Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2010 r.
20:12
Edytuj ten wpis

Kto pokieruje Radiem Lublin

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 31 A A

Tylko dwie osoby zostały na placu boju o stanowiska w zarządzie Polskiego Radia Lublin – poinformowała dzisiaj "Gazeta Wyborcza Lublin”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o Krzysztofa Komorskiego, byłego dziennikarza TVP i rzecznika SLD-owskiego wojewody oraz Pawła Chromcewicza, który jeszcze niedawno był zastępcą dyrektora ds. programowych TVP Lublin, gdy ośrodkiem rządził kojarzony z Partią Regionów Dariusz Sienkiewicz.

Tak Komorski, jak i Chromcewicz odmawiają komentarza. O tym, że Komorski ma objąć fotel prezesa mówiło się już od dawna. W ten sposób mająca trzy głosy w nowej radzie nadzorczej rozgłośni Partia Regionów miała "zapłacić” lewicy za głos oddany za odwołaniem z funkcji prezesa Mariusza Deckerta.

Pytany, czy były jakieś wcześniejsze ustalenia dotyczące jego prezesury Komorski odpowiada: – Nie. 25 lat działam w radiu i telewizji, w archiwach jest wiele moich pozycji autorskich i być może warto, bym zajmował się tym nadal.

Oficjalnie konkurs ma być rozstrzygnięty 22 lutego, kiedy odbędą się przesłuchania kandydatów starających się o posady prezesa i członka zarządu publicznej rozgłośni.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gosc~ / 15 lutego 2010 o 21:42
0
albin napisał:
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....

Jesli orientujesz sie w takich faktach znaczy ze jestes jego przyjacielem, a przyjaciel ktory rozglasza tajemnice jest szmatlawcem nie przyjacielem.
Nie smiej wiecej spojrzec w oczy temu panu
Avatar
Padlinka / 15 lutego 2010 o 13:28
0
albin napisał:
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....

Jeżeli Radio Lublin przypadło SLD to trzeba to powiedzieć, że my ( SLD ) obsadzamy te stołki. Tymczasem po partyzancku robi się szopkę i ogłasza konkurs na pewne stanowiska i w dziwny sposób eliminuje się obcych.
Avatar
albin / 15 lutego 2010 o 10:16
0
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....
Avatar
gienio / 14 lutego 2010 o 23:25
0
gienio napisał:
moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam


myśle ze nieistotny-użyłem tej cześci zdania ironicznie oczywiście;) mimo to wciąz pozdrawiam.Długo dzis myslałem dlaczego polskie społeczeństwo uwielbia uprzyrzać ludziom zycie zajmuje sie tylko żerowaniem(oczywiscie nie wszyscy) nie moze zając sie swoimi sprawami,tu mamy najlepszy przykład :pojawił sie wątek i odrazu rzesza ludzi źle życzących Panu Krzysztofowi sie ujawniła,pytanie tylko PO CO?


myśle ze nieistotny-użyłem tej cześci zdania ironicznie oczywiście;) mimo to wciąz pozdrawiam.Długo dzis myslałem dlaczego polskie społeczeństwo uwielbia uprzyrzać ludziom zycie zajmuje sie tylko żerowaniem(oczywiscie nie wszyscy) nie moze zając sie swoimi sprawami,tu mamy najlepszy przykład :pojawił sie wątek i odrazu rzesza ludzi źle życzących Panu Krzysztofowi sie ujawniła,pytanie tylko PO CO? rozwiń
Avatar
gienio / 14 lutego 2010 o 23:14
0
Palant napisał:
A rzecznikiem Pana Wojewody też był w 1989r. Jest czasokres i kryształek działał w pewnym faktycznym okresie.

moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam

moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam rozwiń
Avatar
Palant / 14 lutego 2010 o 22:23
0
gienio napisał:
hmm mowa jest o przejściu Pana Krzysztofa do PO a tu został przytoczony '89 jako argument , a śmiem twierdzić ze platformy jeszcze wtedy nie było...wiec co ma piernik

A rzecznikiem Pana Wojewody też był w 1989r. Jest czasokres i kryształek działał w pewnym faktycznym okresie.
Avatar
gienio / 14 lutego 2010 o 21:04
0
Palant napisał:
Kretyna to zobacz w lustrze. Jak nie pamiętasz 1989r a konkretnie kampanii wyborczej to zapytaj tatusia. Powie Ci jaką rolę w tej chucpie odegrali:Pan K. Komorski i Pan Sikorski.

hmm mowa jest o przejściu Pana Krzysztofa do PO a tu został przytoczony '89 jako argument , a śmiem twierdzić ze platformy jeszcze wtedy nie było...wiec co ma piernik
Avatar
Palant / 14 lutego 2010 o 18:58
0
Gość napisał:
Pomyliles nazwiska kretynie - ten Komorski nigdy nie przeszedl do PO

Kretyna to zobacz w lustrze. Jak nie pamiętasz 1989r a konkretnie kampanii wyborczej to zapytaj tatusia. Powie Ci jaką rolę w tej chucpie odegrali:Pan K. Komorski i Pan Sikorski.
Avatar
Burok / 14 lutego 2010 o 18:54
0
Tu Radio Wólka Lubelska :"nadajemy wiadomości dobre i złe ale zawsze PZPR-owskie". Tylko jedyny, słuszny i najlepszy nadaje się na fotel tej rozgłośni.
Avatar
chart / 14 lutego 2010 o 17:59
0
Jest tylko jedna taka zasada, znana z totalizatora: żeby wygrywać, trzeba grać...
Avatar
~gosc~ / 15 lutego 2010 o 21:42
0
albin napisał:
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....

Jesli orientujesz sie w takich faktach znaczy ze jestes jego przyjacielem, a przyjaciel ktory rozglasza tajemnice jest szmatlawcem nie przyjacielem.
Nie smiej wiecej spojrzec w oczy temu panu
Avatar
Padlinka / 15 lutego 2010 o 13:28
0
albin napisał:
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....

Jeżeli Radio Lublin przypadło SLD to trzeba to powiedzieć, że my ( SLD ) obsadzamy te stołki. Tymczasem po partyzancku robi się szopkę i ogłasza konkurs na pewne stanowiska i w dziwny sposób eliminuje się obcych.
Avatar
albin / 15 lutego 2010 o 10:16
0
A Komor jeszcze niedawno rozysłał swojej CV gdzie się dało, z rozpaczliwymi prośbami o pracę.....
Avatar
gienio / 14 lutego 2010 o 23:25
0
gienio napisał:
moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam


myśle ze nieistotny-użyłem tej cześci zdania ironicznie oczywiście;) mimo to wciąz pozdrawiam.Długo dzis myslałem dlaczego polskie społeczeństwo uwielbia uprzyrzać ludziom zycie zajmuje sie tylko żerowaniem(oczywiscie nie wszyscy) nie moze zając sie swoimi sprawami,tu mamy najlepszy przykład :pojawił sie wątek i odrazu rzesza ludzi źle życzących Panu Krzysztofowi sie ujawniła,pytanie tylko PO CO?


myśle ze nieistotny-użyłem tej cześci zdania ironicznie oczywiście;) mimo to wciąz pozdrawiam.Długo dzis myslałem dlaczego polskie społeczeństwo uwielbia uprzyrzać ludziom zycie zajmuje sie tylko żerowaniem(oczywiscie nie wszyscy) nie moze zając sie swoimi sprawami,tu mamy najlepszy przykład :pojawił sie wątek i odrazu rzesza ludzi źle życzących Panu Krzysztofowi sie ujawniła,pytanie tylko PO CO? rozwiń
Avatar
gienio / 14 lutego 2010 o 23:14
0
Palant napisał:
A rzecznikiem Pana Wojewody też był w 1989r. Jest czasokres i kryształek działał w pewnym faktycznym okresie.

moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam

moge sie zgodzic ze był rzecznikiem Pana Wojewody ale TRZEBA podkreslam T R Z E B A tu nadmienic pewien drobiuteńki szczegoł mysle ze niesistotny ale tym rzecznikiem był ok 16 lat pozniej(niz 89 rok) nie wiem dokładnie ile wiem ze ten okres to lata jakos 2003-2006 podkreslam ze nie wiem dokładnie a z tego co mi wiadomo to przytczone lata 89 i im bliskie to lata działania w Radiu Pana Krzysztofa,pozdrawiam rozwiń
Avatar
Palant / 14 lutego 2010 o 22:23
0
gienio napisał:
hmm mowa jest o przejściu Pana Krzysztofa do PO a tu został przytoczony '89 jako argument , a śmiem twierdzić ze platformy jeszcze wtedy nie było...wiec co ma piernik

A rzecznikiem Pana Wojewody też był w 1989r. Jest czasokres i kryształek działał w pewnym faktycznym okresie.
Avatar
gienio / 14 lutego 2010 o 21:04
0
Palant napisał:
Kretyna to zobacz w lustrze. Jak nie pamiętasz 1989r a konkretnie kampanii wyborczej to zapytaj tatusia. Powie Ci jaką rolę w tej chucpie odegrali:Pan K. Komorski i Pan Sikorski.

hmm mowa jest o przejściu Pana Krzysztofa do PO a tu został przytoczony '89 jako argument , a śmiem twierdzić ze platformy jeszcze wtedy nie było...wiec co ma piernik
Avatar
Palant / 14 lutego 2010 o 18:58
0
Gość napisał:
Pomyliles nazwiska kretynie - ten Komorski nigdy nie przeszedl do PO

Kretyna to zobacz w lustrze. Jak nie pamiętasz 1989r a konkretnie kampanii wyborczej to zapytaj tatusia. Powie Ci jaką rolę w tej chucpie odegrali:Pan K. Komorski i Pan Sikorski.
Avatar
Burok / 14 lutego 2010 o 18:54
0
Tu Radio Wólka Lubelska :"nadajemy wiadomości dobre i złe ale zawsze PZPR-owskie". Tylko jedyny, słuszny i najlepszy nadaje się na fotel tej rozgłośni.
Avatar
chart / 14 lutego 2010 o 17:59
0
Jest tylko jedna taka zasada, znana z totalizatora: żeby wygrywać, trzeba grać...
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 0 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 5 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 21 9

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 12 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 1

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 104 28

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 3

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!