Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nauczyciele są przerażeni ? Jak wszyscy inni co tracą pracę, myśleli że ich to nie dotyczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczem do złej sytuacji w polskim szkolnictwie jest tzw "obowiązek szkolny". Obowiązkowe powinno być 4 klasy. A potem wolna wola. Chcesz się dalej uczyć to proszę, ale musisz przestrzegać zasad szkolnych. Nie podoba się, to wypad i nie przeszkadzaj tym co chcą. Proste, jasne i skuteczne. Ale może dlatego za trudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kazdą zmianę potrzebne są pieniądze, a likwidacja gimnazjów, zmiany programowe pociągnie za sobą dużą kasę. Niech się lepiej Jarek weźmie za poprawę sytuacji bytowej Polaków,bo za trzy lata się okaże że jesteśmy drugą Grecją. Zadłuży kraj aby spełnić ludzkie obiecanki. W oświacie dopiero zaczęli zmiany programowe, aby teraz czynic nowe od nowa. Totalny chaos. Sami rządzący z dzieci robią baranów. Jeśli jest coś nie tak to trzeba się wziąść za podstawe programową w gimnazjach i szkołach. Zwiększyć liczbe godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP=PO przynajmniej w lubelski wydaniu, dlatego pewnie takie zainteresowanie wśród nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle pomysły PIS-u narobić bałaganu i chaosu, ludzie stracą pracę, kupę kasy na to pójdzie, ale kto zapłaci my wszyscy. Po co się cofać do króla świeczka, rujnować tyle pracy innych. Kompletna bzdura, mam nadzieje, że ludzie przejrzą na oczy i pogonią PIS aż buty będą gubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł już dawno powinien wejść w życie. Gdyby PO tym się zajęło, wygraliby wybory. Nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale przysłuchuję się rodzicom i ich problemom z dziećmi. Spróbujmy zerknąć na ten problem z pozycji rodzica, a nie księgowego rządzącej partii. Izolowanie dzieci w wieku dojrzewania tylko wzmacnia ich lęki, słabości. Każde dziecko w nowym środowisku poszukuje rozpaczliwie akceptacji. Niejednokrotnie, nieświadomie staje się ofiarą tychże ułomności. Problem narasta. Środowisko nastolatków działa bez znieczulenia i konwenansów. Wtedy psycholog i pedagog są nierozłącznymi towarzyszami życia dziecka . Po co to trzymać na siłę.... I jeszcze jedna kwestia, o której ZNP nie raczyło wspomnieć. To podstawa programowa. Dlaczego Pan Broniarz tak kurczowo trzyma się liniowej wersji programu, o której , jak wszyscy wiemy, tyle złego mówiono przez ostatnie 10 lat? Jednak PO bliższe Broniarzowi, niż interesy dziecka i jego rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 I jeszcze jedna kwestia, o której ZNP nie raczyło wspomnieć. To podstawa programowa. Dlaczego Pan Broniarz tak kurczowo trzyma się liniowej wersji programu, o której , jak wszyscy wiemy, tyle złego mówiono przez ostatnie 10 lat? Jednak PO bliższe Broniarzowi, niż interesy dziecka i jego rodziców.
