Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto na prezydenta Lublina? Kukiz szuka przez internet, PiS powołuje zespoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Pan Żuk powinien zrezygnować z partyjnej przynależności a wyborcy powinni patrzeć na to co robi i tego skutki. Marzy mi się - kiedy w Polsce skończy się era urzędników partyjnych a zacznie się czas fachowców i ludzi z pasją, wizją lepszych warunków życia współobywateli i prosperity regionu. Dotychczasowe rezultaty prezydentury Żuka są wg mnie widoczne i bardzo dobre. Po wielu latach odwiedzin rodziny na Lubelszczyźnie, każdym razem widzę duże korzystne zmiany. Dwa lata temu wracając samochodem do Lublina nie wiedziałem, którą drogę wybrać by dojechać do LSM-u. Lublin ma dobrego włodarza. Oby nie było jak w przysłowiu: zamienił stryjek... Dla roztropnych sugestia - "Po czynach ich poznacie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Тулайеv? - nie chcemy ruskiego na prezydenta Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Żuk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew - ten nierób? Przecież jak on wygra to nawet nie zrobi promila tego co obecny prezydent. Szanujmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boże - Soboń, Czarnek, Tułajew.... każdy z nich to katastrofa dla miasta i powrót do wsamraśnych czasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Wam Karpińskiego tego od sowy,może doceni lubianą Polskę B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byłby prawdziwy strzał w stopę, gdyby mieszkańcy nie dali trzeciej kadencji K.Żukowi - facet w kilka lat odmienił miasto nie do poznania. Poprawia infrastrukturę, ściąga inwestorów, rewitalizuje kolejne dzielnice. Nieprzypadkowo zajmuje czołowe pozycje we wszystkich możliwych samorządowych rankingach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda daleko mi do poglądów Żuka, ale zmienił on Lublin najbardziej. Jego poprzednicy mało co zrobili. Tylko że Żuk niemiłosiernie zadłużył miasto, a to odczujemy wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty są takie, że mamy Żuka a potem długi długo nic. Sprawdzony i bardzo skuteczny Żuk kontra Misiewicze bez żadnych kompetencji i osiągnięć pokroju Czarnka czy Tułajewa, czekający na rozkazy z centrali. Lublin potrzebuje gospodarza a nie marionetki, która będzie tylko czekać na telefon z rozkazami z centrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSkoZUK ??!! NIGDY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwske AMBERGOLDY - mozecie sie juz pakowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosował na Pana Krzysztofa Żuka, pomimo iż nie zrobił (dyrektor tego wydziału do natychmiastowej wymiany) NIC z NAJGORSZYM wydziałem Urzędu Miasta Lublin - tj. wydziałem dróg i mostów - ci tzw. urzędnicy nie potrafią nawet wymusić, tzn. zlecić naprawy studzienek kanalizacyjnych w ciągu "głównych" ulic Miasta Lublin  żenua !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczek dobrze rządzi kolejne lata to pewny rozwój Luina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis od 2 lat przegrywa z Żukiem i bardzo dobrze bo to co się dzieje w Polsce za rządów pisu to juz każdy z nas odczuwa ból i zażenowanie w kraju i za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma lepszego kandydata od Żuka ma plan na to miasto i sukcesywnie realizuje, tak trzyamać zmian nam nie potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis nawet ustawe chciał wprowadzić aby Żuk już nie mógł wiecej startować w wyborach wycofali się z tego no to wstyd nie wygrywać uczciwie tylko prawo zmieniać aby silniejszych, mądrzejszych od siebie w ten sposób traktować. Żuk na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy doceniają prace naszego prezydenta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Żuk jest pisowcerm? Dekomunizuje pomniki, wzywa świętych na patronów miasta. Jest bardziej pisowski niż lokalni pisowcy. Nie ma na kogo głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źuk nalepszy!'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję przyszłemu prezydentowi, nie wiem jak wyprowadzi na prostą tak zadłużone miasto :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...