Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze rodzinni: Grozi nam bankructwo

Utworzony przez pac., 12 listopada 2014 o 17:01 Powrót do artykułu
Niech nie płaczą, że zbiednieją. Nigdy tak dobrze nie mieli jak teraz. Skierowanie na każde badanie trzeba u lekarza wyprosić. Szok!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast opluwać się nawzajem-pacjenci lekarzy i odwrotnie -rozliczmy w końcu wspólnie Bartka Arłukowicza  który i jednym i drugim obiecywał złote góry ,a jak zwykle tylko namieszał.I po raz kolejny i jednym i drugim nie daje-ale zabiera.
0
Bartek frajerze jak wszyscy musisz zapłacić podatek 
0
Juz lekarze zaczynaja swoje spiewki ....   Moze oficjalnie przyznaja jakie maja pobory? Lekarze rodzinni to najlepiej zarabiajaca grupa medykow ! Moze tak troszke zejsc z zarobkow, tak chociaz dla przyzwoitosci ..???
0
Lekarze rodzinni to zgraja chciwych hipokrytów! Znam sprawę "od podszewki" - lekarzami rodzinnymi są od kilkunastu lat moja bratowa i szwagierka - pieniędzy jak lodu, a bynajmniej nie przepracowują się...
0
i bardzo dobrze, może niektórych nauczy pokory... 3 godz czekania i słyszysz od lekarki że Cię nie przyjmie bo nie ma ochoty...
0
i bardzo dobrze!! h.j wam w miejsce krawata!!
0
Lekarze rodzinni to zgraja chciwych hipokrytów! Znam sprawę "od podszewki" - lekarzami rodzinnymi są od kilkunastu lat moja bratowa i szwagierka - pieniędzy jak lodu, a bynajmniej nie przepracowują się...
a moja żona jakoś nie ma pieniędzy jak lodu... praca 8-15, przyjmuje po ponad 40 pacjentów, narażenie na wszelkie zarazy. Górnicy lepiej zarabiają i mają jeszcze do tego liczne przywileje, a praca lekarza porównywalnie niebezpieczna. Może sam spróbujesz 6 lat nauki, 1 stażu 5 lat specjalizacji = 12 lat wkuwania i bycia popychadłem? Za mało oleju w głowie? Inna sprawa że też w tej grupie są czarne owce i to może toja RODZINKA.
0
i bardzo dobrze!! h.j wam w miejsce krawata!!
i będziesz zdychał z byle grypki....
0
No wiec moze tak zone do kopalni wyślij skoro tam lepiej....
0
Ksiądz i lekarz to najlepszy fach w Polsce, jedyna gwarancja dobrobytu
0
zapiszcie się do parkitki 
0
Juz lekarze zaczynaja swoje spiewki ....   Moze oficjalnie przyznaja jakie maja pobory? Lekarze rodzinni to najlepiej zarabiajaca grupa medykow ! Moze tak troszke zejsc z zarobkow, tak chociaz dla przyzwoitosci ..??
Najbardziej biedni są wymienieni w artykule, wynagrodzenie ze związku kilka tysięcy miesięcznie, plus za samochód ,telefon kolacyjki ajak trzeba większej gotówki np 85000 pln to na początek pożyczka za friko a potem się zobaczy. No i oczywiście kontrakt z NFZ.
0
Minister zdrowia powinie doprowadzić do tego by lekarzom zmniejszyć pobory bo tyle ile oni zarabiają to nie mogą się równać z żadną inną grupą społeczną.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: