Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk: Razem z marszałkiem kupiliśmy bilety na pierwszy lot

Utworzony przez MARIAN PALACZ KOTŁOWY, 22 czerwca 2012 o 11:09 Powrót do artykułu
a kiedy pan prezydent sie pochwali sukcesami w walce z nielegalnym handlem papierosami pod Novą ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego piszecie Londyn-Luton , a nie napiszecie jakie lotnisko obsługiwane będzie w Oslo (są 3) ?
0
......a cena 75 PLN jest już dawno nie aktualna teraz jest około 400 PLN Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. A druga sprawa.Co to znaczy "kierunki zimowe" Czy na wiosnę zostaną zawieszone ,aż do kolejnej zimy ?
0
sepjotorr napisał:
Dlaczego piszecie Londyn-Luton , a nie napiszecie jakie lotnisko obsługiwane będzie w Oslo (są 3) ?
Oslo Torp
0
Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę?
0
Nie ma lotniska - zle, jest lotnisko - tez zle. Ogarnijcie sie, wszystkie te procedury musza troche potrwac, nie od razu Krakow zbudowano.
0
Z Londynu do Lublina 1200 PLN.Niezbyt tanie te linie.
0
Tyle czekania i nic....miało byc od października jest od grudniai to 2 loty w tygodniu!!!! Sobota i wtorek...Pozostaje cieszyc sie faktem ze lonisko mamy w Swidniku a korzystac tradycyjnie z Warszawy...Cena Lotu lub British Airways na 22 grudnia z Londynu do Warszawy niższa z bagazem i wszystkimi opłatami niż tanim Wizzairem do Lublina.....
0
gosha napisał:
Tyle czekania i nic....miało byc od października jest od grudniai to 2 loty w tygodniu!!!! Sobota i wtorek...Pozostaje cieszyc sie faktem ze lonisko mamy w Swidniku a korzystac tradycyjnie z Warszawy...Cena Lotu lub British Airways na 22 grudnia z Londynu do Warszawy niższa z bagazem i wszystkimi opłatami niż tanim Wizzairem do Lublina.....
Człowieku czy tak trudno zrozumieć ze w Lubinie jest grupa osob ktora bardziej ceni sobie czas niz pieniądze
0
Brzozy mogły by stanąć na trasie tego pierwszego lotu..... gdzie stadion sie pytam?!
0
Ludzie,weźcie na wstrzymanie,dopiero będzie się rozwijać a wy trupim jadem ziejecie,ile można czytać tego jęczenia
0
Lucjan napisał:
Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę?
Tak.A potem zrobimy ciebie prezydentem a twojego szwagra marszałkiem.Dopiero będzie kraina mlekiem i miodem płynąca...
0
jaki tam Londyn to Luton Puławy to nie Lublin
0
Lucjan napisał:
Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę? [/quote] [quote name='Lucjan' timestamp='1340359193' post='640952'] Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę?
Przeciez wyraznie pisze ze "...Jak poinformowało nas biuro prasowe przewoźnika planowane połączenia z Portem Lotniczym Lublin są na etapie zaawansowanych rozmów. Ale siatka zimowa 2012/2013 nie obejmuje jeszcze rejsów do Lublina....." czyli w jedna strone!!!
0
Aby te bilety były w jedną stronę !!!!!! Zostancie w UK
0
Ja tez mam nadzieje, ze w jedna strone....
0
Nie KUPILIŚMY tylko LUBELSCY PODATNICY WAM KUPILI!!! Na szczęście juz nie ja.
0
– Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!!
0
mała poprawka bilet w jedna strone na stronie WIZZAIR.COM kosztuje 705PLN a nie 75PLN. pozdrawiam marszalka.
0
mieszkaniec napisał:
– Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!!
A może by te pier***one "kualicjanty" jakąś fuchę na wyspach złapały na jakiejś farmie. Wiedzieliby wtedy ile się trzeba o dymać aby dzieciom w „dzikim kraju” dać chleba, co by z głodu nie poumierały .
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: