Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD, Razem i Nowoczesna będą pikietować pod biurami PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 r. o 13:03 Powrót do artykułu
Obrona Państwa Prawa i Demokracji jest obowiązkiem każdego obywatela. Każdy kto tego nie robi, bierze na siebie odpowiedzialność za dewastowanie Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynarne przejęcie przez PiS Władzy Sądowniczej można śmiało przyrównać do zamachu stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstkomuna do budy, czas postczerwonej zarazy zwanej III RP i jej układó UBeckich się kończy. Sądownictwo to relikt komunizmu i postkomunizmu.Przewietrzyć towarzycho. Zobaczcie jakie mają majątki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna UBecja nie ma żadnego programu dla Polski. Ulica i zagranivca. To jest ich program. Ich powinno się relegować z granic Polski!!! Teraz jest normalny rząd, który chce wreszcie posprzątać po złogach postczerwonych. Jednym z nich jest tzw. wymiar sprawiedliwości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobocie najniższe od 30 lat, 7,2%, (tylko w Niemczech jest niższe, 4,2%), gospodarka pikuje w górę, inwestycje, 95% dzieci wyciągniętych z biedy, wpływy budżetowe rewelacyjne, 500 plus, mieszkanie plus. itd. A co wy miernoto POwska zrobiliście dla tego kraju przez 8 lat??????Was powinno się wywieźć z Polski na taczkach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zbiera się sama szumowina. Zawsze mnie zastanawiało jak można tak wyczyścić ludziom mózgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam_z_Lublina napisał:
Ordynarne przejęcie przez PiS Władzy Sądowniczej można śmiało przyrównać do zamachu stanu.
 Chyba grozi ci coś więcej niż tylko oderwanie od koryta???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobocie najniższe od 30 lat, 7,2%, (tylko w Niemczech jest niższe, 4,2%), gospodarka pikuje w górę, inwestycje, 95% dzieci wyciągniętych z biedy, wpływy budżetowe rewelacyjne, 500 plus, mieszkanie plus. itd. A co wy miernoto POwska zrobiliście dla tego kraju przez 8 lat??????Was powinno się wywieźć z Polski na taczkach!!! Tak obserwuje twoją radosna na twórczość na tym portalu od jakiegoś czasu,  skanuje te posty. Żebyś się nie zdziwił kolego jak kiedyś policja zapuka do ciebie po twoim IP. Miej odwagę i napisz swoje imię i nazwisko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kod Obrony Dochodów i ośmiorniczek będzie znowu zbiearał kase na allmenty dla Kijoskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższa kasta sędziowska do kasacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głąbiarstwo zabierajcie partnerki i na (Maderę) albo na barszcz sosnowskiego i nad Zalew Zemborzycki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W każdej sprawie, w której stroną konfliktu będzie rząd, członek rządzącej partii, jego znajomy czy ktoś z jego rodziny, Polacy nie będą mieli szans na sprawiedliwy proces. To dotyczy każdego z nas."- powiedział to pan Adam Kalbarczyk (cyt. za treścią artykułu), człowiek który jest w Rotary Lublin i kręci lody chociażby na odkupieniu schroniska młodzieżowego z terenami przyległymi na ul. Długosza za jedyne 1,5 mln. aby postawić prywatny akademik- dobre nie? Poza tym dziwnym zbiegiem okoliczności Akademos zawsze ma sowite "skapki" od miasta. Panie Kalbarczyk nie rób pan żartów dobre. Obrońcy demokracji zabawne, a jeszcze śmieszniejszy jest ten "rzadziutki" apel. Bardzo dobrze że skład jest wymieniany. Jk by za Peło takbyło to by wszystkie broniące piszczały że jest super i fajno, żenada "oposycyjna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natężenie wycia koderstii oznacza, że zmiany są więcej niż dobre. Nadzwyczajna Kasta zauważyła swój koniec. Coś pięknego, tylko czemu tak długo rządzący kazali nam czekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "antysystemowcy" od Kukiza kolejny raz działają tak samo jak zblatowana z PRL totalna opozycja..???? Głosowanie nie pozostawia złudzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...