Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk uniewinniony od zarzutu naruszenia dyscypliny finansów publicznych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2016 o 09:59 Powrót do artykułu
Za rządów PO Urząd Zamówień Publicznych prawomocnie w dwuinstancyjnym postępowaniu uznał że prezydent Żuk złamał prawo zamówień publicznych, Za rządów PIS wszystko na to wskazuje że będzie prawomocnie uniewinniony.Której władzy wierzyć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe czy radni PiS wszystko odszczekają?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
W skrócie: nie było żadnego przekrętu co na okrągło sugerowała opozycja.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Nie rozumiem dlaczego krytykujecie PIS skoro za rządów PO uznano go winnym a za rządów PIS uniewinniono.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
A tak z czysto ludzkiej perspektywy (nie chodzi o manipulacje i kruczki prawne) CZY WEDŁUG CZYTELNIKÓW MORALNE I UCZCIWE BYŁO ZAWIERANIE WIELOLETNIEJ UMOWY PRZEZ MIASTO czyli Pana Żuka NA KWOTY WIELOMILJONOWE BEZ PRZETARGU I JESZCZE PRZED WYBUDOWANIEM OBIEKTU ? Przecież obiekt mógł nie spełniać wymogów, nie wiadomo kiedy zostanie wybudowany itp. itd. Prawne kruczki to jedno a UCZCIWOŚĆ I MORALNOŚĆ TO drugie. Poza tym skoro fachowcy OD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH i to w dwóch instancjach uznali to za przekręt .... a teraz jest to zamiatane pod dywan. ILE I JAKICH JESZCZE PRZEKRĘTÓW PANA ŻUKA WYJDZIE PRZY OKAZJI RÓŻNYCH KONTROLI ZOBACZYMY. Najróżniejsze profity przy budowie stadionu (całkowicie bezużytecznego) do którego miasto co roku dopłaca 20 mln zł i wiele, wiele innych inwestycji pogrążających kasę miasta przy których można było coś "zarobić"
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
czy umowa najmu, która przewiduje zakup wynajmowanego majątku za jakiś okres nie jest umową sprzedaży ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to jest Regionalna Komisja Orzekajaca? Ja tobie wybaczam a ty mi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja wiedziałem że tak będzie, ja wiedziałem że tak będzie, ja wiedziałem.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aż jestem ciekawe czy PiS czyli Pitucha i reszta lokalnych marionetek prezesa odszczekają to co mówili o Żuku... wypadałoby się pokajać...
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A weźcie wy wszyscy pocałujcie Żuka w dupę. Takiego prezydenta nie było od dawna i długo nie będzie. Wreszcie za Żuka Lublin w niczym nie odbiega strukturalnie od wielu podobnych miast na Zachodzie, a w wielu dziedzinach wręcz przewyższa. Pojedźcie do Miszkolca, Brna albo innych podobnych miast. U nas widać, że wszystko się zmienia, buduje, remontuje, mamy super komunikację, a i tak durne ludzie narzekają. Powtarzam, pocałujcie Żuk a w dupę!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie rozumiem dlaczego krytykujecie PIS skoro za rządów PO uznano go winnym a za rządów PIS uniewinniono.
