Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk: Razem z marszałkiem kupiliśmy bilety na pierwszy lot

Utworzony przez MARIAN PALACZ KOTŁOWY, 22 czerwca 2012 r. o 11:09 Powrót do artykułu
a kiedy pan prezydent sie pochwali sukcesami w walce z nielegalnym handlem papierosami pod Novą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piszecie Londyn-Luton , a nie napiszecie jakie lotnisko obsługiwane będzie w Oslo (są 3) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......a cena 75 PLN jest już dawno nie aktualna teraz jest około 400 PLN Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. A druga sprawa.Co to znaczy "kierunki zimowe" Czy na wiosnę zostaną zawieszone ,aż do kolejnej zimy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sepjotorr napisał:
Dlaczego piszecie Londyn-Luton , a nie napiszecie jakie lotnisko obsługiwane będzie w Oslo (są 3) ?
Oslo Torp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lotniska - zle, jest lotnisko - tez zle. Ogarnijcie sie, wszystkie te procedury musza troche potrwac, nie od razu Krakow zbudowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Londynu do Lublina 1200 PLN.Niezbyt tanie te linie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czekania i nic....miało byc od października jest od grudniai to 2 loty w tygodniu!!!! Sobota i wtorek...Pozostaje cieszyc sie faktem ze lonisko mamy w Swidniku a korzystac tradycyjnie z Warszawy...Cena Lotu lub British Airways na 22 grudnia z Londynu do Warszawy niższa z bagazem i wszystkimi opłatami niż tanim Wizzairem do Lublina.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosha napisał:
Tyle czekania i nic....miało byc od października jest od grudniai to 2 loty w tygodniu!!!! Sobota i wtorek...Pozostaje cieszyc sie faktem ze lonisko mamy w Swidniku a korzystac tradycyjnie z Warszawy...Cena Lotu lub British Airways na 22 grudnia z Londynu do Warszawy niższa z bagazem i wszystkimi opłatami niż tanim Wizzairem do Lublina.....
Człowieku czy tak trudno zrozumieć ze w Lubinie jest grupa osob ktora bardziej ceni sobie czas niz pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzozy mogły by stanąć na trasie tego pierwszego lotu..... gdzie stadion sie pytam?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,weźcie na wstrzymanie,dopiero będzie się rozwijać a wy trupim jadem ziejecie,ile można czytać tego jęczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjan napisał:
Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę?
Tak.A potem zrobimy ciebie prezydentem a twojego szwagra marszałkiem.Dopiero będzie kraina mlekiem i miodem płynąca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki tam Londyn to Luton Puławy to nie Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjan napisał:
Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę? [/quote] [quote name='Lucjan' timestamp='1340359193' post='640952'] Te bilety Żuka i Hetana, to rozumiem w,że jedną stronę?
Przeciez wyraznie pisze ze "...Jak poinformowało nas biuro prasowe przewoźnika planowane połączenia z Portem Lotniczym Lublin są na etapie zaawansowanych rozmów. Ale siatka zimowa 2012/2013 nie obejmuje jeszcze rejsów do Lublina....." czyli w jedna strone!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby te bilety były w jedną stronę !!!!!! Zostancie w UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mam nadzieje, ze w jedna strone....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie KUPILIŚMY tylko LUBELSCY PODATNICY WAM KUPILI!!! Na szczęście juz nie ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała poprawka bilet w jedna strone na stronie WIZZAIR.COM kosztuje 705PLN a nie 75PLN. pozdrawiam marszalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
– Zarówno ja, jak i marszałek województwa zarezerwowaliśmy dwa pierwsze bilety – poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. A mnie kur...a na to nie stać pajacu jeden z drugim!!!
A może by te pier***one "kualicjanty" jakąś fuchę na wyspach złapały na jakiejś farmie. Wiedzieliby wtedy ile się trzeba o dymać aby dzieciom w „dzikim kraju” dać chleba, co by z głodu nie poumierały .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...