Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HIT DNIA ; Pracownik ochrony do kierowcy :proszę zabrać krzesło z kamyków (które są wysypane wokół biura) bo się niszczą , ale co kamyki czy krzesło-pyta kierowca ,nie wiem ale proszę zabrać i siedzieć przed biurem bo tam jest kostka bo jak nie to będzie notatka i zakaz .Dobre co ,połowe tej załogi z tej firmy ochroniarskiej to powinno na zbity pysk z tamtąd bo tylko chodzą imbecyle i sami nie wiedzą czego chcą dobrze że sobie piszą te notatki i zakazy to jakiś drugi imbecyl myśli że oni się tak wykazują i są tak yak bardzo potrzebni.JEDNA WIELKA PARANOJA Z JAKĄ SIĘ JESZCZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM,   POZDROWIENIA I WSPÓŁCZUCIA.
Co prawda to prawda !!! Ale polecenia takiego zachowania, ochrona dostaje z "góry Stocka" i musi się stosować do tych "idiotycznych" poleceń !!! Praca w ochronie nie należy tam do przyjemności.....ponieważ jest za dużo ambicjonalnych postaci, które na siłę chcą zaistnieć !!! Tylko niestety istnieją "wyjątkowe osły" - jak autor w/w notki, którzy NIC NIE KUMAJĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytać i sprawdzać a że Dziennik takie rzeczy pisze to swiadczy że mało kreatywnych ma ludzi u siebie a za dużo czystych kartek i zamęt ludziom w głowach niepotrzebnie robi.STOCK NIE JEST WŁASCICIELEM MAGAZYNÓW TYLKO JE WYNAJMUJE,A WŁAŚCICIELEM JEST FIRMA GOODMAN, NO A JAK SAMI PISZA U SIEBIE NA STRONIE SĄ JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ZARZĄDZAJACYCH NA ŚWIECIE W TEJ DZIEDZINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pomijając to wszystko, to ogólnie ta wódka jest mega przeciętna. Piliśmy teraz Gutt Pure Vodka - totalnie inna półka. Stock też powinien popracować nad delikatnością i jakością smaku, bo w przeciwnym wypadku będzie tracił, ale mnie to akurat... sami wiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...