Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ola napisał:
Z tego co zauważyłem, to najwięcej biletów u kierowcy kupują wsiowe buraki(wbrew pozorom łatwo takich wyłapać na tle innych pasażerów). Prawdopodobnie jest to związane z tym, że taki osobnik, jak już gdzieś w życiu jechał to PKSem, z jedyną opcją zakupu biletu właśnie u kierowcy. Podejrzewam, że większość tych buraków nawet nie wie, że można kupić bilet gdzie indziej niż u kierowcy.
Ola jesteś w wielkim błędzie.To co zauważyłeś nijak ma się do rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za, bo rowniez denerwuja mnie ludzie ktorzy mimo otwartego kiosku czy automatu ( tu jestem w stanie nieco zrozumiec starsze osoby ) na przystanku wsiadaja do autobusu kupujac bilet u kierowcy, przy czym wykladaja czesto niewyliczona sume pieniezna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mała uwaga co do studentów z miasta czy tez z prowincji oni "jeżdżą na" biletach okresowych i nie zawracają sobie głowy jednorazówkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero argumentów po stronie tych którzy czują się pokrzywdzeni.A ceny u kierowcy powinny być jeszcze wyższe.W Tarnowie bilet w kiosku kosztuje tyle co u nas 2,40,a kupiony w autobusie 3,20.W ciągu roboczego dnia kierowca może nawet odmówić sprzedaży biletu.Zatem taki system może legalnie działać w innych miastach tylko u nas grupa leni będzie histeryzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Z tego co zauważyłem, to najwięcej biletów u kierowcy kupują wsiowe buraki(wbrew pozorom łatwo takich wyłapać na tle innych pasażerów). Prawdopodobnie jest to związane z tym, że taki osobnik, jak już gdzieś w życiu jechał to PKSem, z jedyną opcją zakupu biletu właśnie u kierowcy. Podejrzewam, że większość tych buraków nawet nie wie, że można kupić bilet gdzie indziej niż u kierowcy.
Ot i "Hrabyna Z Mjasta" się znalazła! Chciałaś pokazać Wielką Klasę-a tak naprawdę swoje Wielkie "Bezklasie" ujawniłaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jotem napisał:
Decyzja dobra by była, gdyby byłą bardziej radykalna. Podniesienie cen o 20 groszy to żadna rażąca podwyżka, zwłaszcza jak zauważył ABC, najlepsza byłaby okrągła suma - np. 2zł ulgowy 5 zł normalny. Piszecie o biletomatach. Na Wrotkowie jest kilkadziesiąt przystanków, kilkadziesiąt sklepów i tylko 2-3 miejsca, gdzie bilet można kupić. Lecieć 2 km kupić bilet? Bez sensu
To kup sobie na zapas kilka/kilkanaście na raz(tak jak ja) i po kłopocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...