Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krocionogi atakują lubelskie osiedla

Utworzony przez łon, 21 września 2010 r. o 10:33 Powrót do artykułu
pancio napisał:
Ale z Was BRUDASY, Lubelacy. U nas w Bydgoszczy to nie do pomyślenia, w życiu (prócz książek i internetu) nie widziałem takiego robaka. Ale skoro u was taki poziom higieny jak pokazują w TV (słynny Jeszburger) to czemu się dziwić. Zacznijcie dbać o higienę, myjcie się częściej niż 1 w tygodniu, myjcie ręce kilka razy dziennie, poczytajcie troche o podstawowych zasadach higieny! WSTYD!!! Jak długo jeszcze będziecie zakałą Polski (tzw. Polska kategorii C).
Zamknij ryj wsioku z Bydgoszcy bo cię odnajdę po IP i dostaniesz porządny wpier***, a wtedy odechce ci się ludzi obrażać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Administracja wbrew zarzutom mieszkańców zapewnia, ze walczy z robakami. ? Od dwóch tygodni robimy dezynfekcję ? mówi Waryszak." Zamiast dezynfekcji polecam dezynsekcje, jest bardziej skuteczna w walce z niechcianymi owadami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie z Bydgoszczy. Nie wiem ile razy się Pan myje ale takie określenia "Jak długo jeszcze będziecie zakałą Polski (tzw. Polska kategorii C)" nie przystoi osobie, która przdstawia Sobą poziom odpowiadjacy normalnej dyskusji. Cóż nie zauważyłem , ze żyję w Polsce "C" ale tez nie wiem czy Bydgoszcz jest tą Polską A?jest takie przysłowie: "człowiek stanie na gazecie i wydaje mu się ,że jest wyższy". Może jest tak i w Pana przypadku? pozdrawiam Alien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bydgoski parchu:-) Chyba we wrześniu 39 nasi za mało wytłukli volksdeutschów,że się twoja linia ostała... wieś bez wyrazu,kompleksy na wierzchu...
pancio napisał:
Ale z Was BRUDASY, Lubelacy. U nas w Bydgoszczy to nie do pomyślenia, w życiu (prócz książek i internetu) nie widziałem takiego robaka. Ale skoro u was taki poziom higieny jak pokazują w TV (słynny Jeszburger) to czemu się dziwić. Zacznijcie dbać o higienę, myjcie się częściej niż 1 w tygodniu, myjcie ręce kilka razy dziennie, poczytajcie troche o podstawowych zasadach higieny! WSTYD!!! Jak długo jeszcze będziecie zakałą Polski (tzw. Polska kategorii C).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...