Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Senator Czelej ma rację. Gdyby była odwrotna sytuacja, to żaden platfus w RM nie popierałby prezydenta z PiS. A byłby bezpardonowo zwalczany na każdym kroku. A tu kilku panów za posadki sprzedało się i działa wbrew elektoratowi, który ich wybrał. Pomysły pana Żuka nie służą Lublinowi i jego mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk był szefem kampanii PiS i Sprawki gdy wygrał Żuk jest mądrzejszy niż cała PO ...wiec niech odda legitymację PiS i zapisze się do PO i PO go poprze jako swojego członka.....chyba nie można być jednocześnie w PiS w PO i w Klubie Prezydenta....jak myślicie bo mi się tak wydaje ale ja mam tylko trzy klasy podstawówki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbawią Kowalczyka członkostwa Tak PiSS karze zdrajców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaziuk z Konopielki napisał:
Kowalczyk był szefem kampanii PiS i Sprawki gdy wygrał Żuk jest mądrzejszy niż cała PO ...wiec niech odda legitymację PiS i zapisze się do PO i PO go poprze jako swojego członka.....chyba nie można być jednocześnie w PiS w PO i w Klubie Prezydenta....jak myślicie bo mi się tak wydaje ale ja mam tylko trzy klasy podstawówki.....
Ależ ta edukacja musiała być na wysokim poziomie.Nauczono poprawnie pisać i jeszcze myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
Ja znam tego Tego Tułajewa z osiedla, to chyba luźna rączka jest mega pedalis....o, a PIS na to nie pozwala.
Hi hi to laska z którą czasem bywa w teatrze jest dla picu, ale jaja i to w sztabie pisuaru, gdzie sie obrocisz to tylek trzeba pilnowac. Bierze zapewne przyklad ze swojego prezesa:PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paula napisał:
Pana Piotra Kowalczyka wybraliśmy MY Wyborcy a nie partia Pis więc wara od niego wy głupie barany. Pozdrawiam.
startując z list PiSu określił swoją drogę polityki i powinien ją realizować zgodnie z zamierzeniami partii, dla mnie jest niezrozumiałe dlaczego nie startował z PO albo PSL itp skoro zamierzał popierać polityke tych partii a nie tej na której liśce się znalazł. Dla mnie jako wyborcy pana K to jest zdrada i więcej nie oddam głosu na zdrajcę który mówi jedno a jak wygrywa robi coś przeciwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Na poziomie miast nie powinno być politykierstwa,tylko radni powinni kierować się dobrem miasta.Mierzi mnie gdy partie działają na szkodę swojej społeczności tylko dlatego,że centrala partii kręci nosem.Niech centrala rządzi na poziomie kraju,a da żyć i współpracować tym którzy chcą dobra swojego miasta.Cieszy mnie,że w Lublinie prezydent (PO) dogaduje się z Radą Miasta (przewaga PIS).A wszystko dla dobra Lublina.I tak powinno być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tułajew prowadzi (a może prowadził? Oby!) niebezpieczna grę, w której nagrodą ma być wygrana jego "frakcji" a nie dobro naszego miasta. Widać, że nie może sobie darować tego, że Radni PiS poszli po rozum do głowy i odcieli się od jego kompromitującego działania na gruncie pseudo PR'owca Partii. Panie Radny Tułajew, co Pan zrobił dla Miasta Lublin? Spotkał się Pan z entą delegacją z przedszkoli, gimniazjum i liceum? I co jeszcze? Tak na prawdę poza stosowaniem zasady "zrobić żeby się nie narobić a przy okazji pokazać się w mediach" NIC ale to NIC Pan nie zrobił dla (jak to Pan mówi na swoim facebooku) "dobra miasta i mieszkańców" !!! Przykre jest też to, że poseł Michałkiewicz, mimo że już wielokrotnie pokazał nieudolność w sprawowaniu władzy w Lubelskiem PiSie to nadal jest jego prezezem. Brak przyjmowania deklaracji, kompletna ignorancja i zamkniecie na nie tylko mieszkańców ktorzy prosili o pomoc ale i (co gorsza) człoków partii PiS. Najbardziej bawi mnie fakt, że na tym wszystkim najwiecej ugra senator Czelej. Penwie nie ogłosi wyborów nowych władz do czasu, aż sam na tym nie zyska wystarczającego kapitału "głosów" i wystąpień miedialnych, które pozwolą mu na ... no właśnie senatorze? Chce Pan być Posłem Europarlamentu czy Prezydentem Lublina ? hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęka mi opadła, po raz kolejny i niestety nie jest to pozytywne zaskoczenie. Fundamentem rozwoju naszego miasta dotychczas była unikalna PONADPARTYJNA polityka, dzięki której zamiast bebrać się w piaskownicy, gdzie kilku chłopców krzyczy które logo jest ładniejsze, mieliśmy kilku polityków którzy potrafili przez chwilę nie myśleć o tym, tylko wziąć się za KONKRETY, takie jak infrastruktura drogowa, strefa ekonomiczna, oświata, promowanie Lublina na szczeblu nie tylko ogólnopolskim ale i światowym, oraz najważniejsze - działanie dla LUDZI, obywateli, mieszkańców, a nie dla awansu... pozostawiam bez dalszego komentarza.. czekam tylko na chwile zwątpienia gdy uświadomicie sobie czym różni się osoba reprezentacyjna od osoby przy korycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się spytam - komu jeszcze przeszkadzała polityka kompromisu, a nie bezsensownej walki na większości i weta? Czy zamiast wmawiać obecnemu Przewodniczącemu Rady Miasta reprezentowanie jedynie swojego interesu, p. Czelej przyznałby się do swojego interesu w usunięciu p. Kowalczyka z gry politycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalczy wpływał tylko na poprawę wizerunku PiS w Lublinie, wykazując chęć rozmowy z każdym dla dobra miasta. Teraz widać, że lubelski PiS to pienicze i zależy im tylko na wojnach politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...