Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiego wieśniaka jak ten właściciel cały, dawno nie widziałem. Sposób rozmowy, zwroty, gesty i lekceważenie prawie każdego z zadanych pytań. No hamstwo w 100%. Ham, prostak, dorobkiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jakie wykształcenie mają ci pożal się borze ochroniarczyki i ciekawe czy zgodnie z prawem się rozliczają z urzędem skarbowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z monitoringu wynika, że to ta dziewczyna i jej przyjaciele zachowali się nie w porządku. Ale ludzie są mściwi. Ja do tego klubu wchodzę bez problemu i nie doświadczyłam ze strony ochroniarzy jak również reszty personelu żadnych nieprzyjemności. Byłam co prawda świadkiem sytuacji, kiedy nie zostali wpuszczeni moi znajomi, nie wiem na jakiej podstawie, ale w każdym klubie mogło się to zdarzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajjebista reklama Za darmo i skutecznie. Teraz kazdy kto tam jeszcze nie byl zawita, by sprawdzic kulture ochrony lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe jakie wykształcenie mają ci pożal się borze ochroniarczyki i ciekawe czy zgodnie z prawem się rozliczają z urzędem skarbowym?
Wykształcenie to pewnie podstawowe,zawodowe ewentualnie średnie,raczej więcej to żaden z tych baranów z mózgiem wyżartym przez sterydy to nie ma A jeśli chodzi o płacenie podatków to trzeba ciecia zakablować do US to się zobaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Traktują Was jak bydło! Jak śmieci! Sterczycie na dworze godzinami by wejść do takiego obesranego klubu! Sami jesteście sobie winni!Gdzie Wasz honor? Po co Wam to? Olać ich i nie chodzić tam!!! Lepszym profesjonalizmem wykazują się nawet wiejskie dyskoteki w remizie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe jakie wykształcenie mają ci pożal się borze ochroniarczyki i ciekawe czy zgodnie z prawem się rozliczają z urzędem skarbowym?
A ciekawe jakie Ty masz wykształcenie, że takie błędy robisz..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~Radka~ ~Amelia~ i innych co mają takie zdanie ! to że jest selecka - okej, to że wypraszają PIJANYCH - okej, ale nie maja prawa szarpać, rzucać, i walić pięściami ( TAK JAK TO ROBILI NA FILMIE) !!! 2 mężczyzn którzy podeszli do kobiety którą wyrzucili z lokalu od razu zostali przywitani petardami w tważ... oni podeszli nie wiedzieli o co chodzi, każdy z nas by podszeł !!! CIOTY NIE !!! a tu od razu ochrona z łapami i wali gdzie popadnie !!! czy tak powinna robić ochrona ??? czy powinna pryskać w twarz osoby które są trzymane przz innych ochroniarzy ??? W ŚĄDZIE WYJDZIE KTO MIAŁ RACJE !!! NAGRANIE DUŻO POMOŻE !!! ps. A WŁAŚCICIEL I JEGO KOLEGA W OKULARACH - hmm... bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten właściciel to zwykły cwaniaczek chodzi z gazem bo sra pod siebie na miescie,ku*** wielki biznesmen je***y frajerzyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym ochroniarzom zastrzyk i do gazu!Ewentualnie przed zastrzykiem wyciąć jedno jajo a drugie zostawić w mosznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dobre, sama wszczyna awanture a potem robi wielkie haloooo ze ja wywalili przy uzyciu siły. Furiatka jakas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWA JEST PROSTA! NIE POWINNO BYĆ REZERWACJI ALBO OD RAZU INFORMOWAĆ ŻE REZERWACJA NIE UPOWAŻNIA DO WEJŚCIA!!! Bo na początku jedna dziewczynka zrobi rezerwację a potem przyprowadzi kilku deb***i ze sobą i na wejściu są problemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie No właściciel pełna kulturka haha I ten tekst ze powinien jej oddać Nigdy tam nie pójdę i nie dam zarobić takiemu kulturalnemu panu ani złotówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za ćwok ten właściciel tego śmietnika mam nadzieje, że ta informacja szybko się rozniesie po mieście i ten palant będzie musiał zamknąć te swoje slamsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że właściciel lokalu ma rację, a nagranie z kamer to tylko potwierdza. Bo owszem ochroniarze nie zawsze