Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polacy to jedyne bydło (nie mówię o wszystkich), które traktuje się wzajemnie gorzej niż dzikie zwierzęta. Chory naród. Wstyd się tu rodzić. Dobrze, że młodzież ma teraz wybór i może żyć z dala od tego zaścianka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No polaczki ,którzy wykorzystywali swoich rodaków możecie sobie zająć miejsce pod urzędem pracy w Zamościu.tacy kapo natychmiaqst winni stracić pracę,wydaleni z danego kraju a ich dane podane do publicznej wiadomości.skończyły by się obozy pracy dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to jedyne bydło (nie mówię o wszystkich), które traktuje się wzajemnie gorzej niż dzikie zwierzęta. Chory naród. Wstyd się tu rodzić. Dobrze, że młodzież ma teraz wybór i może żyć z dala od tego zaścianka. 
To przykre, ale prawdziwe. Polacy za granicą to gnidy ( w 90%). Z resztą  w kraju nie jest lepiej a widać to po zachowaniu kierowców na ulicach. Takiego chamstwa nie ma nigdzie na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe
Nie wpuszczaj ludzi w kanał. Będą bulić tylko kasę . Na kogo pracujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe
To jest bzdura i naciąganie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe
  to moderator tez działa w tym oszustwie   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dzięki solidaruchom z lat 90 musimy teraz poniżać się za granicą po to aby zarobić na chleb, no ale możecie podziękowac to lechowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie zgłosicie to do prokuratury,niech te ćwoki wiejskie odpowiedzą karnie,a parageaf się znajdzie.tak to jest jeżeli pastuch dostanie władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,potwierdzam to co napisala ta kobieta w 100% sytuacje takie niestety nadal sie zdarzaja i to jest najgorsze.Osobiscie tego nie doswiadczylem,lecz mieszkam w Holandii od kilku lat i non stop slysze o takich przypadkach i co najgorsze to polacy polakom takie pieklo robia,Turcy rosjanie i inne narodowosci trzymaja sie razem wzajemnie sobie pomagaja i szanuja sie.Polacy natomiast szczegolnie ci ktorzy sa odrobine dluzej doprowadzaja do tak drastycznych sytuacji sami te sytuacje tworza w 99% bez wiedzy holenderskich czy niemieckich pracodawcow, chcac sie wykazac kosztem innych.W moim odczuciu ludzie ci bedac wczesniej w polsce nic nie osiagneli byli nikim taka typowa  PATOLOGIA,ktora wyjechala do innego kraju poznala 10 -20 slow w jezyku danego kraju i wydaje im sie ,ze sa wielkimi szefami w rzeczywistosci sa zwyklymi  robolami takimi ''JUDASZAMI''.Nawet jezeli w niewielkim procencie robia to za wiedza swoich pracodawcow to i tak w ich oczach sa Debilami z ktorych wszyscy (niemcy,holendrzy)sie smieja i drwia wbrew pozorom nie szanuja ich.Napisalbym jeszcze kilka niecenzuralnych slow  o nich ale szkoda dla takich gNID miejsca.Wedlug mojej oceny najlepszym wyjsciem jest nie jechac bez pieniedzy(euro),samochodu i znajomosci jezyka,bo wtedy jest sie skazanym na takich frajerow,Majac kase, auto i znajac troche jezyk zawsze mozna Takiemu pokazac srodkowy palec odwrocic sie na piecie i poszukac innej pracy gdzie beda cie szanowac i normalnie traktowac.Mozna takiemu tez  przypier.....lic. ale co maja zrobic kobiety?.  I to jest prawdziwy obraz polaka za granica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie zgłosicie to do prokuratury,niech te ćwoki wiejskie odpowiedzą karnie,a parageaf się znajdzie.tak to jest jeżeli pastuch dostanie władze.
  a czy  u nas jest sprawiedliwość, chyba raczej nie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem Jarkiem. Sama sezonowo wyjezdzam do pracy za granicę. Wszyscy są dla Ciebie mili jak cos chcą. A najgorsze jest to że właśnie dzięki tobie mają tą pracę. Nikt nie oczekuje od nich jakis profitów z tego tytułu tylko zwyklego szacunku i ludzkiego traktowania. Ale juz po dwoch trzech dniach mozna zauwazyc ze ludzie dostaja malpiego rozumu. Malpi rozum co niektorym włącza się pi przekroczeniu granicy. A pozniej zaczyna się wyscig szczurów i kopanie dolkow pod soba. Ale kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Ja Ci powiem, podajesz swój nr. telefonu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...