Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"SOKiści oddalili się pozostawiając grupę, która poczuła się jeszcze pewniej i do końca podróży do Lublina "towarzyszyły nam rozmaite hasła skandowane przez pasażerów tego przedziału dotyczące konduktora, imigrantów itd. " teraz takie zachowanie to już będzie normalność, takich ludzi wybraliście do rządzenia nami, oni tej hołocie jeszcze przyklasną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"policja spisywała paru młodzian." kto to pisał? :D O odmianie w języku polskim to ten kapuśniak nie słyszał?
0
A mnie zastanawia jedno. Otóż liderzy tzw RUCHU NARODOWEGO organizatora Marszu Niepodległości czyli panowie Winnicki & Bosak mają już po trzydziestce a nawet nie mają dziewczyn o normalnej rodzinie nie wspominając (wiadomo: chłopak i dziewczyna normalna rodzina). Natomiast ich lider mentalny czyli Dmowski szlajał się po burdelach.... 
0
Pewnie wracali tzw. patrioci z marszu narodowców.
0
A mnie zastanawia jedno. Otóż liderzy tzw RUCHU NARODOWEGO organizatora Marszu Niepodległości czyli panowie Winnicki & Bosak mają już po trzydziestce a nawet nie mają dziewczyn o normalnej rodzinie nie wspominając (wiadomo: chłopak i dziewczyna normalna rodzina). Natomiast ich lider mentalny czyli Dmowski szlajał się po burdelach.... 
winnicki jest żonaty, ale moze dla ciebie to nie to samo co "mieć dziewczynę" - twoja pewnie ma wacka i to jest dla ciebie norma...
0
Wracali rozumiem z pochodu NiepodległościRN,pogratulować! nie ma się co dziwić Polacy średnio na rok czytają ....1 książkę! i taki jest poziom kultury  
0
Wyzywacie ludzi ze wsi od najgorszych, wsiury itp, a tu proszę, miastowe chłopaki, elita..buraczana. Na miejscu pasażerów poszłabym do pkp niech zwracają kasę za bilet! Skoro to buractwo nie płaciło, to czemu ja mam płacić??
0
tylko guma i wąskie drzwi mogą rozwiązać ten problem
0
"SOKiści oddalili się pozostawiając grupę, która poczuła się jeszcze pewniej i do końca podróży do Lublina "towarzyszyły nam rozmaite hasła skandowane przez pasażerów tego przedziału dotyczące konduktora, imigrantów itd. " teraz takie zachowanie to już będzie normalność, takich ludzi wybraliście do rządzenia nami, oni tej hołocie jeszcze przyklasną.
Dobrze powiedziane.
0
Święto sebixów
0
Dobra ziomek popieram ale czego sam nie zadzwoniłeś na policję jak jesteś taki prawilny ?
0
Bo SOKiści to stare dziadki, które uaktywniają się jak trzeba babci mandat pierdyknąć za przechodzenie przez tory, a tak w sytuacji zagrożenia telefonik i tryb "jesteście u pani"....
0
a skąd wiadomo, że ta ekipa jechała bez biletów? :D
0
masz dowód na to że nie zapłacili za bilet? to mi wygląda na wyolbrzymioną aferę przypękanego mośka co poucza innych
0
Dziennikarzyna Gazety Wyborczej szuka na siłę sensacji- bo mu śmieciowej umowy nie przedłużą, Ja wie kto i co mówił a nawet zna nr siedzeń to czemu sam nie reagował, Typowy mnichnikowiec konfident- donieść,przeinaczyć i wielbić lewactwo
0
PKP...zapowiada się dobra podróż,a wychodzi jak zwykle...DNO.
0
Kto tą bajkę wam pisał?
0
uprzejmie donoszę
0
może chodzi o tę kobietę ,która zaginęła w pociągu relacji W-wa - Lublin?
0
List pisany przez rasowego konfidenta.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: