Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WIDZEW, ŻYDZEW JA TEJ ku*** NIE NA WIDZĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że żółkiewka naciera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTORKU NIC SIĘ NIE STAŁO ŻE SIĘ W DUPĘ DOSTAŁO! KOLEJNY MECZYK PRZEGRAŁO! OKRĘGÓWKA NA CIEBIE CZEKA! A MENELIK KIBIC SIĘ WŚCIEKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny poziom dziennikarstwa. szukanie taniej sensacji aby zwiększyć sprzedaż.w łódzkiej prasie ani słowa o lubelskich kibicach.cała Polska wie że jak jest mecz podwyższonego ryzyka tj. z większą ilością kibiców gości;organizator zobowiązany jest do zwiększenia ilości ochroniarzy.Śmieszne są wpisy poprzedników o pokrywaniu kosztów za konwój kibiców.każda pielgrzymka jest konwojowana i nikt nie pisze o kosztach, jak przyjedzie prezydent,premier itp.,też o tym nie piszą. większe koszty ponoszone są za obstawę pokojowych demonstracji grup społecznych i wszyscy wiedzą że nie każda kończy się pokojowo.ostatnio zbyt dużo dobrego pisano o Motorze i jego kibicach i taki stan bardzo boli niektórych oponentów klubu.ten artykuł jest pewnym preludium tego co będzie nas czekać przed najbliższym meczem Motoru z Pogonią, którą będą wspierać legioniści.Czy się frustrowanym malkontentom podoba czy nie Motoru nie zniszczycie.warto obejrzeć mecz w TVP INFO bo na obiektywizm lubelskich pismaków nie ma co liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAZDA Z KUR*AMI M O T O R Z E JESTEŚMY Z WAMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za banda oszołomów . Nic im do piłki . Frajerzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chlew ziomuś napier***asz ! i jak tu się nie dziwić ze wioska jak sto chuji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOZAK W NECIE...ci*** W ŚWIECIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ultrasonline.com/ref/HotHenD/ zobacz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maf napisał:
Synku, zanim zaczeniesz pisac tak wydumane teorie zapoznaj sie z historia swojego miasta w ktorym do dzis widac slad kultury zydowskiej, chcesz przykladu nieuku? prosze bardzo. ul Lubartowska. Ciekaw jestem gdzie w Swidniku chcialbys odnalesc slady tej kultury?? Aby uciac wszelkie spekulacje, jestem osoba w 100% neutralna do tej kultury, adzilbym tylko poczytac na temat twojego "panskiego" miasta........ zal, zal , zal.................
http://www.judaicawebstore.com/ProductInfo...oductid=glob-23 ale wasza wieś jest przesiąknięta hebrajska kultua, która buduje waszą tozsamosć Tel Hai! a mysmy się jej pozbyli i wysłali na te wies. a muzeum waszego żidowskiego klubu obecnie znajduje się w Łęcznej - moze sie kiedys wybiorę aby go zwiedzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu Klubu Kibica Avii zapraszamy na niecodziene widowisko http://www.judaicawebstore.com/ProductInfo...oductid=glob-23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze Toruń ,kibiców nie ma się co obawiać ,czy są to kibice Motoru, Widzewa,Łady Biłgoraj.Obawiać się możemy idiotów,psychicznych wykolejeńców,kiboli. Państwo na koszt podatnika rozpędza ich tzw."ustawki".To totalny błąd....Państwo powinno jedynie zadbać aby nie ucierpiał nikt przypadkowy,a tym podrzuciłbym jeszcze siekiery,tasaki,bejsbole,niechby się wytłukli...żadnych rent,odszkodowań,dochodzeń,przewodów sądowych.Każdy zidentyfikowany z tej bandy tak właśnie powinien być potraktowany.Myślę,że również każdy normalny człowiek podzieli moje zdanie . Więc Panie "RED" uważaj na przyszłość jak tytułujesz swoje artykuły...czy aby niebezmyślnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Avii napisał:
W imieniu Klubu Kibica Avii zapraszamy na niecodziene widowisko http://www.judaicawebstore.com/ProductInfo...oductid=glob-23
Co tu wstawiasz jakąś żydowską propagandę ? Ja wiem że pisząc o żydkach i kibolach na jedno wychodzi ale to są artykuły do: Midrasza ,Gazety Zaborczej,Agory,Angory, Przekroju i Tygodnika Powszechnego ale nie Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Avii napisał:
W imieniu Klubu Kibica Avii zapraszamy na niecodziene widowisko http://www.judaicawebstore.com/ProductInfo...oductid=glob-23
JACY SĄ ŻYDZI ZAPYTAJ DZISIAJ :SZCZYPIŃSKIEJ ,CYBULSKIEGO I MILCARZA BO MAHMUD AL MABHUH JUŻ CI NIE POWIE. ty najwyżej ,możesz być kibicem Avii Tel Aviv ale nie Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maf napisał:
Synku, zanim zaczeniesz pisac tak wydumane teorie zapoznaj sie z historia swojego miasta w ktorym do dzis widac slad kultury zydowskiej, chcesz przykladu nieuku? prosze bardzo. ul Lubartowska. Ciekaw jestem gdzie w Swidniku chcialbys odnalesc slady tej kultury?? Aby uciac wszelkie spekulacje, jestem osoba w 100% neutralna do tej kultury, adzilbym tylko poczytac na temat twojego "panskiego" miasta........ zal, zal , zal.................
Do panskiego miasta przed wojna przyjezdzali twoii przodkowie na furmankach bo wtedy na miejscu dzisiejszego swidnika psy d*** szczekaly a h_jem wode pily,a najprawdopodobniej pochodza z lublina jak wiekszosc jego mieszkancow ktorzy popierajac rozwoj mysli socjalistycznej budowali te miasteczko za darmowe mieszkania na wzor nowej huty w krakowie.Wiec przestan leczyc malomiasteczkowe kompleksy szukajac jakiegos komentarza ktory nie odnosi sie do twojej osoby ani do twojego szmiesznego miasteczka ktore prawa miejskie ma od 1951 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać motor i chełmianke, cwelmainke je***ą łapią w pier*** po kolei i jeszcze jezdza na mecze hahaha. WIDZEW rządzi RTS dla nas trzy litery świete. WIDZEW FAN CLUB CHEŁM pozdrowienia do ŁODZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac widzew!!!!Znalezli sie inteligienci i uczeni hah!Pod ochrona policji dym zakrecili przez pare chwil a potem spier***ali do swojej klatki!Jak Motor jechal w ponad 600 osob do lodzi to policja zrobila obstawe ze sie ruszyc nie moznabylo haha!widzew prokomunistyczne swinie z centralnego zadupia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zydzew i ruch pier***ne i zabije ich dwoch!zydzew jakios ostatnio cienki, nic nie dymi, chyba ich posrane hoolsiki siedza w kryminale a reszta panienek trzesie dupami teraz hahahahaha czerwone cioty hahaa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ma ktoś może jakieś inne doświadczenia? Potrzebuję nieco innego podejścia do sprawy. Deb0308 - Sprawdz naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...