Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zastąpi apb. Życińskiego?

Utworzony przez Lublinianka, 30 marca 2011 r. o 19:16 Powrót do artykułu
To znaczy, że gazeta Wyborcza podpisała jakieś specjalne porozumienie ze Stolicą Apostolską, na mocy którego metropolia lubelska jest obsadzana po osobistych konsultacjach z Adamem Michnikiem, który ma pierwszeństwo przed Duchem Świętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrót od arcybiskupa to "abp", a nie "apb". Poza tym, pisze się "niechętnie", a nie oddzielnie. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego szuka sie biskupa w Polsce przecierz jest znakomity biskup pomocniczy tez jest profesorem zna diecezje (bp J.Wróbel) czy to trzeba miec układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie chętnie"- to po polsku bardzo mnie to dziwi że w artykule są takie błędy ortograficzne. No kto tam pracuje??!! Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy Wróbel w garści niż Dziuba albo Ryś na dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Dlaczego szuka sie biskupa w Polsce przecierz jest znakomity biskup pomocniczy tez jest profesorem zna diecezje (bp J.Wróbel) czy to trzeba miec układy
wróbel już był ordynariuszem,a Ryś to inna szkoła niż KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalnym kandydatem mógłby być obecny rektor KUL ks. prof. Stanisław Wilk - jest naukowcem - profesorem zwyczajnym, ma doświadczenie w kierowaniu uczelnią, już dziesiątki lat związany z Lublinem. Faktem jest że został całkowicie stłamszony decyzyjne przez ś.p. arcybiskupa, ale kto go zna z przed rektorskich czasów, ten wie że to rozsądny gość. Ks. Ryś jest marnym naukowcem-historykiem, nieciekawą osobowością, ale... ma właściwe poglądy, tj. tygodnikopowszechne i gazetowyborcze, podobnie jak lansowany wszędzie przez zmarłego ks. prof. A. Wierzbicki z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zastąpi apb. Życińskiego?
nikt, on jest przecież nijak niezastąpiony. Po co szukać, niech zostawią tak jak jest, yyy albo raczej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poeta napisał:
Lepszy Wróbel w garści niż Dziuba albo Ryś na dachu.
Dobrze że Ryś a nie Raś bo wtedy to byłby POstęp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że drugiego Życińskiego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niechętnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki Wilk ? Czyście poszaleli ? Komu mogłoby to przyjść do głowy ? Nie wiem czy Hemperek nie był lepszym rektorem... (no może trochę przesadziłem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nima to trza importować z izraela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę być tym biskupem,przystojny,ładnie śpiewam,z wypracowań zawsze 6 miałem a więc na kazaniach zabawa gwarantowana.Trochę trzeba by było nagiąć przepisy(żona:/)ale za to za spódniczkami tzn habitami bym nie latał,hetero a więc klerycy w końcu bezpieczni. P.S Jeśli episkopat był by zainteresowany podaje adres kontaktowy sztukmistrzzlublina@gmail.com A szeregowych diecezjan namawiam do ttelefonowania do kurii i lobbowania na mnie Alleluja i do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korektor napisał:
Skrót od arcybiskupa to "abp", a nie "apb". Poza tym, pisze się "niechętnie", a nie oddzielnie. Pozdrawiam!
tylko tyle masz do powiedzenia ???? wy tyko mieszacie razem z "polakiem" Aronem Szechterem vel Adamem Michnikiem gramatykę to ucz w szkole nie na forum panie "polak". Na forum proszę zabierać głos na dany temat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno Wartkan powinien skontaktowac sie z GW i wysłuchać jaj rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Senat KULu był uwikłany w kontakty z byłym i uzależniony od sp józia więc są to jego ludzie, zatem ci odpadają, Krakowiaków już mamy dostatek, więc też nie, pozostaje więc Biskup Łowicki, profesor i normalny, tylko czy to się ceni w Kościele????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas na Wydziale mówią, że dziekan z prawa ma wielkie parcie na stołek, który zagwarantuje mu spokojną starość, ale czy się nadaje, to już jest wątpliwe, bo unika studentów jak chol....ra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród wymienionych kandydatów do Arcypasterstwa obecny Bp. Tadeusz Pkus widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina i to właśnie On powinien dostać stołek po Życińskim - reszta nie jest godna tego zaszczytu, bo kto niż On zastąpi "Filozofa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej syn albo córka żeby kasa pozostała w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...