Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ukończyłem w 2004 roku WSPiA w Lublinie i to był poziom dość bardzo wysoki nie to co jest teraz. Wspaniali wykładowcy, którzy tworzyli tą uczelnię od podstaw z środowiska akademickiego Lublina dbali o tą uczelnię jak o swoje dziecko. Zmienił się właściciel przyszły nowe rządy dobrzy wykładowcy pouciekali z tej uczelni a pozostali inni mierni. Spotkałem się z opinią, że przyszła POLITYKA do WSPiA i trzeba było uciekać z tej uczelni jak najszybciej (problemy z wypłatami pieniędzy dla wykładowców za zajęcia przeprowadzone z studentami) lub innych zwalniali, wyrzucali w tym i pracowników administracji uczelni, którzy byli z tą uczelnią oraz CKMP od początku powstania. Nie pierwsza Pani dr zwolniona i nie ostatnia, zasób kadrowy na uczelni nie ucierpi przyjdą inni zapełnią powstałą lukę i będzie minimum kadrowe spełnione. Co do samych studentów roszczeniowych to proponuję zapoznać się z Art. 70. Każdy ma prawo do nauki. Nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa. Sposób wykonywania obowiązku szkolnego określa ustawa. Więc o co taki krzyk jak chcecie strajkować proszę bardzo lecz pewnie obecny właściciel wyrzuci pyskatych studentów na bruk paru mniej nic się nie stanie będą inni nowi studenci. Możecie jeszcze poskarżyć się do UOKiK o złamanie warunków umowy np. dotyczy to osób, którzy mieli za promotorów ww. Panie a nie mogą dokończyć pisania pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej. Pamiętam jak dziś Pana mgr Wojciecha Kulika jak mawiał nam na zajęciach z Programowania "Panowie wy nie musicie kończyć studiów wyższych nie musicie być inżynierami". Co przeżyło się na informatyce ten wie co studiował było dużo stresu ale było warto i miło to wspominam dr Elżbietę i Marka Miłoszów, dr hab. Stanisław Skowron i innych nie wymienionych tutaj dali nam wycisk ale było warto. Uczelnia wyrobiła sobie markę lecz po takich artykułach to już nie będzie ta sama uczelnia. Poziom obecnych uczelni spada coraz niżej w naszym kraju. Na koniec nasunęła mi się taka myśl a może nowy właściciel chce tą uczelnię zamknąć i wydusić z niej najwięcej ile się da ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór w Lublinie ogromny, miasto akademickie, uczelnie i państwowe i prywatne ... łódzka ośmiornica rozwaliła swoje wydziały w Polsce- działali nielegalnie jako AHE , dla niepoznaki wykupili WYSPĘ.. a lud ciemny idzie tam .. nie pojmę po co, są fajne uczelnie prywatne w Lublinie -WSEI, Korczak czy Wincentego Pola.. mają wieloletnią tradycję a nie tylko kasę na reklamę... jak studentów WYSPA olewa to pora się wynieść z takiej uczelni, idźcie tam gdzie Was będą szanować  :) i tylko tak ukarzecie pana właściciela ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest fajnie wydawać opinie na temat ludzi, których nawet się nie zna.Jestem absolwentką, miałam zajęcia zarówno z Rybczyńską jak i Szreniawską-są niewymagające?! Myślę,że za komentarzami stoi pan wielmożny właściciel, albo konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybczyńska wymagająca - być może; szkoda, że nie od siebie. Ostatecznie wyskoczyła z UMCS z hukiem, nie zrobiła habilitacji i szans na to, że zrobi, nie było żadnych... Tytan intelektu to raczej nie był. Powodów do protestów studenckich specjalnie nie widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...