Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie prościej ogłosić bojkot tanc-budy Werbowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Omijajcie ten parszywy chlew to palant zbankrutuje. Odradźcie znajomym chodzenie do tego chlewu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdego kozaka przypada dwóch...Nie zdziwi mnie to jak niedługo wpadnie tam dobra ekipa i to ochroniareczki z shine pojadą do szpitala. tych spietych niczym folia na działce ochroniarki!
Ostatnio edytowany 29 maja 2012 r. o 14:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olac ich jedna wielka hujnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem raz jedyny, więcej nie pójde do tego chlewu, te wieprze na bramce to bezmózgi. Rozpowiedziałem znajomym, nikt tam nie chodzi, nie ma po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co skomplikowanego i niezrozumiałego dla Pana "dziennikarza" z Dziennika Wschodniego było w sformułowaniu: "rozmawiamy 'off the record' bo nie mam żadnych informacji potwierdzonych a moi przełożeni są nieosiągalni do jutra. Jutro będę mógł Panu powiedzieć coś więcej na temat sprawy, bądźmy w kontakcie..."?? Nosz ku*** mać!!! Totalny brak standardów i etyki dziennikarskiej... poza tym... nie jestem menedżerem tego klubu, a konsultantem technicznym, współpracownikiem i djem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po nagraniach z monitoringu znów się okaże... co miało już miejsce wcześniej, że Dziennik wychodzi na idiotów, bo sprawa jest oczywista i klub oraz obsługa nie zawiniły... Więc, może zanim zbojkotujecie cokolwiek i się wypróżnicie na lokal i jego ekipę poczekajcie na ustalenia Policji, która była na miejscu... Medal ma dwie strony i... warto się zastanowić, dlaczego Dziennikowi zależy na robieniu złej prasy klubowi Shine...??? pisaniu bzdur, wysnuwaniu daleko idących nadinterpretacji faktów, insynuowaniu, przeinaczaniu faktów itd... Zero dzinnikarstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek werbowski napisał:
Co skomplikowanego i niezrozumiałego dla Pana "dziennikarza" z Dziennika Wschodniego było w sformułowaniu: "rozmawiamy 'off the record' bo nie mam żadnych informacji potwierdzonych a moi przełożeni są nieosiągalni do jutra. Jutro będę mógł Panu powiedzieć coś więcej na temat sprawy, bądźmy w kontakcie..."?? Nosz ku*** mać!!! Totalny brak standardów i etyki dziennikarskiej... poza tym... nie jestem menedżerem tego klubu, a konsultantem technicznym, współpracownikiem i djem...
Taki jest właśnie DW. Nie chciałbym osądzać reakcji ochrony bo mam z tego typu ludźmi złe doświadczenia ale z DW nie wolno rozmawiać. Podpuszczają, że niby chcą pogadać jako dziennikarze ale to tak naprawdę napaleni na sensację popaprańcy którzy nigdy nie przedstawią opinii drugiej strony uczciwie. Po prostu jak im się podpadnie to nie popuszczą dopóki nie będą mieli sensacji. Nakłamią, napiszą tylko co im wygodne byleby tylko nagryzmolić aferkę. Najlepiej z nimi nie gadać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej ogłosić bojkot tanc-budy Werbowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochorna na wstepie traktuje ludzi jak gowno i ocenia po wygladzie. Czy pasujesz do naszego klubu czy sie odpowiednio lansujesz, jaką firme masz na sobie i czy buty nie za jasne. jak widac nie tylko pod tym wzgledem ochorna ma nie pokolei w glowie (zeby dorosly facet sie tak moda interesowal... gej? ) a pozniej prosze nie filmowac bo bedzie lipa nie to wpier....l a policja jak przyjdzie po nagrania to zeby sie dojbrali do dupy jak dziwnym trafem beda skasowane. zmiencie nazwe z szajn na szajs. Dla mnie od dzis ten klub ma ksywe szajse i tyle Nie pojde tam raczej wiecej a jak juz to nie mam problemu z zabawa na trzezwo i obiecuje ze ani zlotowki przy barze nie zostawie. amen walic stylistów mody i jakiegos pana waznego w czerwonych spodniach swego czasu tam byl ;-) jak to pan menagier to coz.... nie kazdy moze byc zajebisty narta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Adam. – Wyjąłem telefon i próbowałem to nagrać. Pan Adam powinien chyba użyć telefonu do wezwania Policji?!Mam nadzieję,że jak dostawałeś wpi...ol,to ktoś to nagrywał zamiast wezwać pomoc.Będziesz miał na przyszłość nauczkę,że ty też możesz stać się bohaterem takiego filmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ochroniarz powiedział aby przychodzić w kaskach nie wiem do czego pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona nawciąga sie koksu albo jeszcze gorzej jakiegos gówna i biją kogo popadnie a policja ma to w du*** , woli ganiać małolatów po osiedlach zamiast zająć się prawdziwymi przestępstwami jakiś dokonuje często ochrona. to jest smieszne , ochrona z samego załozenia ma CHRONIC a nie bić i katować do nieprzytomności... jestem pewna ze ochroniarzom ujdzie to na sucho:) swoją drogą temu który przydusił tą dziewczyne należy się soczysta hara na twarz sory za te kolokwializmy ale to barbarzynstwo mnie rozbraja.