Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciśnie mi się na usta tylko jedno słowo... bur*el ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej panie tania sensacja smaga napisałbyś pan czemu tak się stało i dla czego gazety nic nie pisały wcześniej, tylko bijesz pan bezsensowną pianę w g. temacie. A masz tyle poważniejszych i ambitniejszych na wyciągnięcie ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kitu.. ja bym sienieźle wkurzyła jakby mi przyszło tak biegać z przystanku na przystanek, bo oni sobie jaja robią z ludzi.. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie nie jest dobrą stroną urzędników i pracowników prezesów MPK. Ale oni nie korzystają z komunikacji miejskiej . Oni tylko biorą pensyjki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyście mieli zero odpowiedzialności osobistej w swojej pracy, to też by wam bylo wszystko jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTMie - zróbcie przystanki na Krakowskim Przedmieściu przy nr 41 i po przeciwnej przed Lublinianką, dzięki temu centrum nie będzie wyludnione a ułatwi to jednocześnie dotarcie do ścisłego centrum i do przystanku przesiadkowego na ulicy 3go Maja. Ktoś o tym już pisał ale nie ma reakcji w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...