Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystko fajnie tylko ja jadąc dziś do centrum w 150 miałem grających na akordeonie rumunów... To ten sam happening?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super inicjatywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie... A moze troche wiecej radosci i optymizmu? Codziennie przeciez nie utrudniamy Wam jazdy MPK... Serdecznie zapraszamy na Spotkania teatralne Zwierciadla, ktore odbywac sie beda od 26 do 28 marca w II LO mieszczacym sie przy ulicy Ogrodowej 16. Dziekujemy serdecznie za usmiechy, bo takie rowniez sie zdarzaly. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)
 
Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)
Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu zamojszczacy teraz tak masakrycznie wyglądają?! kiedyś wyglądali na ludzi z klasą...a to co teraz zobaczyłam - zawiodłam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innym mieście i na świecie zrobią z tego super wydarzenie. Tutaj bliżej wielu do obory niż do filharmonii. Dołujące komentarze zachętą młodym do zostania w Lublinie - nie są. Jak najdalej od "Ściany Wschodniej" tutaj zawsze Polska "B". Super pomysł. Wyjdźcie z inicjatywą dalej. Za dobre dla MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.
duzo twoja matka sniegu zjadła że takiego bałwana urodziła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na spotkania, do domu etc. Było znacznie większe zamieszanie, niż w lubelskich autobusach. A widzicie na tym filmiku rozzłoszczonych, niezadowolonych, dołujących malkontentów? Pytanie do wypisujących negatywne opinie. Oby jeszcze nasz chór z "Zamoya" miał zapał do nowych, nawet większych projektów. Smutne - ale chyba dla bardziej wyrobionej grupy odbiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...