Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2014 r.
17:34
Edytuj ten wpis

Koncert międzyprzystankowy. Chór zaśpiewał w autobusach (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (red)
129 10 A A

Nie trzeba było dopłacać za przejazd, choć pasażerowie niektórych autobusów linii 10, 26 i 57 byli w poniedziałek na koncercie chóralnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Między godz. 13 a 14 na trasie 3 Maja - Al. Racławickie chór szkolny "Ergo Cantemus!", działający przy II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego reklamował festiwal teatralny "Zwierciadła” śpiewając hymn imprezy, która zaczyna się 26 marca. Chórzyści, którzy rozdawali ulotki reklamujące szkolna imprezę, wykonywali też utwory ze swojego repertuaru. Pasażerowie okazali się trudną publicznością, brawa były sporadyczne i nieśmiałe. Ale były, podobnie jak słowa uznania. To była czwarta taka akcja chórzystów z II LO.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ela / 19 marca 2014 r. o 11:32
0
( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na spotkania, do domu etc. Było znacznie większe zamieszanie, niż w lubelskich autobusach. A widzicie na tym filmiku rozzłoszczonych, niezadowolonych, dołujących malkontentów? Pytanie do wypisujących negatywne opinie. Oby jeszcze nasz chór z "Zamoya" miał zapał do nowych, nawet większych projektów. Smutne - ale chyba dla bardziej wyrobionej grupy odbiorców.

( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na sp... rozwiń

Avatar
norbert / 17 marca 2014 r. o 23:58
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

duzo twoja matka sniegu zjadła że takiego bałwana urodziła?

Avatar
Anatol / 17 marca 2014 r. o 22:44
0

W innym mieście i na świecie zrobią z tego super wydarzenie. Tutaj bliżej wielu do obory niż do filharmonii. Dołujące komentarze zachętą młodym do zostania w Lublinie - nie są. Jak najdalej od "Ściany Wschodniej" tutaj zawsze Polska "B".

Super pomysł. Wyjdźcie z inicjatywą dalej. Za dobre dla MPK.

Avatar
margret / 17 marca 2014 r. o 22:03
0

czemu zamojszczacy teraz tak masakrycznie wyglądają?! kiedyś wyglądali na ludzi z klasą...a to co teraz zobaczyłam - zawiodłam się.

Avatar
to-to / 17 marca 2014 r. o 21:54
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)


Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

rozwiń
Avatar
Kasia / 17 marca 2014 r. o 21:00
0
Lublinianie... A moze troche wiecej radosci i optymizmu? Codziennie przeciez nie utrudniamy Wam jazdy MPK... Serdecznie zapraszamy na Spotkania teatralne Zwierciadla, ktore odbywac sie beda od 26 do 28 marca w II LO mieszczacym sie przy ulicy Ogrodowej 16. Dziekujemy serdecznie za usmiechy, bo takie rowniez sie zdarzaly. :)
Avatar
Piotr / 17 marca 2014 r. o 19:58
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Avatar
Alicja / 17 marca 2014 r. o 19:27
0

super inicjatywa!

Avatar
gonzo / 17 marca 2014 r. o 18:19
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

Avatar
siema / 17 marca 2014 r. o 18:01
0

wszystko fajnie tylko ja jadąc dziś do centrum w 150 miałem grających na akordeonie rumunów... To ten sam happening?

Avatar
Ela / 19 marca 2014 r. o 11:32
0
( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na spotkania, do domu etc. Było znacznie większe zamieszanie, niż w lubelskich autobusach. A widzicie na tym filmiku rozzłoszczonych, niezadowolonych, dołujących malkontentów? Pytanie do wypisujących negatywne opinie. Oby jeszcze nasz chór z "Zamoya" miał zapał do nowych, nawet większych projektów. Smutne - ale chyba dla bardziej wyrobionej grupy odbiorców.

( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na sp... rozwiń

Avatar
norbert / 17 marca 2014 r. o 23:58
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

duzo twoja matka sniegu zjadła że takiego bałwana urodziła?

Avatar
Anatol / 17 marca 2014 r. o 22:44
0

W innym mieście i na świecie zrobią z tego super wydarzenie. Tutaj bliżej wielu do obory niż do filharmonii. Dołujące komentarze zachętą młodym do zostania w Lublinie - nie są. Jak najdalej od "Ściany Wschodniej" tutaj zawsze Polska "B".

Super pomysł. Wyjdźcie z inicjatywą dalej. Za dobre dla MPK.

Avatar
margret / 17 marca 2014 r. o 22:03
0

czemu zamojszczacy teraz tak masakrycznie wyglądają?! kiedyś wyglądali na ludzi z klasą...a to co teraz zobaczyłam - zawiodłam się.

Avatar
to-to / 17 marca 2014 r. o 21:54
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)


Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

rozwiń
Avatar
Kasia / 17 marca 2014 r. o 21:00
0
Lublinianie... A moze troche wiecej radosci i optymizmu? Codziennie przeciez nie utrudniamy Wam jazdy MPK... Serdecznie zapraszamy na Spotkania teatralne Zwierciadla, ktore odbywac sie beda od 26 do 28 marca w II LO mieszczacym sie przy ulicy Ogrodowej 16. Dziekujemy serdecznie za usmiechy, bo takie rowniez sie zdarzaly. :)
Avatar
Piotr / 17 marca 2014 r. o 19:58
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Avatar
Alicja / 17 marca 2014 r. o 19:27
0

super inicjatywa!

Avatar
gonzo / 17 marca 2014 r. o 18:19
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

Avatar
siema / 17 marca 2014 r. o 18:01
0

wszystko fajnie tylko ja jadąc dziś do centrum w 150 miałem grających na akordeonie rumunów... To ten sam happening?