Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs na Podzamcze wygrali architekci z Gliwic

Utworzony przez obywatel, 30 stycznia 2012 o 15:02 Powrót do artykułu
gratuluję zwycięzcy ... a, za rok lub dwa - kolejny konkurs na Podzamcze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwa perony przesiadkowe, bo - jak powiedział dziś wicemarszałek Sobczak - "publiczna komunikacja autobusowa to przeżytek"? No tak, wszyscy będziemy latać. Ze Świdnika do Białej, stamtąd do Niedświawy, a potem do Chełma, Zamościa i Dęblina. Po co nam dworce i autobusy?
0
Projekty studentów były dużo lepsze ;p i jakoś nie widać żeby uwzględniono lokalizację carskiego zdroju ;/
0
Tadam, 135. konkurs na zagospodarowanie Podzamcza uznaje się niniejszym za rozstrzygnięty, ale "moja woda mi powiedziała", że będą następne
0
Projekt bardzo fajny ,chociaż 3 jest zdecydowanie wizjonerski i nowoczesny.Nie wiem dla czego nie został wybrany ,może nie tylko dla tego że nie byłoby stać na takie wykonanie ale może ten styl nie do końca wkomponowałby się z zabytkową architekturą ....ale kładka łącząca wzgórze Czwartek z Zamkiem - Genialne !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: