Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LKJ nie chce się wyprowadzić, MOSiR idzie do sądu. Ratusz nie weźmie klubu w obronę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Sprawa poważna ze koń by się uśmiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale ten podmiot czyli LKj działa dla mieszkańców. Mnóstwo dzieci tam zagląda i spaceruje, są organizowane półkolonie, teren jest jak na wsi. Szczerze mówiąc jako mieszkaniec właśnie z tego korzystam , a nie z innych atrakcji" MOSIRU, więc niech MOSIR nie wygaduje głupot , że wywala LKJ dla dobra mieszkańców Lublina ( coś w tym stylu było w Panoramie). Niech te konie zostaną, tylko żeby to wszystko trzymało się kupy, przecież gdyby w to zainwestować - przy takim potencjale to zarabiałoby dużo lepiej niż stajnie naokoło Lublina, a i Mosir i miasto mogłoby mieć z tego zysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość. Co pan/pani plecie. LKJ doi miasto od wielu lat.Czas najwyższy z tym skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKJ liczył na to, że Ratusz przekona MOSiR do zmiany decyzji - co buta, nie płacisz za prąd - odcinają prąd, nie płacisz czynszu - eksmisja. Nie rozumiem jak można tak bezczelnie drwić z miasta i za nic mieć umowę, która się zawarło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie śmierdzą :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z dłużnikami najemcami mieszkań komunalnych zadłużonych po kilkaset tysięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelski Klub Jeździecki bezumownie korzysta z terenu, nie płaci za korzystanie z nieruchomości." .... to dlaczego, do k... nedzy, ten cyrk jeszcze trwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deweloperzy czekają na łakomy kąsek - grunt po LKJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można nie płacić przez 3 lata czynszu i jeszcze perfidnie dalej urzędować i udawać, że nic się nie dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Działa na rzecz mieszkańców nie płacąc mieszkańcom w pewnym sensie za zajmowanie terenu który należy do mieszkańców. Skoro tylu miłośników koni to nie mogli się zrzucać na ten czynsz? Jak nie potrafili się ogarnąć to pożegnać się z nimi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No ale ten podmiot czyli LKj działa dla mieszkańców. Mnóstwo dzieci tam zagląda i spaceruje, są organizowane półkolonie, teren jest jak na wsi. Szczerze mówiąc jako mieszkaniec właśnie z tego korzystam , a nie z innych atrakcji" MOSIRU, więc niech MOSIR nie wygaduje głupot , że wywala LKJ dla dobra mieszkańców Lublina ( coś w tym stylu było w Panoramie). Niech te konie zostaną, tylko żeby to wszystko trzymało się kupy, przecież gdyby w to zainwestować - przy takim potencjale to zarabiałoby dużo lepiej niż stajnie naokoło Lublina, a i Mosir i miasto mogłoby mieć z tego zysk.
 Przedstawieciele LKJ jak widzę są bardzo aktywni w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech spółka miejska urządzi tam stadniny dostępne dla mieszkańców które by zarabiały i prowadziły taką działalność, konie już są. Nie rozumiem dlaczego są miliony na jakiś stadion który na siłę trzeba promować a i tak trzeba dokładać, a nie można doinwestować koni, zwłaswzcza że kwot nie ma co porównywać. Chyba więcej mieszkańców przewija się tam niż korzysta z tego stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale stawki jakie ma naliczane LKJ przez MOSiR są nie tyle małe co wręcz komicznie małe. To po prostu wstyd i hańba nie płacić nawet tak małych pieniędzy za teren który się zajmuje. Osobiście uważam, że należy jak najszybciej ich pogonić bo za chwilę następni pójdą śladem tych pasożytów i nikt nie będzie chciał płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To niech spółka miejska urządzi tam stadniny dostępne dla mieszkańców które by zarabiały i prowadziły taką działalność, konie już są. Nie rozumiem dlaczego są miliony na jakiś stadion który na siłę trzeba promować a i tak trzeba dokładać, a nie można doinwestować koni, zwłaswzcza że kwot nie ma co porównywać. Chyba więcej mieszkańców przewija się tam niż korzysta z tego stadionu.
Nie bądź śmieszny. Ze stadionu w ciągu roku korzysta 350-400 tyś ludzi. Na koniki przychodzi garstka dzieci. Stadion w zeszłym roku zarobił 1 mln zł, klub jeździecki nie dość, że ma preferencyjne stawki najmu to i tak nie płaci od 3 lat. Czujesz różnicę? LKJ bezczelnie próbuje doić miasto czyli nas mieszkańców z pieniędzy, które idą do prywatnej kieszeni zamiast do budżetu MOSiR-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONIĆ CWANIAKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem przedstawicielem LKJ. Po prostu od lat chodze tam z dziećmi i korzystam z półkoloni. Ja za to płacę. Jest mi obojetne kto będzie właścicielem tych koni, terenu itp, bylebym mogła dalej korzystac bo nie chce mi sie wozic dzieci gdzieś do Elizówki itp bo to daleko. I tyle w temacie. Może ty w takim razie jestes przedstawicielem MOSIR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Nie jestem przedstawicielem LKJ. Po prostu od lat chodze tam z dziećmi i korzystam z półkoloni. Ja za to płacę. Jest mi obojetne kto będzie właścicielem tych koni, terenu itp, bylebym mogła dalej korzystac bo nie chce mi sie wozic dzieci gdzieś do Elizówki itp bo to daleko. I tyle w temacie. Może ty w takim razie jestes przedstawicielem MOSIR.
 Sęk w tym, że część tego co ty wpłacasz do Klubu Jeździeckiego powinna pójść na zapłacenie rachunków a nie idzie. Wszystkie pieniądze w całości lecą do kieszeni prywatnego właściciela. Uważasz, że to jest ok? Nie byłoby tematu, gdyby działka nie należała do miasta tylko np: do LKJ. Ale nie należy. A skoro tak, to wypada płacić czynsz. Wiesz co by było, gdyby wszyscy miejscy najemcy przestali płacić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKJ szukał frajerów ale ani w MOSiR ani w ratuszu ich nie znalazł. Płacić a jak nie to papa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
deweloperzy czekają na łakomy kąsek - grunt po LKJ
 Deweloperzy nie budują bloków mieszkalnych tuż przy rzece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk już ma tam chętnego dewelopera do wybudowania bloków i kolejnej biedronki. Zniszczą klub jeździecki zamiast zainwestować i odnowić to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...