Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konie mechaniczne zaryczą przy stadninie?

Utworzony przez ANSER, 4 października 2007 r. o 03:00 Powrót do artykułu
... CO TU NIE TAK ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze.... A ja głupi myślałem ze Cicha to boczna 3-go Maja.....:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiencie to na Ciepła bo wstyd :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto za tym stoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd mieszkam na tej dzielnicy,nigdy nie bylo tam ulicy Cichej.A Klub Jeździecki jest na ulicy CIEPŁEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej durnego pomysłu nie słyszałam!Jak można tak męczyć zwierzęta?Czy ludzie nie zdają sobie sprawy,że dla koni będzie to tragedia.Dla mieszkańców zresztą też.Takie tory powinny być sytuowane gdzieś poza miastem.Czy w Lublinie bezmyślność sięga już szczytów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usytuowanie czegoś takiego jak tor motocyklowy w dzielnicy za cukrownią - z powodu hałasu, wiązać się będzie z przeniesieniem w inne miejsce domów mieszkalnych i Politechniki Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Piątek cały czas kombinuje gdzie by tu zbudować sobie tor motocrossowy za miejskie pieniądze, już chciał budować na środku stadionu żużlowego, na górkach czechowskich zamiast parku i dlatego był przeciwny porozumieniu miasta z Echo... gdzie to on nie chciał tego toru budować :p facet dba tylko o swoje interesy, ma gdzieś Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadnina, Panie Redaktorze, jest to przedsiębiorstwo zajmujące sie stricte HODOWLĄ czyli rozmnażaniem koni.To, co jest na ulicy Ciepłej, to OŚRODEK JEŹDZIECKI lub STAJNIA, jak kto woli. Proszę nie mylić pojęć, bo fachowcy się śmieją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!Wszystkim uważnym Czytelnikom przyznaję rację i dziękuję za czujność. Oczywiście chodzi o ulicę Ciepłą. Nasze dzielne panie korektorki zauważyły mój błąd (skąd wzięła mi się ta Cicha - nie mam pojęcia) i go skrupulatnie poprawiły, dzięki czemu w papierowym wydaniu mowa jest o ul. Ciepłej. I całe szczęście, bo w wydrukowanej gazecie nic już zmienić się nie da. Tekst w sieci zawsze można poprawić, co niebawem zostanie uczynione.Raz jeszcze przepraszami życzę miłego dnia.Dominik Smagasmaga@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...