Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto pokieruje Radiem Lublin

Utworzony przez mosquito, 12 lutego 2010 r. o 21:22 Powrót do artykułu
jest dwóch Krzysztofów Komorskich ojciec i syn - i nie mylcie ich w PO jest jego syn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko jedna taka zasada, znana z totalizatora: żeby wygrywać, trzeba grać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Radio Wólka Lubelska :"nadajemy wiadomości dobre i złe ale zawsze PZPR-owskie". Tylko jedyny, słuszny i najlepszy nadaje się na fotel tej rozgłośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomyliles nazwiska kretynie - ten Komorski nigdy nie przeszedl do PO
Kretyna to zobacz w lustrze. Jak nie pamiętasz 1989r a konkretnie kampanii wyborczej to zapytaj tatusia. Powie Ci jaką rolę w tej chucpie odegrali:Pan K. Komorski i Pan Sikorski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palant napisał:
Kretyna to zobacz w lustrze. Jak nie pamiętasz 1989r a konkretnie kampanii wyborczej to zapytaj tatusia. Powie Ci jaką rolę w tej chucpie odegrali:Pan K. Komorski i Pan Sikorski.
hmm mowa jest o przejściu Pana Krzysztofa do PO a tu został przytoczony '89 jako argument , a śmiem twierdzić ze platformy jeszcze wtedy nie było...wiec co ma piernik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienio napisał:
hmm mowa jest o przejściu Pana Krzysztofa do PO a tu został przytoczony '89 jako argument , a śmiem twierdzić ze platformy jeszcze wtedy nie było...wiec co ma piernik
A rzecznikiem Pana Wojewody też był w 1989r. Jest czasokres i kryształek działał w pewnym faktycznym okresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palant napisał:
A rzecznikiem Pana Wojewody też był w 1989r. Jest czasokres i kryształek działał w pewnym faktycznym okresie.
moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienio napisał:
moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam
myśle ze nieistotny-użyłem tej cześci zdania ironicznie oczywiście;) mimo to wciąz pozdrawiam.Długo dzis myslałem dlaczego polskie społeczeństwo uwielbia uprzyrzać ludziom zycie zajmuje sie tylko żerowaniem(oczywiscie nie wszyscy) nie moze zając sie swoimi sprawami,tu mamy najlepszy przykład :pojawił sie wątek i odrazu rzesza ludzi źle życzących Panu Krzysztofowi sie ujawniła,pytanie tylko PO CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albin napisał:
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....
Jeżeli Radio Lublin przypadło SLD to trzeba to powiedzieć, że my ( SLD ) obsadzamy te stołki. Tymczasem po partyzancku robi się szopkę i ogłasza konkurs na pewne stanowiska i w dziwny sposób eliminuje się obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albin napisał:
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....
Jesli orientujesz sie w takich faktach znaczy ze jestes jego przyjacielem, a przyjaciel ktory rozglasza tajemnice jest szmatlawcem nie przyjacielem. Nie smiej wiecej spojrzec w oczy temu panu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...