Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierunek kariery: Praca w policji

Utworzony przez jasio, 18 stycznia 2012 r. o 21:21 Powrót do artykułu
no a w straży pożarnej to jeszcze klawiej mają ale tam tam tylko wujki się dostają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 osób?? będzie ciężko się dostać kurde. czy osoby które składały w styczniu papiery otrzymały już telefonik w sprawie TSF??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATARZYNO PRUS, AUTORKO TEKSTU, ponawiam prośbe abyś zgłębiła temat bardziej szczegółowo i zapytała ilu z nowo przyjętych funkcjonariuszy (listopad i grudzień 2011) juz zrezygnowało! zobaczyli te "przywileje" z bliska i już ich nie chcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy. C@@j idzie na łatwiznę bo zarobić nie potrafi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło czytać takie optymistyczne teksty, wielkie brawa i gratulacje!!!nie masz gdzie pracować idź do Policji tam cie czeka usłana różami ścieżka kariery, otwarta, pełna możliwości gwarantująca rozwój i zarobki...jeden warunek właściwe nazwisko!!!! w przeciwnym razie będziesz przez najbliższe 10 lat szarakiem na 3 grupie z pensją 2200 brutto!!!Powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc po prawie przez 3 lata pracy nie mogl znalezc? to albo fikcyjna postac wymyslona przez autora albo jakis nieudacznik zyciowy sie wypowiadal, szukam pracy od poczatku roku bo konczy mi sie umowa w obecnej, mam za soba 4 rozmowy, a kolejne przede mna... na stanowiska zwiazane z moim zawodem (IT). Pozdrawiam wszystkich ktorzy bojac sie zaryzykowac normalnej pracy skladaja jak tchorze papiery do policji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
gosc po prawie przez 3 lata pracy nie mogl znalezc? to albo fikcyjna postac wymyslona przez autora albo jakis nieudacznik zyciowy sie wypowiadal, szukam pracy od poczatku roku bo konczy mi sie umowa w obecnej, mam za soba 4 rozmowy, a kolejne przede mna... na stanowiska zwiazane z moim zawodem (IT). Pozdrawiam wszystkich ktorzy bojac sie zaryzykowac normalnej pracy skladaja jak tchorze papiery do policji!
Podejrzewam, że to nie fikcyjna postać. Prawnik bez aplikacji to jak żołnierz bez karabinu, skończenie samego prawa tak naprawdę daje całe "g". Wielu z moich znajomych, którzy pokończyli prawo i nie zdawali na żadną aplikację miało potężne problemy ze znalezieniem pracy gdziekolwiek. A spora część "szczęśliwców", która znalazła pracę - pracuje za najniższą krajową. W tym zawodzie niestety trzeba przysiąść fałdy na tyłku i się naprawdę sporo nauczyć, latać po sądach, kancelariach, uczyć się i obserwować pracę innych. Na dzień dzisiejszy po 5-letnich studiach trochę bałbym się reprezentować kogoś przed Sądem (i powie Ci to każdy młody absolwent prawa), bo mimo wszystko - wszystkich rozumów nie pozjadałem. Praca, praca i jeszcze raz praca - nad sobą samym jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie, idźcie, 15 lat szwindli oraz lewych zwolnień i jakoś się doczołgacie do emeryturki. http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,10985434,Klamstwo_w_komendzie__Policjantka_rozjechala_kobiete.html http://www.fakt.pl/Policjantka-zniszczyla-mi-samochod-i-nie-poniesie-kary,artykuly,141620,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały pruszków stoi teraz w kolejce do przyjęcia do policji.Teraz dopiero będzie się działo..ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego wszystkich innych obowiązują zmiany od zaraz/np. praca do 67 roku życia/a jeśli chodzi o policję to nowo przyjętych.Czy to się kiedyś zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...