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak na "ochroniarzy" zatrudnia się bezmózgich osiłków.Taki jeden z drugim nie ma się gdzie wyżyć,to szuka okazji do zaczepki.Taki bezmózg nie nadaje się do żadnej roboty (nawet do sprzątania ulic), to idzie na ochroniarza.Tam potrzeba silnych i głupich.I takich,którzy nie potrafią myśleć samodzielnie. NIe nadawał się do policji,w straży miejskiej też nie bardzo chcieli,to na "ochraniarza" się nadaje Przykładem mogą być również markety.Wystarczy przyjrzeć się takiemu ochroniarzowi.Stoi toto okrakiem jak krowa do dojenia,przewraca błędnymi oczami i zamiast patrzeć czy ktoś czegoś nie kradnie (wielu w czasie wizyty w sklepie zjada baton,owoc,popija alkoholem i jakby nigdy nic-wychodzi sobie spokojnie z marketu),a ochroniarz zajęty jest w tym czasie podrywaniem panienek z galerii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
Tak to jest jak na "ochroniarzy" zatrudnia się bezmózgich osiłków.Taki jeden z drugim nie ma się gdzie wyżyć,to szuka okazji do zaczepki.Taki bezmózg nie nadaje się do żadnej roboty (nawet do sprzątania ulic), to idzie na ochroniarza.Tam potrzeba silnych i głupich.I takich,którzy nie potrafią myśleć samodzielnie. NIe nadawał się do policji,w straży miejskiej też nie bardzo chcieli,to na "ochraniarza" się nadaje Przykładem mogą być również markety.Wystarczy przyjrzeć się takiemu ochroniarzowi.Stoi toto okrakiem jak krowa do dojenia,przewraca błędnymi oczami i zamiast patrzeć czy ktoś czegoś nie kradnie (wielu w czasie wizyty w sklepie zjada baton,owoc,popija alkoholem i jakby nigdy nic-wychodzi sobie spokojnie z marketu),a ochroniarz zajęty jest w tym czasie podrywaniem panienek z galerii
Hahaha dokladnie, a jak nie podrywanie to granie w gierki na komorce lub rozmowa z innym koksem na temat tego ile biora na klate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wlaśnie mnie ochroniarz wywlókl za szyję z lokalu narażając moje zdrowie ale mimo że sprawa trafiła na policję PAN PROKURATOR UMORZYŁ DOCHODZENIE PRZED WSZCZĘCIEM !!!! - JEGO ZDANIEM NIE JEST TO W INTERESIE SPOŁECZYM Może dopiero jak tam kogoś zabiją Pan PROKURATOR zmieni swoje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek werbowski napisał:
Co skomplikowanego i niezrozumiałego dla Pana "dziennikarza" z Dziennika Wschodniego było w sformułowaniu: "rozmawiamy 'off the record' bo nie mam żadnych informacji potwierdzonych a moi przełożeni są nieosiągalni do jutra. Jutro będę mógł Panu powiedzieć coś więcej na temat sprawy, bądźmy w kontakcie..."?? Nosz ku*** mać!!! Totalny brak standardów i etyki dziennikarskiej... poza tym... nie jestem menedżerem tego klubu, a konsultantem technicznym, współpracownikiem i djem...
Chciałam spytać jakim standardem wykazali się ochroniarze? Ochroniarz nie ma prawa nikogo dotknąć czy on sobie trzyma telefon czy robi zdjęcie - plac przed klubem jest miejscem publicznym - ciekawa jestem czy będzie Pan taki chętny przedstawić nagrania z monitoringu czy ponownie dziwnym trafem skasowały się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochroniarze z Creamu też uprzejmością nie grzeszą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDYTA napisał:
To wlaśnie mnie ochroniarz wywlókl za szyję z lokalu narażając moje zdrowie ale mimo że sprawa trafiła na policję PAN PROKURATOR UMORZYŁ DOCHODZENIE PRZED WSZCZĘCIEM !!!! - JEGO ZDANIEM NIE JEST TO W INTERESIE SPOŁECZYM Może dopiero jak tam kogoś zabiją Pan PROKURATOR zmieni swoje zdanie
zapraszam do kontaktu shine_pobicie@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochamochrone napisał:
ochrona nawciąga sie koksu albo jeszcze gorzej jakiegos gówna i biją kogo popadnie a policja ma to w du*** , woli ganiać małolatów po osiedlach zamiast zająć się prawdziwymi przestępstwami jakiś dokonuje często ochrona. to jest smieszne , ochrona z samego załozenia ma CHRONIC a nie bić i katować do nieprzytomności... jestem pewna ze ochroniarzom ujdzie to na sucho:) swoją drogą temu który przydusił tą dziewczyne należy się soczysta hara na twarz sory za te kolokwializmy ale to barbarzynstwo mnie rozbraja.....
nic głupszego jeszcze tu nie wyczytałem. Co jest śmiesznego w ganianiu pijanych gówniarzy po osiedlu żeby mieszkańcy czuli się bezpieczni ?? Rozumiem, że ważniejsze jest żebyś w lanserskim klubiku mogła spokojnie wypinać d... i na sponsora czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...