są profesjonalni, ale to nie znaczy, że trzeba do nich podchodzić z pretensjami i się wpychać jak królewna nietykalna, bo to ich praca i obowiązek i procedura dana z góry, że mają nie wpuszczać teraz, i to właśnie robili, a ktos mysli że skoczy z pretensjami a jak się na mnie rzucą to moi "chłopcy" mnie obronia i widac Panowie Panienki poczuli się "tak męscy" że z łapami w górze rzucili się na ochroniarzy, a teraz pozwiemy ich do sądu, że wykonywali swoje obowiązki. Ludzie przy dzisiejszym bezrobociu niszczą reputację lokalu, bo sami nie potrafia się zachować. Takie historie to tylko w Polsce, bo lokale są coraz lepsze i lepiej wyposażone i powinni się ludzie cieszyć, że sa ochroniarze a nie jak kiedyś samowolka, to nie jeszcze się ludzie rzucają że ktoś im czegoś nie pozwala, a jak widać to Ci ludzie jeszcze do cywilizacji nie dorośli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XX napisał:
Uważam, że właściciel lokalu ma rację, a nagranie z kamer to tylko potwierdza. Bo owszem ochroniarze nie zawsze są profesjonalni, ale to nie znaczy, że trzeba do nich podchodzić z pretensjami i się wpychać jak królewna nietykalna, bo to ich praca i obowiązek i procedura dana z góry, że mają nie wpuszczać teraz, i to właśnie robili, a ktos mysli że skoczy z pretensjami a jak się na mnie rzucą to moi "chłopcy" mnie obronia i widac Panowie Panienki poczuli się "tak męscy" że z łapami w górze rzucili się na ochroniarzy, a teraz pozwiemy ich do sądu, że wykonywali swoje obowiązki. Ludzie przy dzisiejszym bezrobociu niszczą reputację lokalu, bo sami nie potrafia się zachować. Takie historie to tylko w Polsce, bo lokale są coraz lepsze i lepiej wyposażone i powinni się ludzie cieszyć, że sa ochroniarze a nie jak kiedyś samowolka, to nie jeszcze się ludzie rzucają że ktoś im czegoś nie pozwala, a jak widać to Ci ludzie jeszcze do cywilizacji nie dorośli.
Chyba żartujesz kolego????????A jakiesz to Ci ochroniarze wykonywali obowiązki??????Jak żaden z nich nie ma szkoły ochroniarskiej,i zapewne nawet licencji.Oni o ochronie wiedzą tyle co woźnica o pilotowaniu samolotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Żaden z nich nawet nie wie jakie ma prawa i jakie obowiązki,względem kogo można użyć środków przymusu bezpośredniego.Jednym słowem brak profesjonalizmu i dziadostwo.Nic dziwnego,że ludzie zakładają sprawy w sądzie skoro,żaden z tych "pseudo ochroniarzy" nawet nie wie co mu wolno a co nie.pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wraz z mężem i przyjacielem próbowała dołączyć do znajomych, bawiących się w klubie SHINE przy ul. Jasnej w Lublinie. Nie zostali wpuszczeni, mimo iż mieli zarezerwowaną lożę. Ostatecznie kobiecie udało się dostać do środka. Tam próbowała przekonać selekcjonerów do wpuszczenia pozostałych. Wtedy została usunięta siłą. Właściciel SHINE nie wyjaśnił, dlaczego przed całym zajściem grupie odmówiono wejścia do lokalu. – Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości. To teren prywatny. My decydujemy o tym kto wchodzi – mówi Szczepkowicz" Ze zwykłej lubelskiej knajpy robić las Vegas i "selekcjonować" w oparciu o widzimisię ciecia na bramce ? Ciekawe jakie są ich kryteria : adidaski i dresy przecz, wpuszczamy tylko gładko ogolonych w gajerkach od Armaniego, ewentualnie w chińskich szmatach z Plazy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe poelcam tego klubu. Cholerna selekcja. Lepiej pójść do Fashion, Cream- chociaż i tam jest selekcja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nitek napisał:
Wykształcenie to pewnie podstawowe,zawodowe ewentualnie średnie,raczej więcej to żaden z tych baranów z mózgiem wyżartym przez sterydy to nie ma A jeśli chodzi o płacenie podatków to trzeba ciecia zakablować do US to się zobaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wcale nie "pani się szarpie..." - tylko panią szarpie to taz, a dwa to wyraźnie widać , że to ochroniarz daje w twarz jednemu z "obrońców Pani".....zawsze jest tak, że wina lezy po środku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...