Tu żadne rządy nie mają nic do rzeczy. Od początku Żuk jak mantra powtarzał, że prawo jest niejednoznacze, że w podobnych sprawach zapadają różne wyroki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A tak z czysto ludzkiej perspektywy (nie chodzi o manipulacje i kruczki prawne) CZY WEDŁUG CZYTELNIKÓW MORALNE I UCZCIWE BYŁO ZAWIERANIE WIELOLETNIEJ UMOWY PRZEZ MIASTO czyli Pana Żuka NA KWOTY WIELOMILJONOWE BEZ PRZETARGU I JESZCZE PRZED WYBUDOWANIEM OBIEKTU ? Przecież obiekt mógł nie spełniać wymogów, nie wiadomo kiedy zostanie wybudowany itp. itd.                           Prawne kruczki to jedno a UCZCIWOŚĆ I MORALNOŚĆ TO drugie. Poza tym skoro fachowcy OD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH i to w dwóch instancjach uznali to za przekręt .... a teraz jest to zamiatane pod dywan. ILE I JAKICH JESZCZE PRZEKRĘTÓW PANA ŻUKA WYJDZIE PRZY OKAZJI RÓŻNYCH KONTROLI ZOBACZYMY. Najróżniejsze profity przy budowie stadionu (całkowicie bezużytecznego) do którego miasto co roku dopłaca 20 mln zł i wiele, wiele innych inwestycji pogrążających kasę miasta przy których można było coś "zarobić" 1)określenie "całkowicie bezużteczny" jest już trochę nie na miejscu, za ostatni rok miasto dołożyło do Areny ok 300-400 tys. a nie 20 mln zł, rok bieżący ma zakończyć się wynikiem z plusem z przodu 2)planem miasta był wynajem budynku z możliwością odkupienia po dwóch latach a więc w zależności od możliwości finansowych miasto mogłoby wyjanmować lub wcześniej czy później zdecydować się na zakup nieruchomości, nie wspominając o wygodzie dla mieszkańców płynącej ze skupienia większości jednostek urzędu w jednym punkcie 3) w obecnych czasach transakcje najmu/kupna najatrakcyjniejszych lokali i mieszkań odbywają się bardzo często jeszcze na etapie tzw. dziury w ziemi a nawet wcześniej 4) ogólnie rzecz biorąc cieszy mnie kiedy widzę jak unowocześnia się i zmienia moje miasto, jestem w stanie zobaczyć na co wydawane są potrącane mi podatki, a jeszcze kilka lat temu nie miałem takiego poczucia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Haaa a pisałem od samego początku, że czuję, iż go uniewinnią. Nasz prezydent ma łeb na karku i w żadne tarapaty się nie wpakuje. Szkoda tylko, że PiS wykorzystał ten temat do wywołania kolejnej wojenki politycznej i dalej skupia się na przeszkadzaniu Żukowi, zamiast na pomaganiu.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Typowa pisowska manipulacja. Miasto dokłada do stadionu grosze a ten wyskakuje z kwotą 20 mln. No wiadomo, 20 mln brzmi lepiej niż jakieś marne 200 czy 300 tyś. a przecież nie chodzi o prawdę tylko o oczernienie Żuka w internecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Od razu wiedziałem, że nie ma żadnego wałka, przekrętu czy jak to jeszcze określali ludzie z pewnego środowiska politycznego. Generalnie zamysł był taki, żeby zapewnić urzędnikom lepsze warunki do pracy, ułatwić życie petentom wydziałów urzędu miasta, które aktualnie są rozsiane w kilkudziesięciu lokalizacjach a przy tym nie zadłużyć nadmiernie miasta. Wiadomo, budowa wielkiego biurowca to spory koszt i miasto jako miasto raczej by takiej inwestycji nie udźwignęło bez zaciągnięcia kredytu.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Prezesie proszę o nowe instrukcje. Temat biurowców się zesr.. O czym ja teraz będę pisał na forach internetowych?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A Ci PiS dalej swoje...... W sadzie i przed komisją uznano, że NIE DOSZLO DO ZLAMANIA PRAWA!! To jest tak jak z ideologią i religia zwana Smoleńsk. Eksperci mówią, że to był wypadek, a Pisowcy dalej swoje, że może jednak nie był wypadek i dawaj od początku swoje. Przestańcie Polaków traktować jak bezmyślny naród, ludzie na prawdę rozumieją co się do nich mówi. A Żuk to jest jednak facet o stalowych nerwach
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Teraz wypadałoby rozliczyć PiS z obrzydliwych oskarżeń, ale Żuk ma za dużo klasy żeby to zrobić. Najważniejsze, że nie odało się go obrzucić błotem i wyszło na jaw że wszystkie oskarżenia były bezpodstawną insynuacją!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Żadnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Do niepełnosprawnych umysłowo - w tekście ani razu nie pada słowo PIS.... połowa komentarzy...bo PIS insynuował, bo PIS to, bo PIS tamto. Nauczcie się najpierw czytać tekst ze zrozumieniem,czyli powrót chyba do IV klasy szkoły podstawowej....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: