tygodnie bez dnia wolnego i wstawanie o 3 nad ranem praca do 15 czasem do 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO ****** czego nikt z tym nic nie robi ?????????? Gdzie jest inspekcja ????
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 0 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 2

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 4

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 4 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 36 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 21 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!