Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2014 r.
17:34
Edytuj ten wpis

Koncert międzyprzystankowy. Chór zaśpiewał w autobusach (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (red)
129 10 A A

Nie trzeba było dopłacać za przejazd, choć pasażerowie niektórych autobusów linii 10, 26 i 57 byli w poniedziałek na koncercie chóralnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Między godz. 13 a 14 na trasie 3 Maja - Al. Racławickie chór szkolny "Ergo Cantemus!", działający przy II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego reklamował festiwal teatralny "Zwierciadła” śpiewając hymn imprezy, która zaczyna się 26 marca. Chórzyści, którzy rozdawali ulotki reklamujące szkolna imprezę, wykonywali też utwory ze swojego repertuaru. Pasażerowie okazali się trudną publicznością, brawa były sporadyczne i nieśmiałe. Ale były, podobnie jak słowa uznania. To była czwarta taka akcja chórzystów z II LO.
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ela / 19 marca 2014 o 11:32
0
( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na spotkania, do domu etc. Było znacznie większe zamieszanie, niż w lubelskich autobusach. A widzicie na tym filmiku rozzłoszczonych, niezadowolonych, dołujących malkontentów? Pytanie do wypisujących negatywne opinie. Oby jeszcze nasz chór z "Zamoya" miał zapał do nowych, nawet większych projektów. Smutne - ale chyba dla bardziej wyrobionej grupy odbiorców.

( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na sp... rozwiń

Avatar
norbert / 17 marca 2014 o 23:58
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

duzo twoja matka sniegu zjadła że takiego bałwana urodziła?

Avatar
Anatol / 17 marca 2014 o 22:44
0

W innym mieście i na świecie zrobią z tego super wydarzenie. Tutaj bliżej wielu do obory niż do filharmonii. Dołujące komentarze zachętą młodym do zostania w Lublinie - nie są. Jak najdalej od "Ściany Wschodniej" tutaj zawsze Polska "B".

Super pomysł. Wyjdźcie z inicjatywą dalej. Za dobre dla MPK.

Avatar
margret / 17 marca 2014 o 22:03
0

czemu zamojszczacy teraz tak masakrycznie wyglądają?! kiedyś wyglądali na ludzi z klasą...a to co teraz zobaczyłam - zawiodłam się.

Avatar
to-to / 17 marca 2014 o 21:54
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)


Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

rozwiń
Avatar
Kasia / 17 marca 2014 o 21:00
0
Lublinianie... A moze troche wiecej radosci i optymizmu? Codziennie przeciez nie utrudniamy Wam jazdy MPK... Serdecznie zapraszamy na Spotkania teatralne Zwierciadla, ktore odbywac sie beda od 26 do 28 marca w II LO mieszczacym sie przy ulicy Ogrodowej 16. Dziekujemy serdecznie za usmiechy, bo takie rowniez sie zdarzaly. :)
Avatar
Piotr / 17 marca 2014 o 19:58
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Avatar
Alicja / 17 marca 2014 o 19:27
0

super inicjatywa!

Avatar
gonzo / 17 marca 2014 o 18:19
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

Avatar
siema / 17 marca 2014 o 18:01
0

wszystko fajnie tylko ja jadąc dziś do centrum w 150 miałem grających na akordeonie rumunów... To ten sam happening?

Avatar
Ela / 19 marca 2014 o 11:32
0
( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na spotkania, do domu etc. Było znacznie większe zamieszanie, niż w lubelskich autobusach. A widzicie na tym filmiku rozzłoszczonych, niezadowolonych, dołujących malkontentów? Pytanie do wypisujących negatywne opinie. Oby jeszcze nasz chór z "Zamoya" miał zapał do nowych, nawet większych projektów. Smutne - ale chyba dla bardziej wyrobionej grupy odbiorców.

( Historic flashmob in Antwerp train station, do re mi  ). Do podejrzenia na You Tube

Tam tym bardziej ludzie przemieszczali się do pracy, na sp... rozwiń

Avatar
norbert / 17 marca 2014 o 23:58
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

duzo twoja matka sniegu zjadła że takiego bałwana urodziła?

Avatar
Anatol / 17 marca 2014 o 22:44
0

W innym mieście i na świecie zrobią z tego super wydarzenie. Tutaj bliżej wielu do obory niż do filharmonii. Dołujące komentarze zachętą młodym do zostania w Lublinie - nie są. Jak najdalej od "Ściany Wschodniej" tutaj zawsze Polska "B".

Super pomysł. Wyjdźcie z inicjatywą dalej. Za dobre dla MPK.

Avatar
margret / 17 marca 2014 o 22:03
0

czemu zamojszczacy teraz tak masakrycznie wyglądają?! kiedyś wyglądali na ludzi z klasą...a to co teraz zobaczyłam - zawiodłam się.

Avatar
to-to / 17 marca 2014 o 21:54
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)


Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

Najwidoczniej masz rację... Około miesiąc temu napisałem do ZTM, aby "coś" zmieniono w temacie cuchnących i brudnych "obywateli" wożących się "na gapę" autobusami podmiejskimi, bo wprost utrudniają oni podróżowanie tym bardziej normalnym obywatelom. Jak dotąd: zero odzewu na moje pismo. Widocznie za darmo jeżdżące brudasy mają większe prawa niż normalni obywatele...?

rozwiń
Avatar
Kasia / 17 marca 2014 o 21:00
0
Lublinianie... A moze troche wiecej radosci i optymizmu? Codziennie przeciez nie utrudniamy Wam jazdy MPK... Serdecznie zapraszamy na Spotkania teatralne Zwierciadla, ktore odbywac sie beda od 26 do 28 marca w II LO mieszczacym sie przy ulicy Ogrodowej 16. Dziekujemy serdecznie za usmiechy, bo takie rowniez sie zdarzaly. :)
Avatar
Piotr / 17 marca 2014 o 19:58
0

Jak ja się cieszę że przestałem jeździć MPK :) już wolę dłużej postac w korku, przynajmniej mam błogą ciszę w drodze do i z pracy :) a i nikt mi nie śmierdzi potem, skarpetami ani niemytym tyłkiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców :)

Avatar
Alicja / 17 marca 2014 o 19:27
0

super inicjatywa!

Avatar
gonzo / 17 marca 2014 o 18:19
0

Jasełka dobre są w okresie bożonarodzeniowym. Zerwali sie z tym spiewaniem jak pies z łańcucha i jeszcze utrudniaja ludziom powrot do domu z pracy.

Avatar
siema / 17 marca 2014 o 18:01
0

wszystko fajnie tylko ja jadąc dziś do centrum w 150 miałem grających na akordeonie rumunów... To ten sam happening?

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 1 1

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 8 6

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 13 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 11

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 38

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 18 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 152 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 9 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!