Tak, tak, każdy głupi wie, że liniowa wersja programu jest zła!  :lol:    Już wiemy dlaczego należy zlikwidować gimnazja. :lol: Co racja, to racja "Izolowanie dzieci w wieku dojrzewania tylko wzmacnia ich lęki, słabości." Po reformie będą mieli na kim władować swoje frustracje tzn. na maluchach z młodszych klas. :lol:    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie gimnazja są najlepszym elementem w strukturze Polskich szkół. Tak, tak wiem co piszę i staram się patrzeć na to obiektywnie. W gimnazjach pracują w większości młodzi ludzie którzy włożyli mnóstwo energii i pracy w rozwój tych szkół. Szanujmy ich dorobek i ciężką pracę. Porównując gimnazja z szkołami podstawowymi i liceami śmiem twierdzić, że to właśnie w tych szkołach odbywa się największa praca. Obraz gimnazjum z początku ich istnienia a obecnie jest diametralnie różny. Niestety ludzie powtarzają zasłyszane opinie które ni jak się do obecnej sytuacji. Oczywiście zdarzają się różne nieprawidłowe sytuacje, ale czy w reaktywowanych podstawówkach ich nie będzie? Zmiany w oświacie są potrzebne i konieczne ale nie należy burzyć struktury szkół ponieważ przyniesie to niepotrzebne zamieszanie i będzie potrzeba wielu lat by "zreformowane" podstawówki osiągnęły poziom obecnych gimnazjów. Zmiany powinny przede wszystkim programy nauczania i ilość godzin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno w gimnazjum nr 11 uczniowie napadli z nożem na kolegę /13-latka/ -- bo gimnazja to agresja, używki, przemoc i siedlisko zła. Bardzo dobrze, że to cos zostanie zlikwidowane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla likwidacji gimnazjów
TAK TAK TAK dla likwidacji gimnazjów ! Tam jest przemoc, agresja , dopalacze, a nawet rozpusta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TAK TAK TAK dla likwidacji gimnazjów ! Tam jest przemoc, agresja , dopalacze, a nawet rozpusta!!!!" - Baranie jeden, i co jeszcze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Tak dla likwidacji gimnazjów to szkoły w których jest tylko przemoc zło i agresja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazja powinny zostać zlikwidowane, reforma nie powiodła się jest więcej minusów niż plusów, myślę że Ci którzy bronią gimnazjów po prostu boją się o pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przepraszam bardzo ale wy jesteście jacyś nienormalni? Wyobrażacie sobie że jak dzieciaczki zostaną w podstawówce to będzie okej? Przecież one sobie nie poradzą. Będą się bały starszych uczniów a ci będą młodszych przekonywali do nie wiadomo czego. Gimnazja są dobre bo ja tam odkryłam kim chcę być bo nauczyciele do tego tam przygotowują. Jak takie gnoje po 8 latach w podstawówce z jedną klasą i z tymi samymi ludźmi przez tyle lat będą miały się dostosować do ludzi w liceum i jeszcze wybrać kierunek. Jesteście śmieszni bo tak naprawdę głosują tu stare byki które kończyły 8 letnią podstawówkę i nie znają się na tym. W gimnazjum poznajesz nowych ludzi i nową rzeczywistość. Miałam okropnych nauczycieli w podstawówce i chyba bym z nimi nie wytrzymała 2 kolejnych lat. W gimnazjum miałam super nauczycieli którzy mi wiele więcej pokazali i zdobyłam inne zainteresowania. Dla mnie NIE dla likwidacji gimnazjów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele zapominają, że szkoły są od uczenia, nie zapewniania im pracy - nie podoba się, to można iść na etat do zwykłej roboty, 26 dni urlopu rocznie zamiast 3 miesięcy (licząc wakacje, ferie, dzień nauczyciela itp) i ciekawe czy będą tacy wygadani.
Daj już spokój z tym jadem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Młody nauczyciel - mówisz! To czemu starych chcielibyście wywalać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście to nie nauczyciele zdecydują czy zlikwidować gimnazja czy nie.
Może jednak trochę decydowac będą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie gimnazja są najlepszym elementem w strukturze Polskich szkół. Tak, tak wiem co piszę i staram się patrzeć na to obiektywnie. W gimnazjach pracują w większości młodzi ludzie którzy włożyli mnóstwo energii i pracy w rozwój tych szkół. Szanujmy ich dorobek i ciężką pracę. Porównując gimnazja z szkołami podstawowymi i liceami śmiem twierdzić, że to właśnie w tych szkołach odbywa się największa praca. Obraz gimnazjum z początku ich istnienia a obecnie jest diametralnie różny. Niestety ludzie powtarzają zasłyszane opinie które ni jak się do obecnej sytuacji. Oczywiście zdarzają się różne nieprawidłowe sytuacje, ale czy w reaktywowanych podstawówkach ich nie będzie? Zmiany w oświacie są potrzebne i konieczne ale nie należy burzyć struktury szkół ponieważ przyniesie to niepotrzebne zamieszanie i będzie potrzeba wielu lat by "zreformowane" podstawówki osiągnęły poziom obecnych gimnazjów. Zmiany powinny przede wszystkim programy nauczania i ilość godzin .
Dobrze piszesz... polać Ci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Tak dla likwidacji gimnazjów to szkoły w których jest tylko przemoc zło i agresja !
Tak, tak, wielka sodomia i gomoria... Przemyśl, co piszesz, bo tam jest mnóóóóóstwo fajnych dzieciaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele są przerażeni ? Jak wszyscy inni co tracą pracę, myśleli że ich to nie dotyczy?
Własnie TACY JAK TY chcą likwidacji gimnazjów. Wcale NIE DLA DOBRA dziecka.... wystarczy chcieć dokopac" darmozjadom i nierobom"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...